2022. évi Dunántúli Regionális Kupa II. forduló

Versenyengedély szám
177/B-05/33
A verseny szervezője
Keszthelyi Erdész LK
A verseny helyszíne
BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub Gyenesdiás Lőtéri u. Sportlőtércentrum. Sopron u. 41. Légfegyveres Lőcsarnok
A verseny kezdete
2022-05-14
A verseny vége
2022-05-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.500 Ft/ fő/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 193,0 0 I. osztály
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 185,0 0 I. osztály
3 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 179,0 0 I. osztály
4 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 I. osztály
5 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kassai Antónia
2008
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kassai Antónia 2008. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 Aranyjelvény
2 Benedek Ágnes Veronika 2005. Keszthelyi Erdész LK 165,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 II. osztály
2 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 174,0 0 II. osztály
3 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 170,0 0 III. osztály
4 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 III. osztály
5 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kovács Jakab
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 173,0 0 Ezüstjelvény
2 Volenszki Bálint 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 Bronzjelvény
3 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 0 Bronzjelvény
4 Kovács Jakab 2010. Keszthelyi Erdész LK 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 185,0 0 II. osztály
2 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 183,0 0 II. osztály
3 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 181,0 0 II. osztály
4 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 180,0 0 II. osztály
5 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 III. osztály
6 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 176,0 4 III. osztály
7 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 3 III. osztály
8 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 174,0 4 III. osztály
9 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 174,0 1 III. osztály
10 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 168,0 0 III. osztály
11 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 164,0 0 IV. osztály
12 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 150,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Lévai Csilla
1966
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
2 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 I. osztály
3 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 I. osztály
4 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 138,0 0 II. osztály
5 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 106,0 0 III. osztály
6 Lévai Csilla 1966. Keszthelyi Erdész LK 105,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Jasinka Lajos
1978
Keszthelyi Erdész LK
Czuth Zoltán
1975
Keszthelyi Erdész LK
Esser Dieter Horst
1947
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Tibor
1962
Keszthelyi Erdész LK
Kátai László
1959
Keszthelyi Erdész LK
Mékli Péter
1987
Keszthelyi Erdész LK
Mészáros András
1969
Keszthelyi Erdész LK
Subosits Tamás Ádám
1999
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Szabolcs
1979
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 189,0 0 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 188,0 0 I. osztály
3 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 187,0 6 I. osztály
4 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 187,0 4 I. osztály
5 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 186,0 0 I. osztály
6 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
7 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 176,0 7 I. osztály
8 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 176,0 5 I. osztály
9 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 174,0 0 I. osztály
10 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 173,0 0 I. osztály
11 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 170,0 0 I. osztály
12 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
13 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 I. osztály
14 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 165,0 0 I. osztály
15 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 150,0 0 I. osztály
16 Czuth Zoltán 1975. Keszthelyi Erdész LK 149,0 0 II. osztály
17 Németh Szabolcs 1979. Keszthelyi Erdész LK 148,0 0 II. osztály
18 Kátai László 1959. Keszthelyi Erdész LK 147,0 0 II. osztály
19 Farkas Tibor 1962. Keszthelyi Erdész LK 142,0 0 II. osztály
20 Subosits Tamás Ádám 1999. Keszthelyi Erdész LK 131,0 0 II. osztály
21 Mészáros András 1969. Keszthelyi Erdész LK 130,0 0 II. osztály
22 Mékli Péter 1987. Keszthelyi Erdész LK 128,0 0 III. osztály
23 Jasinka Lajos 1978. Keszthelyi Erdész LK 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Molnár Gyula
1956
Keszthelyi Erdész LK
Esser Dieter Horst
1947
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 181,0 0 I. osztály
3 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 180,0 0 I. osztály
4 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
5 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 I. osztály
6 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 147,0 0 II. osztály
7 Molnár Gyula 1956. Keszthelyi Erdész LK 145,0 0 II. osztály
8 Esser Dieter Horst 1947. Keszthelyi Erdész LK 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Lévai Csilla
1966
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 173,0 0 I. osztály
2 Lévai Csilla 1966. Keszthelyi Erdész LK 115,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Pajer Tamás
1983
Keszthelyi Erdész LK
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Jasinka Lajos
1978
Keszthelyi Erdész LK
Almássy Krisztián
1998
Keszthelyi Erdész LK
Czuth Zoltán
1975
Keszthelyi Erdész LK
Dóber László
1995
Keszthelyi Erdész LK
Esser Dieter Horst
1947
Keszthelyi Erdész LK
Kátai László
1959
Keszthelyi Erdész LK
Mékli Péter
1987
Keszthelyi Erdész LK
Mészáros András
1969
Keszthelyi Erdész LK
Subosits Tamás Ádám
1999
Keszthelyi Erdész LK
Farkas Tibor
1962
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Szabolcs
1979
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 185,0 4 I. osztály
2 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 185,0 1 I. osztály
3 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 8 I. osztály
4 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 177,0 5 I. osztály
5 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 176,0 1 I. osztály
6 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 176,0 0 I. osztály
7 Horváth László 1970. Göcsej Sportlövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
8 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 4 I. osztály
9 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 173,0 2 I. osztály
10 Cajnkó Lajos Ádám 1983. Zalaegerszegi PLE 168,0 0 I. osztály
11 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 157,0 0 I. osztály
12 Németh Szabolcs 1979. Keszthelyi Erdész LK 150,0 0 I. osztály
13 Kátai László 1959. Keszthelyi Erdész LK 139,0 0 II. osztály
14 Czuth Zoltán 1975. Keszthelyi Erdész LK 138,0 0 II. osztály
15 Almássy Krisztián 1998. Keszthelyi Erdész LK 129,0 0 III. osztály
16 Farkas Tibor 1962. Keszthelyi Erdész LK 128,0 0 III. osztály
17 Mészáros András 1969. Keszthelyi Erdész LK 127,0 0 III. osztály
18 Subosits Tamás Ádám 1999. Keszthelyi Erdész LK 125,0 1 III. osztály
19 Mékli Péter 1987. Keszthelyi Erdész LK 125,0 0 III. osztály
20 Pajer Tamás 1983. Keszthelyi Erdész LK 123,0 0 III. osztály
21 Dóber László 1995. Keszthelyi Erdész LK 121,0 0 III. osztály
22 Jasinka Lajos 1978. Keszthelyi Erdész LK 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Esser Dieter Horst
1947
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
2 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 180,0 0 I. osztály
3 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 171,0 0 I. osztály
4 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 169,0 0 I. osztály
5 Bertus Mihály dr. 1953. Göcsej Sportlövész Egyesület 167,0 0 I. osztály
6 Esser Dieter Horst 1947. Keszthelyi Erdész LK 149,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 249,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
2 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 163,0 0 I. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 I. osztály
4 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 161,0 0 I. osztály
5 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 143,0 0 II. osztály
6 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély