Steel-Vent Eger Kupa 2022. II.forduló

Versenyengedély szám
187/B-06/08/2022
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2022-06-11
A verseny vége
2022-06-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 - 2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Fábiánné Rapi Judit
1976
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rapi László
1944
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dávidné Valkó Szilvia
1973
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Varga András
1991
KSI SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenczi Arnold
2006
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kónya Dániel
2007
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély