Zámoly kupa

Versenyengedély szám
199/B-06/17
A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2022-06-25
A verseny vége
2022-06-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sike Renáta
1978
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 572,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Boros György
1956
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 568,0 0 -
2 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 563,0 0 -
3 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 556,0 0 -
4 Balogh Gergely 1973. APLE 550,0 0 -
5 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 549,0 0 -
6 Nagy Tibor 1964. BHSE 549,0 0 -
7 Boros György 1956. BHSE 540,0 0 -
8 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 513,0 0 -
9 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 506,0 0 -
10 Kendl József 1954. Sasszem SE 492,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Boros György
1956
BHSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 573,0 0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 564,0 0 II. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 543,0 0 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 541,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 540,0 0 II. osztály
2 Jambrik István 1968. BHSE 535,0 0 III. osztály
3 Balogh Gergely 1973. APLE 530,0 0 III. osztály
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 518,0 0 III. osztály
5 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 512,0 0 III. osztály
6 Nagy Tibor 1964. BHSE 509,0 0 IV. osztály
7 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 500,0 0 IV. osztály
8 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 473,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Balogh Gergely
1973
APLE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 562,0 0 III. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 559,0 0 III. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 549,0 0 -
4 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 544,0 0 -
5 Nagy László 1970. BHSE 532,0 0 -
6 Balogh Gergely 1973. APLE 506,0 0 -
7 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 419,0 0 -
8 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 411,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Molnár Anikó
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Anikó 1967. UTE 605,2 0 II. osztály
2 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 589,3 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 610,2 0 II. osztály
2 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 600,4 0 III. osztály
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 600,3 0 III. osztály
4 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 594,4 0 III. osztály
5 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 589,3 0 III. osztály
6 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 583,9 0 IV. osztály
7 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 580,4 0 IV. osztály
8 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 577,0 0 IV. osztály
9 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 567,5 0 IV. osztály
10 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 543,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 573,0 0 I. osztály
2 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 290,0 0 I. osztály
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 287,0 0 I. osztály
4 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 279,0 0 I. osztály
5 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 278,0 0 I. osztály
6 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 278,0 0 I. osztály
7 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 264,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély