Kőbányai PLE minősítő lövészverseny1

Versenyengedély szám
154/B-05/25/2022
A verseny szervezője
Kőbányai PLE
A verseny helyszíne
1143 Budapest, Kerepesi út 22. BKV METRÓ Lőtér
A verseny kezdete
2022-05-26
A verseny vége
2022-05-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csepregi János
1947
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Kérészy István dr.
1949
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Bihari Attila
1973
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Binder Károly
1975
Kőbányai PLE
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Erdélyi Dávid
1980
Kőbányai PLE
Gúth Árpád
1952
Kőbányai PLE
Gúth Árpád
1952
Kőbányai PLE
Jáger Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Kertész György
1948
Kőbányai PLE
Kun István
1956
Kőbányai PLE
Lendel Miklós
1945
Kőbányai PLE
Lovász Miklós
1972
Kőbányai PLE
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Pálfi László
1952
Kőbányai PLE
Raczky Béla
1944
Kőbányai PLE
Rajcsinecz Gedeon
1957
Kőbányai PLE
Ruszinyák József
1944
Kőbányai PLE
Varga Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Bara Miklós
1946
ELIT TTK
Baráth József
1955
ELIT TTK
Bálint József
1960
ELIT TTK
Bálint Ákos
1990
ELIT TTK
Csicskó Pál
1965
ELIT TTK
Ecker János
1957
ELIT TTK
Gulyás Balázs
1978
ELIT TTK
Lajtos Béla
1968
ELIT TTK
Lovas Lajos Gábor
1978
ELIT TTK
Molnár Ferenc Mihály
1972
ELIT TTK
Olajos László
1972
ELIT TTK
Szabadi Zoltán
1968
ELIT TTK
Szávay István
1975
ELIT TTK
Tolcsvai Márk Zsolt
1978
ELIT TTK
Vadas Ottó Zoltán
1965
ELIT TTK
Veress Gábor
1963
ELIT TTK
Windberger Viktor
1979
ELIT TTK
Árvai Gábor
1984
ELIT TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 90,0 0 I. osztály
2 Csepregi János 1947. BKV TTE 89,0 0 I. osztály
3 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 88,0 0 I. osztály
4 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 87,0 0 I. osztály
5 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 82,0 0 I. osztály
6 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 81,0 0 I. osztály
7 Varga Zoltán 1969. Kőbányai PLE 80,0 3 I. osztály
8 Jáger Zoltán 1969. Kőbányai PLE 80,0 1 I. osztály
9 Kertész György 1948. Kőbányai PLE 79,0 2 I. osztály
10 Veress Gábor 1963. ELIT TTK 79,0 1 I. osztály
11 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 79,0 0 I. osztály
12 Lajtos Béla 1968. ELIT TTK 78,0 1 I. osztály
13 Rajcsinecz Gedeon 1957. Kőbányai PLE 78,0 0 I. osztály
14 Erdélyi Dávid 1980. Kőbányai PLE 76,0 0 I. osztály
15 Lovas Lajos Gábor 1978. ELIT TTK 74,0 0 I. osztály
16 Bihari Attila 1973. Kőbányai PLE 72,0 0 I. osztály
17 Bara Miklós 1946. ELIT TTK 69,0 0 I. osztály
18 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 68,0 0 I. osztály
19 Kérészy István dr. 1949. BKV TTE 65,0 1 I. osztály
20 Jankó Gábor Lajos 1966. BKV TTE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lovas Lajos Gábor
1978
ELIT TTK
Szabadi Zoltán
1968
ELIT TTK
Olajos László
1972
ELIT TTK
Csicskó Pál
1965
ELIT TTK
Lajtos Béla
1968
ELIT TTK
Vadas Ottó Zoltán
1965
ELIT TTK
Bara Miklós
1946
ELIT TTK
Tolcsvai Márk Zsolt
1978
ELIT TTK
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Erdélyi Dávid
1980
Kőbányai PLE
Jáger Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Varga Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Lendel Miklós
1945
Kőbányai PLE
Kertész György
1948
Kőbányai PLE
Bihari Attila
1973
Kőbányai PLE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovas Lajos Gábor 1978. ELIT TTK 86,0 4 I. osztály
2 Nagy Imre 1970. Kőbányai PLE 86,0 3 I. osztály
3 Csepregi János 1947. BKV TTE 84,0 0 I. osztály
4 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 83,0 3 I. osztály
5 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 83,0 2 I. osztály
6 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 81,0 0 I. osztály
7 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 80,0 2 I. osztály
8 Erdélyi Dávid 1980. Kőbányai PLE 80,0 0 I. osztály
9 Szabadi Zoltán 1968. ELIT TTK 78,0 2 I. osztály
10 Velovics József dr. 1987. BKV TTE 78,0 1 I. osztály
11 Olajos László 1972. ELIT TTK 76,0 0 I. osztály
12 Varga Zoltán 1969. Kőbányai PLE 74,0 0 I. osztály
13 Jáger Zoltán 1969. Kőbányai PLE 73,0 0 I. osztály
14 Lajtos Béla 1968. ELIT TTK 72,0 0 I. osztály
15 Kertész György 1948. Kőbányai PLE 70,0 2 I. osztály
16 Vadas Ottó Zoltán 1965. ELIT TTK 70,0 1 I. osztály
17 Csicskó Pál 1965. ELIT TTK 69,0 0 I. osztály
18 Lendel Miklós 1945. Kőbányai PLE 68,0 0 I. osztály
19 Tolcsvai Márk Zsolt 1978. ELIT TTK 66,0 0 I. osztály
20 Bara Miklós 1946. ELIT TTK 65,0 2 I. osztály
21 Bihari Attila 1973. Kőbányai PLE 65,0 1 I. osztály
22 Jankó Gábor Lajos 1966. BKV TTE 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 248,0 0 I. osztály
2 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 219,0 0 II. osztály
3 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 215,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 156,0 0 I. osztály
2 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 145,0 0 II. osztály
3 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély