Esztergomi Spartacus Steel challenge II. osztályú meghívásos minősítő verseny

Versenyengedély szám
233/Sz-08/01/2022

VERSENYKIÍRÁS

MSSZ Steel Challenge II. osztályú meghívásos minősítő verseny

megrendezésére

 

 

1A verseny helye:                           2509 Esztergom-kertváros, Hegy utca 8. MBTA lőtér

  1. A verseny ideje:                       2022.08.06. 8:00-14:00
  2. Megszerezhető minősítés:          II-IV. osztály
  3. A verseny rendezője:                 Esztergomi Spartacus  Sportegyesület
  4. Versenyigazgató:                      Kobezda Andrea Sportlövő Klub vezetője
  5. Vezetőbíró:                             dr. Kovács János   I. osztályú bíró
  6. A verseny programja:                08.00 órától nevezés, fegyverellenőrzés,

09.00 – 14.00 óra között verseny

14.30 órakor eredményhirdetés.

  1. A verseny jellege:                     Felnőtt, vegyes, egyéni.
  2. Divíziók:                                A fegyverekkel szembeni elvárások a hatályos Szabálykönyv szerint.

 

  1. Standard peremgyújtású maroklőfegyver fegyverág (31)

Bármilyen peremgyújtású (22. kaliberű) öntöltő pisztoly vagy revolver. Csak mechanikusan zárt vagy nyílt irányzék használható.

  1. Központi gyújtású pisztoly fegyverág (32)

Gyári öntöltő valamint standard öntöltő a hatáslyos Szabálykönyv szerint. Csak mechanikusan zárt vagy nyílt irányzék használható.

  1. Sörétes puska (33) fegyverág              Ismétlő rendszerű sörétes puska divízió

12-es kaliberű maximum 89 mm hüvelyhosszú, bármilyen ismétlő (pumpás) rendszerű sörétes puska, csak mechanikus zárt vagy nyílt irányzék használható, kompenzátor nélkül.

  1. Sörétes puska (33) fegyverág              Nyílt öntöltő sörétes puska divízió

12-es kaliberű maximum 89 mm hüvelyhosszú, bármilyen öntöltő sörétes puska, irányzékkorlátozás nélkül.

  1. Kiskaliberű puska fegyverág (34)

Bármely öntöltő, vagy ismétlő rendszerű, peremgyújtású ( .22 kaliberű) vagy .17 HMR kaliberű gyárilag egybeszerelt puska. Irányzék korlátozás nélkül.

  1. Nagyöbü puska fegyverág (35)

Nyílt pisztolykaliberű puska divízió. Bármilyen öntöltő vagy ismétlő rendszerű, pisztoly kaliberű válltámasszal szerelt lőfegyver. Irányzék korlátozás nélkül.

 

 

 

Kevesebb mint 5-5 fő nevező esetén a sörétes puska divíziók összevonásra kerülnek.

 

 

  1. Pályák, lövésszám:                   A Szabálykönyv szerinti pálya minimum 25 lövés.
  2. Díjazás:                                  Kategóriák szerint 1, 2, 3. helyezett érem
  3. Nevezési díj:                           4000 Ft/fő/divízió+ további divízió 1000 Ft  Fizetés a helyszínen  kp.
  4. Nevezési határidő:                    Kötelezően a SVIR-ben 2022. augusztus 05-ig.
  5. Óvási díj:                               15.000 Ft.

 

 

 

 

Szem és hallásvédő mindenki számára kötelező!

 

 

Esztergom, 2022. május 11.

 

Kobezda Andrea sk.

Esztergomi Spartacus Sportlövő Klub vezetője

A verseny szervezője
Esztergomi Spartacus SE
A verseny helyszíne
2509 Esztergom-kertváros, Hegy u. 8. MBTA lőtér
A verseny kezdete
2022-08-06
A verseny vége
2022-08-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000 Ft + fegyvernemenként 1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Tőkei Zoltán
1968
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Fórizs Lajos
1970
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 96,0 0 II. osztály
3 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 95,0 0 II. osztály
4 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 93,0 0 II. osztály
5 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 93,0 0 II. osztály
6 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
7 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 78,0 0 II. osztály
8 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
9 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
10 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
11 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
12 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
13 Fórizs Lajos 1970. Budafoki Mesterlövész SE 41,0 0 III. osztály
14 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 34,0 0 IV. osztály
15 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 33,0 0 IV. osztály
16 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Károly
1972
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Csiffári Dávid
1983
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Domonkos Károly
1982
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Ember Dániel
1982
Esztergomi Spartacus SE
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Erdélyi Rudolf
1976
Esztergomi Spartacus SE
Fizel József
1973
Esztergomi Spartacus SE
Gula Sándor
1975
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Horta Gergely Richárd
1979
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Kaszai Balázs Dr
1982
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesiné Stróbl Réka
1977
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Köbzi Péter
1980
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Lukács Norbert
1978
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Lévai Máté
1983
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Mandusitz Béla
1984
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Molnár András
1968
Esztergomi Spartacus SE
Marosi Gergő
1984
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Szénássy Tamás
1970
Esztergomi Spartacus SE
Tőkei Zoltán
1968
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Varga István
1955
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fórizs Lajos
1970
Budafoki Mesterlövész SE
Juhász István
1974
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Kovács László
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csiffári Dávid 1983. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 97,0 0 II. osztály
3 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 95,0 0 II. osztály
4 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 94,0 0 II. osztály
5 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
6 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 II. osztály
7 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 II. osztály
8 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 II. osztály
9 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
10 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 82,0 0 II. osztály
11 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 81,0 0 II. osztály
12 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
13 Lévai Máté 1983. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
14 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
15 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
16 Kovács László 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
17 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
18 Fórizs Lajos 1970. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 II. osztály
19 Fizel József 1973. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
20 Antal Károly 1972. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
21 Molnár András 1968. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
22 Juhász István 1974. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
23 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
24 Mandusitz Béla 1984. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
25 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
26 Magyar Regina 1996. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
27 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
28 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 II. osztály
29 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 II. osztály
30 Horta Gergely Richárd 1979. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
31 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
32 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
33 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
34 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
35 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
36 Köbzi Péter 1980. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
37 Kaszai Balázs Dr 1982. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
38 Erdélyi Rudolf 1976. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
39 Keresztesiné Stróbl Réka 1977. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
40 Horváth Szeder Gábor 1978. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
41 Zoltai Dániel 1979. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
42 Lukács Norbert 1978. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Fórizs Lajos
1970
Budafoki Mesterlövész SE
Köbzi Péter
1980
Esztergomi Spartacus SE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 II. osztály
4 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
5 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
6 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
7 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
8 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
9 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
10 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
11 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
12 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
13 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
14 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
15 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 41,0 0 III. osztály
16 Köbzi Péter 1980. Esztergomi Spartacus SE 39,0 0 IV. osztály
17 Fórizs Lajos 1970. Budafoki Mesterlövész SE 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Fórizs Lajos
1970
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
3 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
4 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
5 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
6 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
7 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
8 Fórizs Lajos 1970. Budafoki Mesterlövész SE 50,0 0 III. osztály
9 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
10 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
11 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
12 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
13 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
14 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 33,0 0 IV. osztály
15 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 32,0 0 IV. osztály
16 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 21,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal Károly
1972
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Gula Sándor
1975
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Jakus Ferenc
1968
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Lukács Norbert
1978
Esztergomi Spartacus SE
Magyar Regina
1996
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Siklósi Alíz
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Varga Zsolt
1971
Esztergomi Spartacus SE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Viola Eszter
1981
Esztergomi Spartacus SE
Viola László
1976
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Köbli István Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Fórizs Lajos
1970
Budafoki Mesterlövész SE
Köbzi Péter
1980
Esztergomi Spartacus SE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 95,0 0 II. osztály
3 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 94,0 0 II. osztály
4 Viola Eszter 1981. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
5 Viola László 1976. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
6 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
7 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
8 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
9 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
10 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
11 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
12 Köbli István Tamás 1983. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
13 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
14 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
15 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
16 Varga Zsolt 1971. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
17 Antal Károly 1972. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
18 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
19 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
20 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
21 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
22 Köbzi Péter 1980. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
23 Zoltai Dániel 1979. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
24 Jakus Ferenc 1968. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
25 Fórizs Lajos 1970. Budafoki Mesterlövész SE 53,0 0 III. osztály
26 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 IV. osztály
27 Vágó Norbert Ferenc 1971. Esztergomi Spartacus SE 40,0 0 IV. osztály
28 Lukács Norbert 1978. Esztergomi Spartacus SE 26,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély