InMemoriam Kupa Miskolc

Versenyengedély szám
171/B-05/31/2022
A verseny szervezője
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
A verseny helyszíne
Miskolc Csokonai úti lőtér
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-05-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000 Ft versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lőrincz Enikő
1967
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Kovács-Izrael Nóra
1974
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 144,0 0 I. osztály
2 Kovács-Izrael Nóra 1974. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 138,0 0 II. osztály
3 Lőrincz Enikő 1967. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Zsarnay Zsolt Tibor
1964
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Verhóczki Tamás
1990
Lövészklub Bogács
Zgyerka Róbert
1985
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Tóth Ádám
1992
Lövészklub Bogács
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kovács Áron
2004
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Gábor 1996. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 179,0 0 I. osztály
2 Verhóczki Tamás 1990. Lövészklub Bogács 171,0 0 I. osztály
3 Zsarnay Zsolt Tibor 1964. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 165,0 0 I. osztály
4 Kovács Áron 2004. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 154,0 0 I. osztály
5 Tóth Ádám 1992. Lövészklub Bogács 152,0 0 I. osztály
6 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 146,0 0 II. osztály
7 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 145,0 0 II. osztály
8 Zgyerka Róbert 1985. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 141,0 0 II. osztály
9 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 140,0 0 II. osztály
10 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Pintér László
1961
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér László 1961. Meteor LK. 148,0 0 II. osztály
2 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ruttkay Béla
1933
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruttkay Béla 1933. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 143,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 253,0 0 I. osztály
2 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 240,0 0 II. osztály
3 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 238,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Varga János
1961
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 223,0 0 II. osztály
2 Varga János 1961. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 214,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rudolf Ferenc
1957
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rudolf Ferenc 1957. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 275,0 0 I. osztály
2 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 273,0 0 I. osztály
3 Beregi Zoltán János 1968. Taktaharkányi LK 262,0 0 I. osztály
4 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 250,0 0 II. osztály
5 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 243,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér László
1961
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér László 1961. Meteor LK. 279,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 172,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Zsarnay Zsolt Tibor
1964
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Verhóczki Tamás
1990
Lövészklub Bogács
Szász Gábor
1996
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 163,0 0 II. osztály
2 Zsarnay Zsolt Tibor 1964. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 160,0 0 II. osztály
3 Verhóczki Tamás 1990. Lövészklub Bogács 148,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély