Zámolyi szabadidős minősitő

Versenyengedély szám
169/B-05/29/2022
A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2022-05-14
A verseny vége
2022-05-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 forint
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 257,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Sütő Zoltán
1978
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 291,0 0 I. osztály
2 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 290,0 0 I. osztály
3 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 288,0 0 I. osztály
4 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 283,0 0 I. osztály
5 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 282,0 0 I. osztály
6 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 280,0 0 I. osztály
7 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 268,0 0 I. osztály
8 Várszegi Tamás 1972. UTE 215,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 243,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Mátrai István
1949
BPLE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 620,2 0 Mester
2 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 616,0 0 Mester
3 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 599,8 0 Mester
4 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 595,3 0 I. osztály
5 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 592,5 0 I. osztály
6 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 591,7 0 II. osztály
7 Mátrai István 1949. BPLE 587,5 0 III. osztály
8 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 584,5 0 III. osztály
9 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 583,6 0 III. osztály
10 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 582,2 0 III. osztály
11 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 581,2 0 III. osztály
12 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 570,3 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dudás István
1958
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Grell Norbert
1999
Sasszem SE
Klock Barnabás
1990
Sasszem SE
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Tuboly Zoltán
1964
Polgárdi Lövészklub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 187,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. UTE 186,0 0 I. osztály
3 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 185,0 0 I. osztály
4 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 181,0 0 I. osztály
5 Németh Ferenc 1963. UTE 180,0 0 I. osztály
6 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 177,0 0 I. osztály
7 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 172,0 0 I. osztály
8 Várszegi Tamás 1972. UTE 169,0 3 I. osztály
9 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 169,0 1 I. osztály
10 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 167,0 0 I. osztály
11 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 163,0 0 I. osztály
12 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 157,0 0 I. osztály
13 Grell Norbert 1999. Sasszem SE 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 179,0 0 I. osztály
2 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 170,0 0 I. osztály
4 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfi László
1949
Polgárdi Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Könczöl István 1949. Polgárdi Lövészklub 159,0 0 I. osztály
2 Pálfi László 1949. Polgárdi Lövészklub 134,0 0 II. osztály
3 Farkas László 1950. Alba Volán SC 126,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Grell Norbert
1999
Sasszem SE
Klock Ferenc
1962
Sasszem SE
Klock Barnabás
1990
Sasszem SE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Tuboly Zoltán
1964
Polgárdi Lövészklub
Németh Ferenc
1963
UTE
Sütő Zoltán
1978
UTE
Várszegi Tamás
1972
UTE
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. UTE 183,0 0 I. osztály
2 Klock Ferenc 1962. Sasszem SE 179,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. UTE 177,0 0 I. osztály
4 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 167,0 0 I. osztály
5 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 161,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 148,0 0 II. osztály
7 Várszegi Tamás 1972. UTE 137,0 0 II. osztály
8 Grell Norbert 1999. Sasszem SE 34,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
2 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 148,0 0 II. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfi László
1949
Polgárdi Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfi László 1949. Polgárdi Lövészklub 158,0 0 I. osztály
2 Könczöl István 1949. Polgárdi Lövészklub 137,0 0 II. osztály
3 Farkas László 1950. Alba Volán SC 90,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély