Steel-Vent Eger Kupa 2022. I.forduló

Versenyengedély szám
184/B-05/36/2022
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2022-05-28
A verseny vége
2022-05-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 - 2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István
1988
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István 1988. Taktaharkányi LK 283,0 0 I. osztály
2 Beregi Zoltán János 1968. Taktaharkányi LK 256,0 0 II. osztály
3 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 256,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Stefán Imre 1961. Egri PLE 259,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 544,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vargyasi Ákos 1987. Egri PLE 539,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Fábiánné Rapi Judit
1976
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 0 I. osztály
2 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
3 Fábiánné Rapi Judit 1976. Egri PLE 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 0 I. osztály
2 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 163,0 0 I. osztály
3 Müller László 1975. Egri PLE 143,0 0 II. osztály
4 Juhász Péter 1976. Egri PLE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rapi László
1944
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 172,0 0 I. osztály
2 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 I. osztály
3 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 I. osztály
4 Rapi László 1944. Egri PLE 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Müller László 1975. Egri PLE 160,0 0 I. osztály
2 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 I. osztály
2 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 144,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga András
1991
KSI SE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga András 1991. KSI SE 571,0 0 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 569,0 0 II. osztály
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 565,0 0 II. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 559,0 0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 558,0 0 III. osztály
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 558,0 0 III. osztály
7 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 557,0 0 III. osztály
8 Balogh Gergely 1973. APLE 554,0 0 III. osztály
9 Nagy László 1970. BHSE 548,0 0 III. osztály
10 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 540,0 0 III. osztály
11 Nagy Tibor 1964. BHSE 540,0 0 III. osztály
12 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 0 III. osztály
13 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 531,0 0 III. osztály
14 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 520,0 0 III. osztály
15 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 515,0 0 III. osztály
16 Kresalek Ottó László 1958. APLE 483,0 0 IV. osztály
17 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 479,0 0 IV. osztály
18 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 472,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Sike Renáta
1978
BHSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 550,0 0 III. osztály
2 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 536,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 523,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 558,0 0 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 531,0 0 -
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 520,0 0 -
4 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 513,0 0 -
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 495,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Losonczi Aliz
1992
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Jambrik István
1968
BHSE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Tibor
1964
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 537,0 0 III. osztály
2 Nagy Tibor 1964. BHSE 535,0 0 III. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 533,0 0 III. osztály
4 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 525,0 0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 517,0 0 III. osztály
6 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 491,0 0 IV. osztály
7 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 489,0 0 IV. osztály
8 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 466,0 0 IV. osztály
9 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 461,0 0 IV. osztály
10 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 370,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 558,0 0 III. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 556,0 0 III. osztály
3 Nagy László 1970. BHSE 551,0 0 III. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 551,0 0 III. osztály
5 Rédecsi Máté 2004. BHSE 551,0 0 III. osztály
6 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 533,0 0 -
7 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 477,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 540,0 0 III. osztály
2 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 0 IV. osztály
3 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 529,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély