TSK Rapid Shooting minősitő (Csongrád)

Versenyengedély szám
176/Sz-05/07/2022

Technikai Sportok Klubja, 2022 évi minősítő versenye Rapid Shooting versenyszámokban.

A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbarátságok elősegítése.

A verseny rendezője:

  • Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya

A verseny helye: Cseh István Lőtér, (6640 Csongrád, Tanya 111.) GPS koordináta: 46.682539 20.188601 46.679830, 20.186019

A verseny ideje: 2022. május 28-én 11-16 óráig

Versenyprogram: 

  • 10.00 órától nevezés, fegyverellenőrzés
  • 11.00 – 16.00 óra között verseny
  • 16.30 órakor eredményhirdetés

Megszerezhető minősítés: II-IV. osztály

Versenyigazgató: Farkas József elnök Technikai Sportok Klubja

Vezetőbíró: Vitályos Sándor országos bíró

Versenyszámok:

  • Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting)
  • Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting)
  • Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting)

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 18. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel. Használható lőszerek a törvényi és MSSZ előírásoknak megfelelően.

Nevezés: Kötelezően a SVIR-ben 2022. május 26-ig

Nevezési díj: 3000 Ft/fő/divízió. Fizetés a helyszínen készpénzben.

Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik

Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai szerint kerül megrendezésre.

Óvási díj: 15.000 Ft

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
Csongrád, Cseh István Lőtér, 6640 Csongrád, Tanya 111. GPS koordináta: 46.682539 20.188601 46.679830, 20.186019
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-06-04
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 Ft/fő/divízió. Fizetés a helyszínen készpénzben
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Unger Lőrinc
1970
Technikai Sportok Klubja
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Márta László
1972
Technikai Sportok Klubja
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Hornik Róbert
1988
Technikai Sportok Klubja
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Maklári Tót Attila
1970
Technikai Sportok Klubja
Mizsányi Mihály
1951
Magyar Rendőr Szituációs LE
Banka Zoltán László
1976
Technikai Sportok Klubja
Bóka Bence
1992
Technikai Sportok Klubja
Gula Sándor
1975
Esztergomi Spartacus SE
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gula Sándor 1975. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 -
2 Bóka Bence 1992. Technikai Sportok Klubja 97,0 0 II. osztály
3 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 90,0 0 -
4 Maklári Tót Attila 1970. Technikai Sportok Klubja 78,0 0 II. osztály
5 Hornik Róbert 1988. Technikai Sportok Klubja 73,0 0 II. osztály
6 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 68,0 0 II. osztály
7 Márta László 1972. Technikai Sportok Klubja 47,0 0 III. osztály
8 Mizsányi Mihály 1951. Magyar Rendőr Szituációs LE 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta László
1972
Technikai Sportok Klubja
Hornik Róbert
1988
Technikai Sportok Klubja
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Köntös György Tamás
1950
Technikai Sportok Klubja
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Dékány Tamás
1968
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Mizsányi Mihály
1951
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Zsolt
1987
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Banka Zoltán László
1976
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsolt 1987. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Sárközy Károly 1999. Technikai Sportok Klubja 94,0 0 II. osztály
3 Hornik Róbert 1988. Technikai Sportok Klubja 93,0 0 II. osztály
4 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 89,0 0 -
5 Dékány Tamás 1968. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 81,0 0 II. osztály
6 Mizsányi Mihály 1951. Magyar Rendőr Szituációs LE 81,0 0 II. osztály
7 Márta László 1972. Technikai Sportok Klubja 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bodó Norbert István
1985
Technikai Sportok Klubja
Gazsó Balázs László dr
1985
Technikai Sportok Klubja
Székelyhidy Péter
1975
Technikai Sportok Klubja
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Márta László
1972
Technikai Sportok Klubja
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Hornik Róbert
1988
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márta László 1972. Technikai Sportok Klubja 100,0 0 II. osztály
2 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 90,0 0 -
3 Gazsó Balázs László dr 1985. Technikai Sportok Klubja 87,0 0 II. osztály
4 Hornik Róbert 1988. Technikai Sportok Klubja 85,0 0 -
5 Farkas József 1961. Technikai Sportok Klubja 78,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély