Szent István Kupa (Dunántúli Regionális Kupa 5. ford.)

Versenyengedély szám
238/B-08/06/2022



 

A verseny szervezője
Göcsej Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
8900 Zalaegerszeg, Ebergényi út 45.
A verseny kezdete
2022-08-13
A verseny vége
2022-08-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.-Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 185,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 I. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 178,0 0 I. osztály
4 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 I. osztály
5 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 170,0 0 I. osztály
6 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 187,0 7 I. osztály
2 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 187,0 5 I. osztály
3 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 187,0 3 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 182,0 0 I. osztály
5 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 I. osztály
6 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 0 I. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 I. osztály
8 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 176,0 0 I. osztály
9 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 171,0 0 I. osztály
10 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 171,0 0 I. osztály
11 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
12 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kendl József
1954
Sasszem SE
Mándli Zoltán
1959
MTTSZ Lovászi Lövészklub
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Péter József
1941
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 185,0 0 I. osztály
2 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 I. osztály
3 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
4 Péter József 1941. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 I. osztály
5 Mándli Zoltán 1959. MTTSZ Lovászi Lövészklub 171,0 0 I. osztály
6 Kendl József 1954. Sasszem SE 169,0 0 I. osztály
7 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
8 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 159,0 0 I. osztály
9 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 185,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
3 Szabó Eszter dr. 1980. Göcsej Sportlövész Egyesület 146,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Kendl József
1954
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 189,0 0 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 188,0 0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 0 I. osztály
4 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
5 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 181,0 0 I. osztály
6 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 180,0 0 I. osztály
7 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 173,0 0 I. osztály
8 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 166,0 0 I. osztály
9 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 161,0 0 I. osztály
10 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 132,0 0 II. osztály
11 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Zaleczky István
1955
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 184,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 176,0 0 I. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
5 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
6 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 146,0 0 II. osztály
7 Zaleczky István 1955. Üllői Lövészklub 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 166,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 152,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 175,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Eszter dr.
1980
Göcsej Sportlövész Egyesület
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
2 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 II. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 176,0 0 II. osztály
4 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 0 III. osztály
5 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 154,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 185,0 0 II. osztály
2 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 184,0 0 II. osztály
3 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 184,0 0 II. osztály
4 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 II. osztály
5 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 181,0 0 II. osztály
6 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 180,0 0 II. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 0 II. osztály
2 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palik Péter Zsombor
2008
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Palik Péter Zsombor
2008
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 239,0 0 II. osztály
2 Palik Péter Zsombor 2008. Sasszem SE 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 287,0 0 I. osztály
2 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 247,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély