Ünnepi Sportlövő KSI Kupa

Versenyengedély szám
183/B-06/05/2022
A verseny szervezője
KSI SE
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2022-06-03
A verseny vége
2022-06-04
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000. Ft és 3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 362,0 0 Aranyjelvény
2 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 350,0 0 Aranyjelvény
3 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 348,0 0 Aranyjelvény
4 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 336,0 0 Aranyjelvény
5 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 270,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Ilic Teodor
2009
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Ravaille Maxime
2008
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Balázs 2008. KSI SE 337,0 0 Ezüstjelvény
2 Korondi Balázs 2009. KSI SE 318,0 0 Bronzjelvény
3 Farkas Ákos 2010. KSI SE 313,0 0 Bronzjelvény
4 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 304,0 0 -
5 Szakály Borisz 2009. KSI SE 300,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Vas Emma
2007
UTE
Batiz Lilla Tea
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kismődi Nóra
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Kincses Adrienn Edda
2005
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 371,0 0 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 364,0 0 Aranyjelvény
3 Vas Emma 2007. UTE 356,0 0 Ezüstjelvény
4 Horinka Abigél 2006. KSI SE 353,0 0 Ezüstjelvény
5 Gergő Lilla 2006. KSI SE 351,0 0 Ezüstjelvény
6 Kincses Adrienn Edda 2005. Csepel LE 348,0 0 Ezüstjelvény
7 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 329,0 0 Bronzjelvény
8 Kabina Fanni 2007. KSI SE 328,0 0 Bronzjelvény
9 Sobiech Nicole 2006. Győri Lövészklub 323,0 0 Bronzjelvény
10 Kismődi Nóra 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 317,0 0 -
11 Batiz Lilla Tea 2007. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 294,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Szalma Bence László
2005
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Gulyás Benedek
2006
BHSE
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Gyarmati Dávid
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Nagy Dávid Ambrus
2006
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Volenszki Bálint
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalma Bence László 2005. UTE 376,0 0 Aranyjelvény
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 368,0 9 Aranyjelvény
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 368,0 5 Aranyjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 366,0 0 Aranyjelvény
5 Tóth Braun Márton 2005. UTE 363,0 0 Aranyjelvény
6 Nagy Dávid Ambrus 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 357,0 0 Ezüstjelvény
7 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 355,0 0 Ezüstjelvény
8 Polacsek László András 2006. KSI SE 353,0 0 Ezüstjelvény
9 Gulyás Benedek 2006. BHSE 339,0 0 Bronzjelvény
10 Szabó Ákos 2007. UTE 337,0 7 Bronzjelvény
11 Gyarmati Dávid 2006. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 337,0 4 Bronzjelvény
12 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 334,0 0 Bronzjelvény
13 Rajkó Olivér 2005. KSI SE 328,0 0 -
14 Kiss Benedek Márton 2007. KSI SE 327,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 579,0 0 Ifjú Mester
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 569,0 0 Aranyjelvény
3 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 551,0 0 Ezüstjelvény
4 Somhegyi Edina 2003. UTE 550,0 0 Ezüstjelvény
5 Domsits Olivia 2004. UTE 548,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Matasdi Bendegúz
2004
KSI SE
Tóth Máté
2002
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mezei Kornél 2002. KSI SE 560,0 0 Ezüstjelvény
2 Tóth Máté 2002. UTE 542,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gyimesi László
1978
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Varga András
1991
KSI SE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gyimesi László 1978. KSI SE 559,0 0 III. osztály
2 Nagy Tibor 1964. BHSE 552,0 0 III. osztály
3 Varga András 1991. KSI SE 549,0 0 III. osztály
4 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 548,0 0 III. osztály
5 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 543,0 0 III. osztály
6 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 541,0 0 III. osztály
7 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 529,0 0 IV. osztály
8 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 525,0 0 IV. osztály
9 Rácz Péter 1974. KSI SE 522,0 0 IV. osztály
10 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 517,0 0 IV. osztály
11 Ferenci József 1952. APLE 510,0 0 IV. osztály
12 Kresalek Ottó László 1958. APLE 509,0 6 IV. osztály
13 Szekér Szilárd 1970. UTE 509,0 3 IV. osztály
14 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 497,0 0 -
15 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 452,0 0 -
16 Márton Balázs 1982. Csepel LE 434,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 551,0 0 -
2 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 522,0 0 -
3 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 512,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 0 II. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 557,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 522,0 0 IV. osztály
4 Kajdi Katalin 1987. KSI SE 503,0 0 IV. osztály
5 Takáts Attiláné dr. 1954. KSI SE 480,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Vas Emma
2007
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fazekas Milla 2006. KSI SE 559,0 0 Aranyjelvény
2 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 539,0 0 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 515,0 0 Bronzjelvény
4 Vas Emma 2007. UTE 498,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 584,0 0 Ifjú Mester
2 Domsits Olivia 2004. UTE 562,0 0 Aranyjelvény
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 560,0 0 Aranyjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 555,0 0 Ezüstjelvény
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 552,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Palánki Klaudia 2000. UTE 563,0 0 III. osztály
2 Berde Viktória 2001. KSI SE 553,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 513,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 519,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 538,0 0 Ezüstjelvény
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 537,0 0 Ezüstjelvény
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 525,0 0 Ezüstjelvény
4 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 524,0 0 Bronzjelvény
5 Polacsek László András 2006. KSI SE 516,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 561,0 0 -
2 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 551,0 0 -
3 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 540,0 9 -
4 Nagy Tibor 1964. BHSE 540,0 6 -
5 Balogh Gergely 1973. APLE 532,0 0 -
6 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 521,0 0 -
7 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 499,0 0 -
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 469,0 0 -
9 Kresalek Ottó László 1958. APLE 451,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 559,0 0 Aranyjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 558,0 0 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 501,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 552,0 0 III. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 549,0 0 -
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 539,0 0 -
4 Jambrik István 1968. BHSE 538,0 0 -
5 Nagy László 1970. BHSE 531,0 0 -
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 471,0 0 -
7 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 394,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 550,0 0 Aranyjelvény
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 517,0 0 Bronzjelvény
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 516,0 0 Bronzjelvény
4 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 503,0 0 -
5 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 489,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Berde Viktória
2001
KSI SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 544,0 0 II. osztály
2 Nagy Tibor 1964. BHSE 532,0 0 III. osztály
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 525,0 0 III. osztály
4 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 514,0 6 III. osztály
5 Berde Viktória 2001. KSI SE 514,0 3 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 469,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Molnár Sára
2011
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 382,0 0 Aranyjelvény
2 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 375,0 0 Aranyjelvény
3 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 364,0 0 Aranyjelvény
4 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 360,0 0 Aranyjelvény
5 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 345,0 0 Ezüstjelvény
6 Szőke Natasa Szófia 2009. UTE 335,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Marton Tamás
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Illés Péter
2009
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Kustyán Gergő István
2008
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 393,0 0 Aranyjelvény
2 Leopold Zoltán 2009. UTE 374,0 0 Aranyjelvény
3 Marton Tamás 2010. UTE 366,0 0 Aranyjelvény
4 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 366,0 0 Aranyjelvény
5 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 359,0 0 Ezüstjelvény
6 Kustyán Gergő István 2008. Komáromi VSE 357,0 0 Ezüstjelvény
7 Benkő Áron 2009. UTE 347,0 0 Ezüstjelvény
8 Leopold Milán 2011. UTE 319,0 0 Bronzjelvény
9 Regőczi Ambrus 2009. UTE 312,0 0 -
10 Vas Albert 2010. UTE 230,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Molnár Sophie
2005
UTE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 415,8 0 Aranyjelvény
2 Tóth Anna 2005. UTE 415,7 0 Aranyjelvény
3 Toma Réka 2006. UTE 415,5 0 Aranyjelvény
4 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 394,3 0 Aranyjelvény
5 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 390,8 0 Aranyjelvény
6 Molnár Sophie 2005. UTE 386,9 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Márta Ákos
2007
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tarr Gyula 2006. UTE 405,7 0 Aranyjelvény
2 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 402,4 0 Aranyjelvény
3 Takács Dezső 2006. BHSE 400,9 0 Aranyjelvény
4 Fuglovics Armand 2007. UTE 398,0 0 Aranyjelvény
5 Kertai Szabolcs 2007. UTE 394,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 620,0 0 Ifjú Mester
2 Jakab Márton Péter 2004. BHSE 581,2 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vas Katalin
1977
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 628,7 0 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 628,5 0 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 627,4 0 Mester
4 Tarr Vivien 2001. UTE 622,1 0 I. osztály
5 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 619,4 0 I. osztály
6 Molnár Anikó 1967. UTE 591,2 0 III. osztály
7 Vas Katalin 1977. UTE 530,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Abrudán Zsolt
1984
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Viktor 2001. UTE 627,3 0 Mester
2 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 622,3 0 I. osztály
3 Abrudán Zsolt 1984. BHSE 613,9 0 II. osztály
4 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 611,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély