MSSZ Országos Bajnokság 2022. Trap OB Felnőtt és ifjúsági

Versenyengedély szám
214/AK-09/06/2022

Fontos tudnivalók!

Az MSSZ elnöksége határozatban döntött az OB indulói korlát eltörléséről, így ahol megrendezésre kerül az OB versenyszám, ott Bajnokot hirdetünk az indulói létszámtól függetlenül, egyéniben is és csapatban is!

A versenykiírás része:

Amennyiben korcsoportonként és versenyszámonként a nevezéstől eltérően a helyszínen nincs min. 8 fő versenyző, abban az esetben, a korcsoportok összevonásra kerülhetnek (ifjúsági fiú-lány, open ifjúsági, junior fiú-lány, open junior, felnőtt férfi-nő, open felnőtt) Ha open versenyt rendezünk meg, akkor a csapatverseny az induló versenyzőkből állítható össze nemi megkötés nélkül. 
Erről az adott egyesületi csapatvezető a verseny első napján a verseny kezdete előtt legkésőbb 30 perccel kell nyilatkozzon a vezető versenybírónak.

Az ifjúsági versenyzők, 2005-ben vagy után születettek csak a saját korcsoportjukban versenyezhetnek! Ettől eltérni csak elnökségi külön engedéllyel lehet.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Dunakiliti (koronglőtér)
A verseny kezdete
2022-09-10
A verseny vége
2022-09-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
15.000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Trap 75 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Gloch Nimród
2006
Balatonfűzfői LE
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 66,0 0 Aranyjelvény
2 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 51,0 0 Bronzjelvény
3 Gloch Nimród 2006. Balatonfűzfői LE 50,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ördög János
2002
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Demcsák Géza
1953
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Keresztes Krisztián
1974
Olympia-S SE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Járja János
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vass Máté
1983
Vasvári Koronglövő Akadémia
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Simon Pál
1965
Füzesabony Városi LK
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Zsarnay István Gábor
1992
Olympia-S SE
Galla János
1972
Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Tánczos István
1965
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Ledó Gábor
1977
Lajta-Hansági VLK
Hegyi Norbert
1974
Komáromi VSE
Csenkei Sándor
1966
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Pap Imre dr
1955
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Rosta Márton
1986
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Csapatok
Olympia-Sarlóspuszta SE
Demcsák Géza 1953 Olympia-S SE
Forini Stefano 1959 Olympia-S SE
Moldován Marcell 1996 Olympia-S SE
KÖSZOLG SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Debrecen VLE
Galla János 1972 Debrecen Városi LE
Kardos Zsolt 1977 Debrecen Városi LE
Palkovics András dr 1975 Debrecen Városi LE
MátraHegyi Sportlövő SE.
Safranka Balázs 2003 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Pap Imre dr 1955 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Rosta Márton 1986 Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
VASVÁRI KLA
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Pál ifj. 1982 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi Norbert 1974. Komáromi VSE 118,0 0 I. osztály
2 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 111,0 3 II. osztály
3 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 111,0 3 II. osztály
4 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 107,0 0 II. osztály
5 Moldován Marcell 1996. Olympia-S SE 104,0 0 II. osztály
6 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 102,0 0 III. osztály
7 Pongrátz Pál ifj. 1982. Vasvári Koronglövő Akadémia 100,0 0 III. osztály
8 Zsarnay István Gábor 1992. Olympia-S SE 99,0 0 III. osztály
9 Csenkei Sándor 1966. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 98,0 0 III. osztály
10 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 98,0 0 III. osztály
11 Palkovics András dr 1975. Debrecen Városi LE 97,0 0 III. osztály
12 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 97,0 0 III. osztály
13 Simon Pál 1965. Füzesabony Városi LK 95,0 0 III. osztály
14 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 95,0 0 III. osztály
15 Tóth Zoltán 1959. Noszlopi Lövész Egylet SE 95,0 0 III. osztály
16 Pap Imre dr 1955. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 94,0 0 III. osztály
17 Demcsák Géza 1953. Olympia-S SE 94,0 0 III. osztály
18 Forini Stefano 1959. Olympia-S SE 93,0 0 III. osztály
19 Galla János 1972. Debrecen Városi LE 91,0 0 IV. osztály
20 Ledó Gábor 1977. Lajta-Hansági VLK 90,0 0 IV. osztály
21 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 88,0 0 IV. osztály
22 Ördög János 2002. Köszolg SC 87,0 0 IV. osztály
23 Keresztes Krisztián 1974. Olympia-S SE 84,0 0 IV. osztály
24 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 79,0 0 IV. osztály
25 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 76,0 0 IV. osztály
26 Tánczos István 1965. Noszlopi Lövész Egylet SE 62,0 0 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Hegyi Norbert 1974. Komáromi VSE 28,0 0
2 Rosta Márton 1986. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 25,0 0
3 Kardos Zsolt 1977. Debrecen Városi LE 20,0 0
4 Váczi Attila 1999. Balatonfűzfői LE 10,0 0
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 MátraHegyi Sportlövő SE. Mátr 300,0 3
2 VASVÁRI KLA Vasv� 299,0 3
3 Debrecen VLE Debre 295,0 0
4 Olympia-Sarlóspuszta SE Olymp 291,0 0
5 KÖSZOLG SC Kösz 264,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Vámos Dóra
1976
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Luca
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
Kozma Mariann dr
1987
Debrecen Városi LE
Tömör-Tones Petra
1999
Debrecen Városi LE
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Csenkei-Papp Ida
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Debrecen Városi LE 104,0 0 II. osztály
2 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 100,0 0 II. osztály
3 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
4 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 93,0 0 III. osztály
5 Csenkei-Papp Ida 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 80,0 0 IV. osztály
6 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 78,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 19,0 0
2 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 16,0 0
3 Csenkei-Papp Ida 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 16,0 0
4 Kozma Mariann dr 1987. Debrecen Városi LE 10,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély