Aba Sámuel Kupa

Versenyengedély szám
234/B08/02/2022
A verseny szervezője
Feldebrői Lövész Klub
A verseny helyszíne
3352, Feldebrő Lőtér (Dózsa Gy. út végén balra, külterület)
A verseny kezdete
2022-08-07
A verseny vége
2022-08-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Egyéniben 1500Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 276,0 0 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 269,0 0 I. osztály
3 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 262,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Madár Sándor
1968
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 195,0 0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 189,0 3 I. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 188,0 0 I. osztály
4 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
5 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 185,0 3 I. osztály
6 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 185,0 2 I. osztály
7 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 185,0 1 I. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 183,0 0 I. osztály
9 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 180,0 0 I. osztály
10 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
11 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 178,0 0 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 175,0 0 I. osztály
13 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 174,0 0 I. osztály
14 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 172,0 5 I. osztály
15 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 172,0 4 I. osztály
16 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 171,0 0 I. osztály
17 Szőllősi Lénárd 1976. VAMAV LSK 160,0 0 I. osztály
18 Madár Sándor 1968. Káli Lövész Sport Klub 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Madár Sándor
1968
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Bíró Gábor
1981
Feldebrői Lövész Klub
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Huszti Róbert
1965
Káli Lövész Sport Klub
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 189,0 0 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 186,0 0 I. osztály
3 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 184,0 4 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 2 I. osztály
5 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 183,0 3 I. osztály
6 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 183,0 1 I. osztály
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 182,0 0 I. osztály
8 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 181,0 0 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 180,0 0 I. osztály
10 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 1 I. osztály
11 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 176,0 0 I. osztály
13 Huszti Róbert 1965. Káli Lövész Sport Klub 172,0 0 I. osztály
14 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 165,0 0 I. osztály
15 Madár Sándor 1968. Káli Lövész Sport Klub 138,0 0 II. osztály
16 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Vajda Zoltán
1976
Feldebrői Lövész Klub
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 186,0 0 I. osztály
2 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 179,0 0 II. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 177,0 0 II. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 II. osztály
5 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 166,0 0 II. osztály
6 Vajda Zoltán 1976. Feldebrői Lövész Klub 164,0 0 II. osztály
7 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 150,0 0 III. osztály
8 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 147,0 0 III. osztály
9 Szőllősi Lénárd 1976. VAMAV LSK 136,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély