Meghívásos Rapid Shooting verseny

Versenyengedély szám
175/Sz-05/06/2022
A verseny szervezője
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A verseny helyszíne
Magnum Lőtér 2151 Fót, Fehérkő út 6
A verseny kezdete
2022-05-16
A verseny vége
2022-05-16
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft / divizió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csapó András
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,5 0 II. osztály
3 Csapó András 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,2 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 91,5 0 II. osztály
5 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,7 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bukovinszki István László
1989
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Burghardt Dávid Kristóf
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bókkon Mária
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Búza Imre
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csapó András
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csermák Balázs Dr.
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csonka Tibor László
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csűrös Dániel
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Di Profio Rómeo Massimo
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Domokos Tibor
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dusa Fanny Cecília
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gógl Álmos dr
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heltay András
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hobot Péter
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Gábor
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kail Tamás
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kalló Péter dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Király László
1956
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Zsolt
1993
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Csaba dr
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Gyula Zoltán
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mayer Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mező-Nádasi Adrienn
1993
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molcsán Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Morvai Árpád
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mándi Krisztián
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Méhes Andrea
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Méhes Lénárd
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Müller-Pósa Boglárka
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Simonyi Zsolt
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Sobor Gyöngyvér
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Sziklai Attila dr.
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Székely Gábor
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tiszovszky Zsolt
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ármos Béla
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,2 0 II. osztály
3 Csapó András 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 96,2 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,5 0 II. osztály
5 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 88,2 0 II. osztály
6 Nyulászi Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 77,6 0 II. osztály
7 Horváth Gábor 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 73,7 0 II. osztály
8 Horváth Bence Dániel 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 69,7 0 II. osztály
9 Joó Ferenc Junior 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 64,6 0 II. osztály
10 Karácsony Gábor Ádám dr 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
11 Bókkon Mária 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 60,5 0 II. osztály
12 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,4 0 II. osztály
13 Pálfi Tamás dr 1984. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,2 0 II. osztály
14 Gonda Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 58,4 0 II. osztály
15 Kertész Péter 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 57,4 0 II. osztály
16 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,6 0 II. osztály
17 Mátyási Renátó 1990. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,2 0 II. osztály
18 Kéri Zoltán 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,1 0 II. osztály
19 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,6 0 II. osztály
20 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,2 0 II. osztály
21 Murczin Zsolt 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,4 0 II. osztály
22 Méhes Lénárd 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,2 0 II. osztály
23 Mándi Krisztián 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,2 0 II. osztály
24 Kántás Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,1 0 II. osztály
25 Burghardt Dávid Kristóf 1985. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,6 0 II. osztály
26 Kotvász István 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,5 0 II. osztály
27 Tiszovszky Zsolt 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,3 0 II. osztály
28 Bérczes Zsolt 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,1 0 II. osztály
29 Király László 1956. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,6 0 II. osztály
30 Búza Imre 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,2 0 II. osztály
31 Simonyi Zsolt 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,2 0 II. osztály
32 Heltay András 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,6 0 II. osztály
33 Murczin Vivien 1994. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,6 0 II. osztály
34 Gálfi Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,5 0 II. osztály
35 Dusa Fanny Cecília 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,2 0 II. osztály
36 Sobor Gyöngyvér 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,2 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csapó András
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Csaba dr
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,5 0 II. osztály
3 Csapó András 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,2 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 96,5 0 II. osztály
5 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 95,2 0 II. osztály
6 Gonda Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 88,4 0 II. osztály
7 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 80,2 0 II. osztály
8 Kotvász István 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,2 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bókkon Mária
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kéri Zoltán
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,5 0 II. osztály
3 Bókkon Mária 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 96,2 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 91,5 0 II. osztály
5 Kéri Zoltán 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 84,6 0 II. osztály
6 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 76,9 0 II. osztály
7 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,5 0 II. osztály
8 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,3 0 II. osztály
9 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,6 0 II. osztály
10 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,4 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély