Kőbányai PLE minősítő lövészverseny

Versenyengedély szám
242/B-08/10/2022
A verseny szervezője
Kőbányai PLE
A verseny helyszíne
1143 Budapest, Kerepesi út 22. BKV METRÓ Lőtér
A verseny kezdete
2022-08-25
A verseny vége
2022-08-25
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bihari Attila
1973
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Binder Károly
1975
Kőbányai PLE
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Erdélyi Dávid
1980
Kőbányai PLE
Gúth Árpád
1952
Kőbányai PLE
Gúth Árpád
1952
Kőbányai PLE
Jáger Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Kertész György
1948
Kőbányai PLE
Kun István
1956
Kőbányai PLE
Lendel Miklós
1945
Kőbányai PLE
Lovász Miklós
1972
Kőbányai PLE
Nagy Imre
1970
Kőbányai PLE
Pálfi László
1952
Kőbányai PLE
Raczky Béla
1944
Kőbányai PLE
Rajcsinecz Gedeon
1957
Kőbányai PLE
Ruszinyák József
1944
Kőbányai PLE
Varga Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Bara Miklós
1946
ELIT TTK
Baráth József
1955
ELIT TTK
Bálint József
1960
ELIT TTK
Bálint Ákos
1990
ELIT TTK
Csicskó Pál
1965
ELIT TTK
Ecker János
1957
ELIT TTK
Gulyás Balázs
1978
ELIT TTK
Lajtos Béla
1968
ELIT TTK
Lovas Lajos Gábor
1978
ELIT TTK
Molnár Ferenc Mihály
1972
ELIT TTK
Olajos László
1972
ELIT TTK
Szabadi Zoltán
1968
ELIT TTK
Szávay István
1975
ELIT TTK
Tolcsvai Márk Zsolt
1978
ELIT TTK
Vadas Ottó Zoltán
1965
ELIT TTK
Veress Gábor
1963
ELIT TTK
Windberger Viktor
1979
ELIT TTK
Árvai Gábor
1984
ELIT TTK
Bajkó Balázs
1987
BKV TTE
Baranyai Miklós dr
1952
BKV TTE
Baranyi György dr
1958
BKV TTE
Bende Dominik
2006
BKV TTE
Borbély Attila prof.dr
1951
BKV TTE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Burai Péter
1992
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Bönde Boróka Lilla
2006
BKV TTE
Bötös Dávid
1998
BKV TTE
Chikány Béla
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Erős Sebestyén
1998
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gazdag Sándor
1972
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Kroboth Csaba
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Kérészy István dr.
1949
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Magyar Mariann
1992
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Nagy Alexandra
1999
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pap Adrián
2002
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szabó Attila Ferenc
1964
BKV TTE
Szabó György István
1963
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Varga János
1974
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Apáti Péter
1953
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bacskó Péter Konrád
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bacsányi Richárd
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bajkó Zoltán dr
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bajnai Gábor
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Balatoni József
1960
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Becze Barna Zoltán
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Beretzky Kázmér dr
1938
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Berkenyei András
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Biczi Károly
1959
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bisztricz Beáta
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bodrogi Bálint
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bogácsi György Ákos
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bonyhády Elemér dr.
1962
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Buda Márk
1993
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Buda Norbert
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Budai János
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bárány István
1963
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csáki Viktor
1988
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Czéh Attila
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Demeter József
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Demeter Ákos László dr
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Dencs Zoltán dr.
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Dézsi Ildikó
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Dóczi Sándor
1964
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Erdélyi György
1960
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Farkas Kálmán
1961
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fazekas Péter
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fekete Antal
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fábián Károly dr
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fábián Károly dr.
1964
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fügedi Anna
1985
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Fülöp Nándor
1959
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Gelencsér Ferenc
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Norbert
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Grézál Roland
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Gulicska Éva
1995
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Győri György
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Gáll Szilvia
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Götz Márton
1989
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Güldür Suat
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hajdú Tamás
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Havanecz Ádám
1996
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hornyák Péter Dániel
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hugyecz Zoltán
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hutka Balázs
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hámor Balázs
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hódi Balázs Zsolt
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Imrik Péter
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Jaloveczky Attila
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Juhász Miklós
1992
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Jósa Miklós
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kalácska Richárd dr
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kautz István
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád
1945
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád ifj.
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Kristóf
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Zsolt
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keszthelyi Zoltán
1950
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kiss János
1953
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Attila
1992
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Ferenc
1957
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Gyula Attila
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Kálmán
1947
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Pál
1940
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kroha László
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kránicz Attila
1965
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kálóczy Csaba
1943
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kámán Zsombor
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Leitner Róbert
1980
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lenkei Gyula
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lipták István
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Ludányi József
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
László Gábor
1954
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lőrik Richárd
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magdus Iván
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Magyari Dániel
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Major Bence
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Marschall Márk
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mestyán Szabolcs Dr
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár Attila Dr.
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Molnár László
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Moravcsik Gábor
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Márta Miklós
1956
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Márton Eszter
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Csaba
1981
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gáborné
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nagy Gergely
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nyolcas-Kállai Norbert
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Német Zoltán
1989
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Németh Gábor
1980
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nógrádi István
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Orosz Máté
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Palotás Napsugár Hedvig
2006
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Palotás Péter
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pap Gábor
1957
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pap Tamás Zoltán
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Papp Dávid
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Paulik János
1952
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pazicska Gábor
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Petri Csaba
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Prekopa József
1962
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Puskás Szilveszter
1959
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Péter Endre
1963
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Péter-Szabó Levente
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Romanoczki Attila
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Salánki Lajos
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sebhelyi Sándor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Siklódy Attila
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sipos Károly
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sirkó Csaba
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Solti Miklós
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Steigler János
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Styevko Csaba
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sváb Péter dr
1957
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Gábor
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabó Lajos
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabóné Orosz Katalin Éva
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szaniszló Zsolt
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szekeres László
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szentesi Miklós dr
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szentey Krisztián
1993
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szijjártó János
1944
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szirmai-Nagy Sára
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szluka Bálint
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi András
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szomolányi Arnold András
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szvitek István
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szvitek Varsányi Gellért
2003
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szécsi András
1964
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szőnyi Marcell dr
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sándor Tibor
1980
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sárog Szilárd
1998
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sárvári András
1974
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sédy Zoltán Károly
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács József
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács Levente Márton
2004
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács-Mlatilik Tímea
1983
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tekler Vilmos
1956
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tokai Roland
1994
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tornai Dávid Tamás dr
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga Imre
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Varga László
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Veréb Sándor
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitéz Béla
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vámos Zsolt
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vörös Richárd Pál
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Woth Szabolcs Roland
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zentai Zsolt
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zsadányi János Zsolt
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zsadányi Zsolt
1971
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 89,0 0 I. osztály
2 Windberger Viktor 1979. ELIT TTK 87,0 0 I. osztály
3 Kertész György 1948. Kőbányai PLE 85,0 0 I. osztály
4 Csepregi János 1947. BKV TTE 84,0 0 I. osztály
5 Lovas Lajos Gábor 1978. ELIT TTK 80,0 0 I. osztály
6 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 79,0 1 I. osztály
7 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 79,0 0 I. osztály
8 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 78,0 2 I. osztály
9 Erdélyi Dávid 1980. Kőbányai PLE 78,0 1 I. osztály
10 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
11 Lajtos Béla 1968. ELIT TTK 76,0 0 I. osztály
12 Varga Zoltán 1969. Kőbányai PLE 75,0 0 I. osztály
13 Varga János 1974. BKV TTE 72,0 1 I. osztály
14 Olajos László 1972. ELIT TTK 72,0 0 I. osztály
15 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 71,0 0 I. osztály
16 Gulyás Balázs 1978. ELIT TTK 70,0 1 I. osztály
17 Burai Péter 1992. BKV TTE 70,0 0 I. osztály
18 Molnár Ferenc Mihály 1972. ELIT TTK 66,0 0 I. osztály
19 Veress Gábor 1963. ELIT TTK 65,0 0 I. osztály
20 Bara Miklós 1946. ELIT TTK 64,0 0 II. osztály
21 Bihari Attila 1973. Kőbányai PLE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Csáki Viktor
1988
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bara Miklós
1946
ELIT TTK
Baráth József
1955
ELIT TTK
Bálint József
1960
ELIT TTK
Bálint Ákos
1990
ELIT TTK
Csicskó Pál
1965
ELIT TTK
Ecker János
1957
ELIT TTK
Gulyás Balázs
1978
ELIT TTK
Lajtos Béla
1968
ELIT TTK
Lovas Lajos Gábor
1978
ELIT TTK
Molnár Ferenc Mihály
1972
ELIT TTK
Olajos László
1972
ELIT TTK
Szabadi Zoltán
1968
ELIT TTK
Szávay István
1975
ELIT TTK
Tolcsvai Márk Zsolt
1978
ELIT TTK
Vadas Ottó Zoltán
1965
ELIT TTK
Veress Gábor
1963
ELIT TTK
Windberger Viktor
1979
ELIT TTK
Árvai Gábor
1984
ELIT TTK
Bajkó Balázs
1987
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Baranyai Miklós dr
1952
BKV TTE
Baranyi György dr
1958
BKV TTE
Bende Dominik
2006
BKV TTE
Borbély Attila prof.dr
1951
BKV TTE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Burai Péter
1992
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Bönde Boróka Lilla
2006
BKV TTE
Bötös Dávid
1998
BKV TTE
Chikány Béla
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Erős Sebestyén
1998
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gazdag Sándor
1972
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Kroboth Csaba
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Kérészy István dr.
1949
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Magyar Mariann
1992
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Nagy Alexandra
1999
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pap Adrián
2002
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szabó Attila Ferenc
1964
BKV TTE
Szabó György István
1963
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Varga János
1974
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Bihari Attila
1973
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Erdélyi Dávid
1980
Kőbányai PLE
Kertész György
1948
Kőbányai PLE
Varga Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 84,0 1 I. osztály
2 Windberger Viktor 1979. ELIT TTK 84,0 0 I. osztály
3 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 81,0 2 I. osztály
4 Szabadi Zoltán 1968. ELIT TTK 81,0 1 I. osztály
5 Varga János 1974. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
6 Csepregi János 1947. BKV TTE 80,0 0 I. osztály
7 Erdélyi Dávid 1980. Kőbányai PLE 77,0 0 I. osztály
8 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 76,0 0 I. osztály
9 Lovas Lajos Gábor 1978. ELIT TTK 74,0 0 I. osztály
10 Csicskó Pál 1965. ELIT TTK 73,0 0 I. osztály
11 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 72,0 1 I. osztály
12 Tolcsvai Márk Zsolt 1978. ELIT TTK 72,0 0 I. osztály
13 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 71,0 1 I. osztály
14 Varga Zoltán 1969. Kőbányai PLE 71,0 0 I. osztály
15 Gulyás Balázs 1978. ELIT TTK 70,0 0 I. osztály
16 Olajos László 1972. ELIT TTK 68,0 1 I. osztály
17 Burai Péter 1992. BKV TTE 68,0 0 I. osztály
18 Kertész György 1948. Kőbányai PLE 66,0 0 I. osztály
19 Vadas Ottó Zoltán 1965. ELIT TTK 65,0 0 I. osztály
20 Lajtos Béla 1968. ELIT TTK 64,0 1 II. osztály
21 Molnár Ferenc Mihály 1972. ELIT TTK 64,0 0 II. osztály
22 Csáki Viktor 1988. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 63,0 0 II. osztály
23 Bihari Attila 1973. Kőbányai PLE 62,0 0 II. osztály
24 Bara Miklós 1946. ELIT TTK 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajkó Balázs
1987
BKV TTE
Baranyai Miklós dr
1952
BKV TTE
Baranyi György dr
1958
BKV TTE
Bende Dominik
2006
BKV TTE
Borbély Attila prof.dr
1951
BKV TTE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Burai Péter
1992
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Bönde Boróka Lilla
2006
BKV TTE
Bötös Dávid
1998
BKV TTE
Chikány Béla
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Erős Sebestyén
1998
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gazdag Sándor
1972
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Kroboth Csaba
1974
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Kérészy István dr.
1949
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Magyar Mariann
1992
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Nagy Alexandra
1999
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pap Adrián
2002
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Schmiedt Csaba
1978
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szabó Attila Ferenc
1964
BKV TTE
Szabó György István
1963
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Varga János
1974
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Bara Miklós
1946
ELIT TTK
Baráth József
1955
ELIT TTK
Bálint József
1960
ELIT TTK
Bálint Ákos
1990
ELIT TTK
Csicskó Pál
1965
ELIT TTK
Ecker János
1957
ELIT TTK
Gulyás Balázs
1978
ELIT TTK
Lajtos Béla
1968
ELIT TTK
Lovas Lajos Gábor
1978
ELIT TTK
Molnár Ferenc Mihály
1972
ELIT TTK
Olajos László
1972
ELIT TTK
Szabadi Zoltán
1968
ELIT TTK
Szávay István
1975
ELIT TTK
Tolcsvai Márk Zsolt
1978
ELIT TTK
Vadas Ottó Zoltán
1965
ELIT TTK
Veress Gábor
1963
ELIT TTK
Windberger Viktor
1979
ELIT TTK
Árvai Gábor
1984
ELIT TTK
Cseh Gyula
1942
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Szabó Roland dr
1968
LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete
Bihari Attila
1973
Kőbányai PLE
Bihari István
1949
Kőbányai PLE
Czaga Gergely
1978
Kőbányai PLE
Jáger Zoltán
1969
Kőbányai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lipták Miklós 1962. BKV TTE 255,0 0 I. osztály
2 Bihari István 1949. Kőbányai PLE 254,0 0 I. osztály
3 Bihari Attila 1973. Kőbányai PLE 235,0 0 II. osztály
4 Cseh Gyula 1942. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 228,0 0 II. osztály
5 Czaga Gergely 1978. Kőbányai PLE 227,0 0 II. osztály
6 Szabó Roland dr 1968. LOMBIK Technikai Sportok Egyesülete 225,0 0 II. osztály
7 Burai Péter 1992. BKV TTE 222,0 0 II. osztály
8 Csepregi János 1947. BKV TTE 220,0 0 II. osztály
9 Molnár Ferenc Mihály 1972. ELIT TTK 219,0 0 II. osztály
10 Varga János 1974. BKV TTE 215,0 0 II. osztály
11 Jáger Zoltán 1969. Kőbányai PLE 214,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély