VAMAV Gyöngyös Kupa I.

Versenyengedély szám
178/B-05/34
A verseny szervezője
VAMAV LSK
A verseny helyszíne
3200 Gyöngyös Gyártelep utca 1.
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-06-28
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
egyéni 1500 Ft csapat 1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Hordós Zoltán
2002
Petőfi Sándor LK
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berzsenyi Dániel
1965
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Diviaczky Árpád
1959
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Sipos Zoltán
1978
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Verasztó Sándor
1972
VAMAV LSK
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Sárkány Dénes dr
1958
VAMAV LSK
Csete Sándor
1961
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Kolozsvári László
1956
VAMAV LSK
Csapatok
Káli Lövész Sport Klub "A"
Albert Krisztián 1975 Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Salga László 1984 Káli Lövész Sport Klub
VAMAV III.
Horváth Zsombor Ákos 2001 VAMAV LSK
Ludányi Gábor 1993 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 194,0 8 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 191,0 5 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 190,0 3 I. osztály
4 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 186,0 4 I. osztály
5 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 185,0 3 I. osztály
6 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 184,0 1 I. osztály
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 183,0 2 I. osztály
8 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 182,0 5 I. osztály
9 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 182,0 4 I. osztály
10 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 178,0 3 I. osztály
11 Hordós Zoltán 2002. Petőfi Sándor LK 178,0 1 I. osztály
12 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 177,0 0 I. osztály
13 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 174,0 4 I. osztály
14 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 173,0 0 I. osztály
15 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 169,0 1 I. osztály
16 Mata Gábor 1976. VAMAV LSK 145,0 0 II. osztály
17 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 144,0 0 II. osztály
18 Diviaczky Árpád 1959. VAMAV LSK 141,0 0 II. osztály
19 Csete Sándor 1961. VAMAV LSK 141,0 0 II. osztály
20 Sárkány Dénes dr 1958. VAMAV LSK 140,0 0 II. osztály
21 Farkas Tamás 1978. VAMAV LSK 139,0 0 II. osztály
22 Berzsenyi Dániel 1965. VAMAV LSK 138,0 0 II. osztály
23 Verasztó Sándor 1972. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
24 Kolozsvári László 1956. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
25 Szécsényi Gábor 1971. VAMAV LSK 135,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 575,0 16
2 Káli Lövész Sport Klub "A" Káli 545,0 11
3 VAMAV II. VAMAV 519,0 1
4 VAMAV III. VAMAV 357,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berzsenyi Dániel
1965
VAMAV LSK
Farkas Imre
1950
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Ludányi Gábor
1993
VAMAV LSK
Mata Gábor
1976
VAMAV LSK
Sipos Zoltán
1978
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Tóth Tamás
1971
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Verasztó Sándor
1972
VAMAV LSK
Balázs Attila
1976
VAMAV LSK
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Csete Sándor
1961
VAMAV LSK
Sárkány Dénes dr
1958
VAMAV LSK
Szécsényi Gábor
1971
VAMAV LSK
Kolozsvári László
1956
VAMAV LSK
Kocsis Gábor
1978
VAMAV LSK
Horváth Miklós
1956
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Csapatok
VAMAV I.
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
VAMAV II.
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
KLSK "B"
Barczi Krisztián 1977 Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor 1965 Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián 1986 Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 193,0 5 I. osztály
2 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 186,0 3 I. osztály
3 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 185,0 3 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 4 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 184,0 2 I. osztály
6 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 183,0 3 I. osztály
7 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 183,0 0 I. osztály
8 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 181,0 2 I. osztály
9 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 3 I. osztály
10 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 178,0 3 I. osztály
11 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 177,0 3 I. osztály
12 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 177,0 1 I. osztály
13 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 173,0 1 I. osztály
14 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 152,0 0 I. osztály
15 Verasztó Sándor 1972. VAMAV LSK 141,0 0 II. osztály
16 Kocsis Gábor 1978. VAMAV LSK 140,0 0 II. osztály
17 Farkas Imre 1950. VAMAV LSK 139,0 0 II. osztály
18 Farkas Tamás 1978. VAMAV LSK 139,0 0 II. osztály
19 Csete Sándor 1961. VAMAV LSK 138,0 0 II. osztály
20 Sárkány Dénes dr 1958. VAMAV LSK 138,0 0 II. osztály
21 Kolozsvári László 1956. VAMAV LSK 137,0 0 II. osztály
22 Horváth Miklós 1956. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
23 Szécsényi Gábor 1971. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
24 Berzsenyi Dániel 1965. VAMAV LSK 136,0 0 II. osztály
25 Mata Gábor 1976. VAMAV LSK 135,0 0 II. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV I. VAMAV 551,0 6
2 KLSK "B" Káli 548,0 9
3 VAMAV II. VAMAV 544,0 9
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Hordós Zoltán
2002
Petőfi Sándor LK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Molnár Imre
1950
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Kocsis Gábor
1978
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 262,0 8 I. osztály
2 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 262,0 6 I. osztály
3 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 232,0 0 II. osztály
4 Kocsis Gábor 1978. VAMAV LSK 223,0 0 II. osztály
5 Hordós Zoltán 2002. Petőfi Sándor LK 220,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Kocsis Gábor
1978
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Farkas Tamás
1978
VAMAV LSK
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 284,0 0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 277,0 0 I. osztály
3 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 274,0 0 I. osztály
4 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 225,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély