ifj. Szücs Gábor emlék verseny

Versenyengedély szám
268/B-08/17/2022
A verseny szervezője
Szent László Lövészklub
A verseny helyszíne
Bakonyszentlászló (terepés légfegyveres lőtér)
A verseny kezdete
2022-08-06
A verseny vége
2022-08-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/fő/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 146,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovacsity Igor
2008
Csornai Polgári Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovacsity Igor 2008. Csornai Polgári Lövész SE 146,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Lövész Klub Zirc Egyesület
Szabó Kamilla
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fekete Hanna
2005
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Gergely Míra
2007
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bittmann Teréz 2006. Lövész Klub Zirc Egyesület 149,0 0 Bronzjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 148,0 0 Bronzjelvény
3 Szabó Kamilla 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 130,0 0 -
4 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 121,0 0 -
5 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 82,0 0 -
6 Gergely Míra 2007. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 -
7 Fekete Hanna 2005. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Juhász Dávid
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Dávid 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 143,0 0 Bronzjelvény
2 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 141,0 0 Bronzjelvény
3 Sipos Botond 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 136,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 126,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Bittmann Zoltán
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 172,0 0 Aranyjelvény
2 Bittmann Zoltán 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 131,0 0 -
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 105,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Horváth Enikő Sára
1975
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 157,0 0 III. osztály
2 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 133,0 0 -
3 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 124,0 0 -
4 Horváth Enikő Sára 1975. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 138,0 0 -
2 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 128,0 0 -
3 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 128,0 0 -
4 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 112,0 0 -
5 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 100,0 0 -
6 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 99,0 0 -
7 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 97,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 168,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovacsity Igor
2008
Csornai Polgári Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovacsity Igor 2008. Csornai Polgári Lövész SE 169,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 170,0 0 Ezüstjelvény
2 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 163,0 0 Ezüstjelvény
3 Bittmann Teréz 2006. Lövész Klub Zirc Egyesület 160,0 0 Bronzjelvény
4 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 153,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Fördős Gábriel
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Juhász Dávid
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Dávid 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 168,0 0 Bronzjelvény
2 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 163,0 0 Bronzjelvény
3 Fördős Gábriel 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 145,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 0 Aranyjelvény
2 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 117,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Jakab Márton
2004
Lövész Klub Zirc Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 184,0 0 Aranyjelvény
2 Jakab Márton 2004. Lövész Klub Zirc Egyesület 178,0 0 Aranyjelvény
3 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 175,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Panyi Kinga
1997
Vízügyi Lövészklub
Horváth Enikő Sára
1975
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 181,0 0 II. osztály
2 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 170,0 0 III. osztály
3 Horváth Enikő Sára 1975. Soproni Polgári Lövész Egyesület 167,0 0 III. osztály
4 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 161,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Bőhm László Tibor
1965
Szent László Lövészklub
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Bauer Ferenc
1956
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Komáromi Csaba
1968
Dunapataji Lövész íjász Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 182,0 0 II. osztály
2 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 179,0 0 III. osztály
3 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 177,0 0 III. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 176,0 0 III. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 175,0 0 III. osztály
6 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 173,0 0 III. osztály
7 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 172,0 0 III. osztály
8 Nagy István 1947. Városföldi SE 170,0 0 III. osztály
9 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 164,0 0 IV. osztály
10 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 162,0 0 IV. osztály
11 Komáromi Csaba 1968. Dunapataji Lövész íjász Egyesület 160,0 0 IV. osztály
12 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 151,0 0 -
13 Bauer Ferenc 1956. Soproni Polgári Lövész Egyesület 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Karsay Jolán
1978
Vízügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 190,0 0 I. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 185,0 0 I. osztály
3 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 176,0 0 I. osztály
4 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 163,0 0 I. osztály
5 Karsay Jolán 1978. Vízügyi Lövészklub 162,0 0 I. osztály
6 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czaun József László
1970
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Bőhm László Tibor
1965
Szent László Lövészklub
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Bittmann Márton
1977
Vízügyi Lövészklub
Petres István Zsolt
1967
Vízügyi Lövészklub
Fülöp Richárd
1977
Fertőrákosi Lövészklub
Soós Géza
1976
Fertőrákosi Lövészklub
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 188,0 0 I. osztály
2 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 186,0 0 I. osztály
3 Czaun József László 1970. Veszprémi Sportlövész Egyesület 184,0 0 I. osztály
4 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 0 I. osztály
5 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 164,0 0 I. osztály
6 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 164,0 0 I. osztály
7 Fülöp Richárd 1977. Fertőrákosi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
8 Petres István Zsolt 1967. Vízügyi Lövészklub 157,0 0 I. osztály
9 Tóth Tibor 2007. Városföldi SE 156,0 0 I. osztály
10 Bittmann Márton 1977. Vízügyi Lövészklub 153,0 0 I. osztály
11 Soós Géza 1976. Fertőrákosi Lövészklub 152,0 0 I. osztály
12 Bőhm László Tibor 1965. Szent László Lövészklub 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Ottlecz Károly
1954
Szent László Lövészklub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Nagy István
1947
Városföldi SE
Oskolás Imre
1957
Városföldi SE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Varjas József
1954
Lövész Klub Zirc Egyesület
Bauer Ferenc
1956
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 188,0 0 I. osztály
2 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 187,0 0 I. osztály
3 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
4 Varjas József 1954. Lövész Klub Zirc Egyesület 181,0 0 I. osztály
5 Ottlecz Károly 1954. Szent László Lövészklub 176,0 0 I. osztály
6 Oskolás Imre 1957. Városföldi SE 171,0 0 I. osztály
7 Nagy István 1947. Városföldi SE 169,0 0 I. osztály
8 Bauer Ferenc 1956. Soproni Polgári Lövész Egyesület 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély