2022. évi Utánpótlás Kupa II. forduló

Versenyengedély szám
249/B-08/13/2022
A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2022-08-27
A verseny vége
2022-08-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10 m 2000.- Ft/fő/versenyszám, 25,50 m 3000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Benkő Áron
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Povázsay János 2008. Komáromi VSE 389,0 0 Aranyjelvény
2 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 379,0 0 Aranyjelvény
3 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 374,0 0 Aranyjelvény
4 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 370,0 0 Aranyjelvény
5 Leopold Zoltán 2009. UTE 367,0 0 Aranyjelvény
6 Marton Tamás 2010. UTE 366,0 0 Aranyjelvény
7 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 357,0 0 Ezüstjelvény
8 Benkő Áron 2009. UTE 345,0 0 Ezüstjelvény
9 Regőczi Ambrus 2009. UTE 338,0 0 Bronzjelvény
10 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 306,0 0 -
11 Leopold Milán 2011. UTE 304,0 0 -
12 Vas Albert 2010. UTE 300,0 0 -
13 Kispál Bernát 2010. UTE 289,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Márta Ákos
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tarr Gyula 2006. UTE 407,8 0 Aranyjelvény
2 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 406,3 0 Aranyjelvény
3 Takács Dezső 2006. BHSE 401,5 0 Aranyjelvény
4 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 399,9 0 Aranyjelvény
5 Fuglovics Armand 2007. UTE 388,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gillich Bálint
2004
Városföldi SE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 620,1 0 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 618,9 0 Aranyjelvény
3 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 586,7 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 381,0 0 Aranyjelvény
2 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 378,0 0 Aranyjelvény
3 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 367,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Fehér Anna
2007
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 417,3 0 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 416,7 0 Aranyjelvény
3 Tóth Anna 2005. UTE 415,6 0 Aranyjelvény
4 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 414,8 0 Aranyjelvény
5 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 405,4 0 Aranyjelvény
6 Fehér Anna 2007. APLE 402,0 0 Aranyjelvény
7 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 400,0 0 Aranyjelvény
8 Molnár Sophie 2005. UTE 383,7 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 358,0 0 Aranyjelvény
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 356,0 0 Aranyjelvény
3 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 323,0 0 Bronzjelvény
4 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 296,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 374,0 0 Aranyjelvény
2 Tóth Braun Márton 2005. UTE 373,0 0 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 368,0 0 Aranyjelvény
4 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 352,0 0 Ezüstjelvény
5 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 351,0 0 Ezüstjelvény
6 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 347,0 0 Bronzjelvény
7 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 343,0 0 Bronzjelvény
8 Szabó Ákos 2007. UTE 339,0 0 Bronzjelvény
9 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 337,0 0 Bronzjelvény
10 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 321,0 0 -
11 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 314,0 0 -
12 Németh Bence 2005. Győri Lövészklub 311,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Tóth Máté
2002
UTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 558,0 0 Ezüstjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 555,0 0 Ezüstjelvény
3 Tóth Máté 2002. UTE 547,0 0 Ezüstjelvény
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 545,0 0 Ezüstjelvény
5 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 517,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Vas Emma
2007
UTE
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 375,0 0 Aranyjelvény
2 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 363,0 8 Aranyjelvény
3 Vas Emma 2007. UTE 363,0 7 Aranyjelvény
4 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 361,0 0 Aranyjelvény
5 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 338,0 0 Bronzjelvény
6 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 333,0 0 Bronzjelvény
7 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 332,0 0 Bronzjelvény
8 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 331,0 0 Bronzjelvény
9 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 312,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 560,0 0 Ezüstjelvény
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 554,0 0 Ezüstjelvény
3 Somhegyi Edina 2003. UTE 536,0 0 Bronzjelvény
4 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 394,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Emma
2007
UTE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 559,0 0 Aranyjelvény
2 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 546,0 0 Aranyjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 538,0 0 Ezüstjelvény
4 Vas Emma 2007. UTE 508,0 0 -
5 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 477,0 0 -
6 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 401,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 559,0 0 Aranyjelvény
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 556,0 0 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 547,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Rácz Áron
2006
BHSE
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fuglovics Armand 2007. UTE 607,9 0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 605,5 0 Aranyjelvény
3 Tarr Gyula 2006. UTE 602,4 0 Aranyjelvény
4 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 587,7 0 Aranyjelvény
5 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 585,0 0 Aranyjelvény
6 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 577,0 0 Aranyjelvény
7 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 576,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 620,1 0 Ifjú Mester
2 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 611,4 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Molnár Sophie
2005
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 614,2 0 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 610,2 0 Aranyjelvény
3 Tóth Anna 2005. UTE 601,9 0 Aranyjelvény
4 Molnár Sophie 2005. UTE 601,6 0 Aranyjelvény
5 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 599,2 0 Aranyjelvény
6 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 584,7 0 Aranyjelvény
7 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 584,1 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Tarr Gyula
2006
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Rácz Áron
2006
BHSE
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 562,0 0 Aranyjelvény
2 Tarr Gyula 2006. UTE 558,0 0 Aranyjelvény
3 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 550,0 0 Aranyjelvény
4 Fuglovics Armand 2007. UTE 545,0 0 Ezüstjelvény
5 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 501,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Havjár Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Wittmann Péter 2003. APLE 581,0 0 Aranyjelvény
2 Havjár Kristóf 2004. MATE-GEAC 550,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Molnár Sophie
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Anna 2005. UTE 583,0 0 Aranyjelvény
2 Toma Réka 2006. UTE 577,0 0 Aranyjelvény
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 571,0 0 Aranyjelvény
4 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 559,0 0 Aranyjelvény
5 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 544,0 0 Ezüstjelvény
6 Imeli Virág Imola 2007. MATE-GEAC 541,0 0 Ezüstjelvény
7 Molnár Sophie 2005. UTE 512,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 552,0 0 Ezüstjelvény
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 483,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Weite Hayden
2008
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Németh Bence
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 554,0 0 -
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 537,0 0 -
3 Polacsek László András 2006. KSI SE 516,0 8 -
4 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 516,0 3 -
5 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 508,0 0 -
6 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 439,0 0 -
7 Németh Bence 2005. Győri Lövészklub 422,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 547,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély