MSSZ Trap EB I. válogató és szintlövő verseny

Versenyengedély szám
179/K-05/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta, Koronglőtér
A verseny kezdete
2022-05-14
A verseny vége
2022-05-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
125/15.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Pap Imre dr
1955
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Demcsák Géza
1953
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Keresztes Krisztián
1974
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Tánczos István
1965
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Akácos Gábor Norbert
1968
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vass Máté
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ledó Gábor
1977
Lajta-Hansági VLK
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 99,0 0 III. osztály
2 Ledó Gábor 1977. Lajta-Hansági VLK 98,0 2 III. osztály
3 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 98,0 1 III. osztály
4 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 97,0 0 III. osztály
5 Hegyi András 1972. Vasvári Koronglövő Akadémia 91,0 0 IV. osztály
6 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 90,0 0 IV. osztály
7 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 85,0 0 IV. osztály
8 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 84,0 0 IV. osztály
9 Demcsák Géza 1953. Olympia-S SE 82,0 0 IV. osztály
10 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 81,0 0 IV. osztály
11 Pap Imre dr 1955. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 80,0 0 IV. osztály
12 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 79,0 0 IV. osztály
13 Keresztes Krisztián 1974. Olympia-S SE 78,0 0 IV. osztály
14 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 78,0 0 IV. osztály
15 Tánczos István 1965. Noszlopi Lövész Egylet SE 72,0 0 IV. osztály
16 Vass Máté 1983. Vasvári Koronglövő Akadémia 71,0 0 IV. osztály
17 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 60,0 0 -
18 Akácos Gábor Norbert 1968. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 35,0 0 -
19 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 12,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csenkei-Papp Ida
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Tömör-Tones Petra
1999
Debrecen Városi LE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Hettyei Emőke
2000
Balatonfűzfői LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 93,0 0 III. osztály
2 Csenkei-Papp Ida 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 79,0 0 IV. osztály
3 Hettyei Emőke 2000. Balatonfűzfői LE 77,0 0 IV. osztály
4 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 69,0 0 IV. osztály
5 Vámos Dóra 1976. Vasvári Koronglövő Akadémia 41,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 95,0 0 Bronzjelvény
2 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kapitány Luca 2002. Igaly József Lövész Klub SE 50,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély