MSSZ Országos Bajnokság 2022. Magyar Vadász SKLSz versenyszámok, Vadász skeet

Versenyengedély szám
208/AK-08/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Kunfehértó
A verseny kezdete
2022-08-27
A verseny vége
2022-08-27
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
Egyéni versenyszámoknál: 100 korong esetén 12.000ft, 75 korong esetén 9.000ft versenyzőnként, versenyszámonként. Csapat nevezés esetén (3 fő): 1000 forint csapatonként, versenyszámonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyász Csaba dr.
1976
Köszolg SC
Csorba Gyula
1986
Köszolg SC
Farkas Tamás
2001
Köszolg SC
Kovács Endre
1981
Köszolg SC
Zöldág János
1976
Köszolg SC
Talabér Krisztián
1980
Köszolg SC
Fülöp Attila
1971
Köszolg SC
Paragi Károly
1974
Köszolg SC
Ragadics Nándor
1987
Köszolg SC
Domokos Gábor
1988
Kis-Duna Mente Sportegyesület
Piri Gábor
2000
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán
1981
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs
1985
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Sztankovics Ede
1967
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Baracskai Zoltán
1979
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Fedor István
1982
Olympia-S SE
Szenes László
1998
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csapatok
KÖSZOLG SC "A"
Farkas Tamás 2001 Köszolg SC
Kovács Endre 1981 Köszolg SC
Zöldág János 1976 Köszolg SC
KÖSZOLG SC "B"
Aranyász Csaba dr. 1976 Köszolg SC
Csorba Gyula 1986 Köszolg SC
Ragadics Nándor 1987 Köszolg SC
"KÖSZOLG SC "C"
Talabér Krisztián 1980 Köszolg SC
Fülöp Attila 1971 Köszolg SC
Paragi Károly 1974 Köszolg SC
Vasvári KLA
Sztankovics Ede 1967 Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely 1978 Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás 1975 Vasvári Koronglövő Akadémia
MAGASI TÖLGY LSE I.
Piri Gábor 2000 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Simon Ferenc Zoltán 1981 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Szabó Balázs 1985 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Endre 1981. Köszolg SC 88,0 0 Ezüstjelvény
2 Zöldág János 1976. Köszolg SC 87,0 0 Ezüstjelvény
3 Simon Ferenc Zoltán 1981. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 82,0 0 Ezüstjelvény
4 Paragi Károly 1974. Köszolg SC 81,0 0 Ezüstjelvény
5 Ragadics Nándor 1987. Köszolg SC 80,0 0 Ezüstjelvény
6 Farkas Tamás 2001. Köszolg SC 80,0 0 Ezüstjelvény
7 Ágoston Tamás 1975. Vasvári Koronglövő Akadémia 80,0 0 Ezüstjelvény
8 Fedor István 1982. Olympia-S SE 78,0 0 Ezüstjelvény
9 Domokos Gábor 1988. Kis-Duna Mente Sportegyesület 77,0 0 Ezüstjelvény
10 Baracskai Zoltán 1979. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 77,0 0 Ezüstjelvény
11 Szabó Balázs 1985. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 77,0 0 Ezüstjelvény
12 Talabér Krisztián 1980. Köszolg SC 77,0 0 Ezüstjelvény
13 Csorba Gyula 1986. Köszolg SC 74,0 0 Ezüstjelvény
14 Aranyász Csaba dr. 1976. Köszolg SC 74,0 0 Ezüstjelvény
15 Szenes László 1998. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 73,0 0 Ezüstjelvény
16 Fülöp Attila 1971. Köszolg SC 71,0 0 Ezüstjelvény
17 Vörös Gergely 1978. Vasvári Koronglövő Akadémia 67,0 0 Bronzjelvény
18 Piri Gábor 2000. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 64,0 0 Bronzjelvény
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG SC "A" Kösz 255,0 0
2 "KÖSZOLG SC "C" Kösz 229,0 0
3 KÖSZOLG SC "B" Kösz 228,0 0
4 MAGASI TÖLGY LSE I. Magas 223,0 0
5 Vasvári KLA Vasv� 147,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bessenyi Márk István
2006
Köszolg SC
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Újházi Bálint
2007
Köszolg SC
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Nemes Áron
2005
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint
2003
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Bedák Zsombor
2004
Olympia-S SE
Csirkovics Ádám
2002
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Csapatok
KÖSZOLG junior ll.
Bessenyi Márk István 2006 Köszolg SC
Magyar Levente 2006 Köszolg SC
Újházi Bálint 2007 Köszolg SC
KÖSZOLG Junior
Ternák Tamás 2005 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
Magasi Tölgy LSE II
Nemes Áron 2005 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Horváth Bálint 2003 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Csirkovics Ádám 2002 Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 94,0 0 Aranyjelvény
2 Vass Máté 2006. Köszolg SC 86,0 0 Ezüstjelvény
3 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 80,0 0 Ezüstjelvény
4 Ördög János 2002. Köszolg SC 79,0 0 Ezüstjelvény
5 Horváth Bálint 2003. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 77,0 0 Ezüstjelvény
6 Nemes Áron 2005. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 76,0 0 Ezüstjelvény
7 Csirkovics Ádám 2002. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 66,0 0 Bronzjelvény
8 Bedák Zsombor 2004. Olympia-S SE 57,0 0 -
9 Újházi Bálint 2007. Köszolg SC 52,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Magasi Tölgy LSE II Magas 219,0 0
2 KÖSZOLG Junior Kösz 173,0 0
3 KÖSZOLG junior ll. Kösz 132,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Csorba Gyuláné
1986
Köszolg SC
Sörös Mirjana
1984
Köszolg SC
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Langbein Laura
2004
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Rozman Renáta
1996
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sörös Mirjana 1984. Köszolg SC 76,0 0 II. osztály
2 Csorba Gyuláné 1986. Köszolg SC 66,0 0 III. osztály
3 Langbein Laura 2004. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 64,0 0 III. osztály
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 17,0 0 -
5 Rozman Renáta 1996. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 16,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Vadász-Skeet 100 - Veterán 55 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fehér Péter
1959
Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Török Péter
1951
Köszolg SC
Gál Sándor
1957
Köszolg SC
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Koncz János
1958
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Csapatok
KÖSZOLG veteránok
Fehér Péter 1959 Köszolg SC
Lakos Dénes Gyula 1957 Köszolg SC
Török Péter 1951 Köszolg SC
HKLK A
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Koncz János 1958 Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás 1962 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Miklós 1962. Budapesti Rendészeti SE 84,0 0 Ezüstjelvény
2 Lakos Dénes Gyula 1957. Köszolg SC 75,0 0 Ezüstjelvény
3 Fehér Péter 1959. Köszolg SC 67,0 0 Bronzjelvény
4 Gál Sándor 1957. Köszolg SC 59,0 0 IV. osztály
5 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 30,0 0 -
6 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 29,0 0 -
7 Koncz János 1958. Honvéd Kossuth LK 18,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KÖSZOLG veteránok Kösz 142,0 0
2 HKLK A Honv� 77,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély