Steel-Vent Eger Kupa 2022. II.forduló

Versenyengedély szám
187/B-06/08/2022
A verseny szervezője
Egri PLE
A verseny helyszíne
3300 Eger, Legányi F. út 3.
A verseny kezdete
2022-06-11
A verseny vége
2022-06-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 - 2000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 271,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Stefán Imre 1961. Egri PLE 263,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 550,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vargyasi Ákos
1987
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Fábiánné Rapi Judit
1976
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 185,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
2 Müller László 1975. Egri PLE 167,0 0 I. osztály
3 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 163,0 0 I. osztály
4 Juhász Péter 1976. Egri PLE 160,0 0 I. osztály
5 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 156,0 0 I. osztály
6 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szlávik Attila
1956
Egri PLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 0 I. osztály
2 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 183,0 0 I. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 0 I. osztály
4 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 168,0 0 I. osztály
5 Szlávik Attila 1956. Egri PLE 117,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rapi László
1944
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 173,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dávidné Valkó Szilvia
1973
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dávidné Valkó Szilvia 1973. Egri PLE 120,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Müller László
1975
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Bak Zsolt
1967
Egri PLE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
2 Földesi Csaba 1974. Egri PLE 143,0 0 II. osztály
3 Rapcsák Róbert 1976. Egri PLE 142,0 0 II. osztály
4 Müller László 1975. Egri PLE 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Bökönyi Sándor
1956
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 184,0 0 I. osztály
3 Bökönyi Sándor 1956. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 181,0 0 I. osztály
4 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 0 I. osztály
5 Kresalek Ottó László 1958. APLE 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Varga András
1991
KSI SE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 562,0 0 II. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 553,0 0 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 552,0 0 III. osztály
4 Varga András 1991. KSI SE 552,0 0 III. osztály
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 550,0 0 III. osztály
6 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 544,0 0 III. osztály
7 Balogh Gergely 1973. APLE 542,0 0 III. osztály
8 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 540,0 0 III. osztály
9 Nagy Tibor 1964. BHSE 535,0 0 III. osztály
10 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 529,0 0 III. osztály
11 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 522,0 0 III. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 500,0 0 IV. osztály
13 Kis László Mihály 1967. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 418,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 574,0 0 II. osztály
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 559,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 556,0 0 III. osztály
4 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 534,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 550,0 0 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 549,0 0 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 549,0 0 III. osztály
4 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 548,0 0 III. osztály
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 537,0 0 III. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 501,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 555,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 550,0 0 II. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 528,0 0 III. osztály
4 Nagy Tibor 1964. BHSE 521,0 0 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 520,0 0 III. osztály
6 Balogh Gergely 1973. APLE 515,0 0 III. osztály
7 Kresalek Ottó László 1958. APLE 486,0 0 IV. osztály
8 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 473,0 0 IV. osztály
9 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 393,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 548,0 0 -
2 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 534,0 0 -
3 Takács Tibor 1967. Egri PLE 530,0 0 -
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 525,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenczi Arnold
2006
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kónya Dániel
2007
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 540,0 0 III. osztály
2 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 0 IV. osztály
3 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 529,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély