Zámoly kupa

Versenyengedély szám
199/B-06/17
A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2022-06-25
A verseny vége
2022-06-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sike Renáta
1978
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Boros György
1956
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Kendl József
1954
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Boros György
1956
BHSE
Kendl József
1954
Sasszem SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jambrik István
1968
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Jambrik István
1968
BHSE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Balogh Gergely
1973
APLE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Molnár Anikó
1967
UTE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély