MSSZ Országos Bajnokság 2022. 50m Futócél Versenyszámokban

Versenyengedély szám
201/AFc-07/02/2022
A verseny szervezője
Keszthelyi Erdész LK
A verseny helyszíne
Gyenesdiási sportlőtér Csider völgy
A verseny kezdete
2022-06-24
A verseny vége
2022-06-26
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
felnőtt: 3000ft, junior, ifjúsági, 2000ft/fő, csapat 2000ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
HKLK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK B
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna 2006 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 508,0 0 Ezüstjelvény
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 497,0 0 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 494,0 0 Ezüstjelvény
4 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 480,0 0 Bronzjelvény
5 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 475,0 0 Bronzjelvény
6 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 460,0 0 Bronzjelvény
7 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 430,0 0 -
8 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 419,0 0 -
9 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 385,0 0 -
10 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 373,0 0 -
11 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 354,0 0 -
12 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 333,0 0 -
13 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 330,0 0 -
14 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 328,0 0 -
15 Németh Lili Anna 2006. Honvéd Kossuth LK 286,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 1 435,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 1 415,0 0
3 Győri LK Győr 1 181,0 0
4 Kisalföldi LK Kisal 1 177,0 0
5 HKLK B Honv� 944,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
Győri LK
Laczik Dávid 2004 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Lancz Domokos 2007 Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK B
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna 2006 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 336,0 0 Ezüstjelvény
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 330,0 0 Ezüstjelvény
3 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 327,0 0 Ezüstjelvény
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 306,0 0 Bronzjelvény
5 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 306,0 0 Bronzjelvény
6 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 304,0 0 Bronzjelvény
7 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 290,0 0 -
8 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 287,0 0 -
9 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 285,0 0 -
10 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 267,0 0 -
11 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 256,0 0 -
12 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 255,0 0 -
13 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 254,0 0 -
14 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 240,0 0 -
15 Németh Lili Anna 2006. Honvéd Kossuth LK 201,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 948,0 0
2 BEFAG KELK Keszt 916,0 0
3 Kisalföldi LK Kisal 844,0 0
4 Győri LK Győr 840,0 0
5 HKLK B Honv� 696,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs
1986
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Győri LK
Sike József 1968 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Boros László 1989 Győri Lövészklub
HKLK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla 1978 Keszthelyi Erdész LK
HKLK B
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 587,0 0 Mester
2 Boros László 1989. Győri Lövészklub 585,0 0 Mester
3 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 583,0 0 I. osztály
4 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 580,0 0 I. osztály
5 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 552,0 0 I. osztály
6 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 545,0 0 II. osztály
7 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 544,0 0 II. osztály
8 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 525,0 0 II. osztály
9 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 525,0 0 II. osztály
10 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 498,0 0 III. osztály
11 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 497,0 0 III. osztály
12 Kovács Béla 1978. Keszthelyi Erdész LK 497,0 0 III. osztály
13 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 492,0 0 III. osztály
14 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 470,0 0 III. osztály
15 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 462,0 0 IV. osztály
16 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 461,0 0 IV. osztály
17 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 405,0 0 -
18 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 377,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 752,0 0
2 HKLK Honv� 1 679,0 0
3 BEFAG KELK Keszt 1 520,0 0
4 HKLK B Honv� 1 451,0 0
5 Élménylőtér SE "A" Élm� 1 392,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK A
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna 2006 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 513,0 0 Ezüstjelvény
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 506,0 0 Ezüstjelvény
3 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 480,0 0 Ezüstjelvény
4 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 425,0 0 -
5 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 371,0 0 -
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 354,0 0 -
7 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 354,0 0 -
8 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 324,0 0 -
9 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 243,0 0 -
10 Németh Lili Anna 2006. Honvéd Kossuth LK 165,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 1 444,0 0
2 HKLK B Honv� 779,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 30 Vegyes Nemzeti - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Hosszú József
1969
Keszthelyi Erdész LK
Hosszú Olivér
1998
Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs
1986
Keszthelyi Erdész LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna
2006
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
HKLK A
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK C
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
BEFAG KELK "A"
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs 1986 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "C"
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
Hosszú József 1969 Keszthelyi Erdész LK
Hosszú Olivér 1998 Keszthelyi Erdész LK
Élménylőtér SE "A"
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 287,0 0 I. osztály
2 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 266,0 0 II. osztály
3 Kovács Béla 1978. Keszthelyi Erdész LK 264,0 0 II. osztály
4 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 250,0 0 II. osztály
5 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 249,0 0 II. osztály
6 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 248,0 0 II. osztály
7 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 241,0 0 II. osztály
8 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 235,0 0 II. osztály
9 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 231,0 0 II. osztály
10 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 225,0 0 II. osztály
11 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 224,0 0 II. osztály
12 Kis-Kotor Balázs 1986. Keszthelyi Erdész LK 223,0 0 II. osztály
13 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 220,0 0 II. osztály
14 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 220,0 0 II. osztály
15 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 218,0 0 II. osztály
16 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 216,0 0 II. osztály
17 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 190,0 0 III. osztály
18 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 179,0 0 IV. osztály
19 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 168,0 0 IV. osztály
20 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 167,0 0 IV. osztály
21 Németh Lili Anna 2006. Honvéd Kossuth LK 164,0 0 IV. osztály
22 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 162,0 0 IV. osztály
23 Hosszú József 1969. Keszthelyi Erdész LK 157,0 0 IV. osztály
24 Hosszú Olivér 1998. Keszthelyi Erdész LK 152,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK A Honv� 756,0 0
2 Élménylőtér SE "A" Élm� 751,0 0
3 HKLK B Honv� 684,0 0
4 BEFAG KELK "A" Keszt 672,0 0
5 HKLK C Honv� 566,0 0
6 BEFAG KELK "C" Keszt 477,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc
1982
Keszthelyi Erdész LK
Kontor Norbert
1976
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István
1961
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj
1979
Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj.
1983
Győri Lövészklub
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Fodor László
1958
Honvéd Kossuth LK
Kelemen Zsolt
1971
Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc
1999
Honvéd Kossuth LK
Worell Tamás
1962
Honvéd Kossuth LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Kis-Kotor Balázs
1986
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Győri LK
Boros László 1989 Győri Lövészklub
Laczik Zsolt ifj. 1983 Győri Lövészklub
Sike József 1968 Győri Lövészklub
HKLK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Haris Ferenc 1999 Honvéd Kossuth LK
Élménylőtér SE "A"
Kontor Norbert 1976 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Lipcsik István 1961 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
Pintér György ifj 1979 Élménylőtér Sportlövő Egyesület
BEFAG KELK "A"
Riabov Igor 2003 Keszthelyi Erdész LK
Szabó Ferenc 1982 Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia 2002 Keszthelyi Erdész LK
HKLK B
Bedekovich Viktória 1989 Honvéd Kossuth LK
Fodor László 1958 Honvéd Kossuth LK
Lokody Imre 1967 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike József 1968. Győri Lövészklub 386,0 0 I. osztály
2 Laczik Zsolt ifj. 1983. Győri Lövészklub 385,0 17 I. osztály
3 Boros László 1989. Győri Lövészklub 385,0 15 I. osztály
4 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 380,0 0 I. osztály
5 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 366,0 0 I. osztály
6 Lipcsik István 1961. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 363,0 0 I. osztály
7 Haris Ferenc 1999. Honvéd Kossuth LK 361,0 0 I. osztály
8 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 358,0 0 II. osztály
9 Szabó Ferenc 1982. Keszthelyi Erdész LK 345,0 0 II. osztály
10 Riabov Igor 2003. Keszthelyi Erdész LK 332,0 0 II. osztály
11 Fodor László 1958. Honvéd Kossuth LK 309,0 0 IV. osztály
12 Pintér György ifj 1979. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 301,0 0 IV. osztály
13 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 300,0 0 IV. osztály
14 Kovács Béla 1978. Keszthelyi Erdész LK 298,0 0 IV. osztály
15 Lokody Imre 1967. Honvéd Kossuth LK 296,0 0 IV. osztály
16 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 293,0 0 IV. osztály
17 Kontor Norbert 1976. Élménylőtér Sportlövő Egyesület 282,0 0 IV. osztály
18 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 273,0 0 IV. osztály
19 Worell Tamás 1962. Honvéd Kossuth LK 118,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Győri LK Győr 1 156,0 32
2 HKLK Honv� 1 099,0 0
3 BEFAG KELK "A" Keszt 977,0 0
4 Élménylőtér SE "A" Élm� 946,0 0
5 HKLK B Honv� 898,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél 40 vegyes - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Lancz Domokos
2007
Keszthelyi Erdész LK
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
HKLK
Déri Ágoston 2007 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Csomor Zsófia Bernadett 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Németh Lili Anna 2006 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Déri Ágoston 2007. Honvéd Kossuth LK 341,0 0 Aranyjelvény
2 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 340,0 0 Aranyjelvény
3 Lancz Domokos 2007. Keszthelyi Erdész LK 319,0 0 Ezüstjelvény
4 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 303,0 0 Bronzjelvény
5 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 252,0 0 -
6 Horváth Dávid Károly 2005. Győri Lövészklub 244,0 0 -
7 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 243,0 0 -
8 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 229,0 0 -
9 Csomor Zsófia Bernadett 2005. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 -
10 Németh Lili Anna 2006. Honvéd Kossuth LK 170,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 HKLK Honv� 984,0 0
2 HKLK B Honv� 600,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Futócél vegyespáros - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Csomor Zsófia Bernadett
2005
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Csomorné Fodor Marianna
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Riabov Igor
2003
Keszthelyi Erdész LK
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély