MSSZ Skeet EB I. válogató és szintlövő verseny

Versenyengedély szám
181/K-05/02/2021
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta, Koronglőtér
A verseny kezdete
2022-05-21
A verseny vége
2022-05-22
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
125/15.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kupai András
1963
Olympia-S SE
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 103,0 0 III. osztály
2 Sztankovics Ede 1967. Vasvári Koronglövő Akadémia 100,0 0 III. osztály
3 Kupai András 1963. Olympia-S SE 97,0 0 III. osztály
4 Győri Domonkos 1996. Igaly József Lövész Klub SE 95,0 0 III. osztály
5 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 91,0 0 IV. osztály
6 Kapitány Gábor 1972. Igaly József Lövész Klub SE 87,0 0 IV. osztály
7 Sáránszki Péter 1979. Vasvári Koronglövő Akadémia 75,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 33,0 0
2 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 28,0 0
3 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 20,0 0
4 Kupai András 1963. Olympia-S SE 12,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedák Zsombor
2004
Olympia-S SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedák Zsombor 2004. Olympia-S SE 56,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Renner Bálint
2006
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 102,0 0 Aranyjelvény
2 Renner Bálint 2006. Köszolg SC 101,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 43,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Molnár Diána
1982
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Csapatok
Kis-Duna Mente SE
Domokos Gábor 1988 Kis-Duna Mente Sportegyesület
Molnár Diána 1982 Kis-Duna Mente Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Diána 1982. Kis-Duna Mente Sportegyesület 63,0 0 -
2 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 62,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Kis-Duna Mente SE Kis-D 125,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély