II. Osztályú meghívásos Rapid Shooting minősítő

Versenyengedély szám
189/Sz-05/09/2022
A verseny szervezője
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 3, sportlőtér.
A verseny kezdete
2022-05-29
A verseny vége
2022-05-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3.000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Alpári Nagy József
1975
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Kővári Zsolt
1968
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila
1975
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila Dávid
1998
Parabellum Lövész SE
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
László István
1959
Mátyásföldi TLE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
3 Tóth Ádám Ákos 2001. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 -
4 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 31,0 0 II. osztály
5 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
6 Illés Gábor 1984. Parabellum Lövész SE 31,0 0 II. osztály
7 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 31,0 0 II. osztály
8 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
9 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
10 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
11 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
12 Kővári Zsolt 1968. Parabellum Lövész SE 31,0 0 II. osztály
13 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 31,0 0 II. osztály
14 Pongrácz Attila Dávid 1998. Parabellum Lövész SE 31,0 0 II. osztály
15 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 31,0 0 II. osztály
16 Pongrácz Attila 1975. Parabellum Lövész SE 31,0 0 II. osztály
17 Tóth Ákos Károly 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
18 Piróth Gyula 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
19 Alpári Nagy József 1975. Parabellum Lövész SE 31,0 0 II. osztály
20 László István 1959. Mátyásföldi TLE 31,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Alpári Nagy József
1975
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Kővári Zsolt
1968
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila
1975
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila Dávid
1998
Parabellum Lövész SE
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
László István
1959
Mátyásföldi TLE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Földvári Péter
1978
Angyalföldi Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
2 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
3 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 32,0 0 -
4 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 32,0 0 II. osztály
5 Tóth Ákos Károly 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
6 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
7 Kővári Zsolt 1968. Parabellum Lövész SE 32,0 0 II. osztály
8 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
9 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 32,0 0 II. osztály
10 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 32,0 0 II. osztály
11 Illés Gábor 1984. Parabellum Lövész SE 32,0 0 II. osztály
12 Alpári Nagy József 1975. Parabellum Lövész SE 32,0 0 II. osztály
13 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
14 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
15 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 32,0 0 II. osztály
16 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
17 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
18 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
19 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
20 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
21 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 32,0 0 II. osztály
22 Pongrácz Attila Dávid 1998. Parabellum Lövész SE 32,0 0 II. osztály
23 Pongrácz Attila 1975. Parabellum Lövész SE 32,0 0 II. osztály
24 Földvári Péter 1978. Angyalföldi Lövész Egylet 32,0 0 II. osztály
25 László István 1959. Mátyásföldi TLE 32,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Alpári Nagy József
1975
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila
1975
Parabellum Lövész SE
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
2 Illés Gábor 1984. Parabellum Lövész SE 34,0 0 II. osztály
3 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
4 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 34,0 0 II. osztály
5 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 34,0 0 II. osztály
6 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
7 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
8 Alpári Nagy József 1975. Parabellum Lövész SE 34,0 0 II. osztály
9 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
10 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 34,0 0 II. osztály
11 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
12 Tóth Ákos Károly 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
13 Pongrácz Attila 1975. Parabellum Lövész SE 34,0 0 II. osztály
14 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 34,0 0 II. osztály
15 Tóth Ádám Ákos 2001. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ákos Károly
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bernáth Zoltán
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Alpári Nagy József
1975
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Pongrácz Attila
1975
Parabellum Lövész SE
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
2 Farkas Péter 1992. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
3 Alpári Nagy József 1975. Parabellum Lövész SE 35,0 0 II. osztály
4 Molnár Péter 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
6 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
7 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
8 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
9 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
10 Simmel Tamás 1976. Euro-Gun SE 35,0 0 II. osztály
11 Illés Gábor 1984. Parabellum Lövész SE 35,0 0 II. osztály
12 Tóth Ákos Károly 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
13 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 35,0 0 II. osztály
14 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
15 Pongrácz Attila 1975. Parabellum Lövész SE 35,0 0 II. osztály
16 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 35,0 0 II. osztály
17 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
18 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély