MSSZ Országos Bajnokság 2022. 25-50m-esTörténelmi Pontlövő Országos Bajnokság

Versenyengedély szám
203/ATp-07/04/2022
A verseny szervezője
Magyar Elöltöltő-Fegyveres Lövészek Szövetsége
A verseny helyszíne
Sarlóspuszta sportlőtér
A verseny kezdete
2022-07-23
A verseny vége
2022-07-24
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
10000Ft/ fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Magyar Elöltöltő Fegyveres Lövészek Szövetsége
OTP 11704007-20199236
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Kuchenreuter - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Venczel Szilárd
1980
Muskétás Sportlövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 94,0 0 I. osztály
2 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 89,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
4 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 88,0 0 II. osztály
5 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 87,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
7 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 85,0 0 II. osztály
8 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
9 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
10 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 83,0 0 II. osztály
11 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
12 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
13 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 83,0 0 II. osztály
14 Venczel Szilárd 1980. BPLE 80,0 0 II. osztály
15 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 55,0 0 II. osztály
16 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 40,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Mariette - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 90,0 0 I. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
3 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
6 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
7 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
8 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 83,0 0 II. osztály
9 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 81,0 0 II. osztály
10 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 78,0 0 II. osztály
11 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 57,0 0 II. osztály
12 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 39,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Cominazzo - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 76,0 0 II. osztály
2 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Rákóczi - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 II. osztály
2 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 70,0 0 II. osztály
3 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 31,0 0 -
4 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 25,0 0 -
5 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 4,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Webley - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Mészáros Gyula
1972
Muskétás Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
2 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 85,0 0 II. osztály
4 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
5 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 78,0 0 II. osztály
7 Mészáros Gyula 1972. Muskétás Sportlövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
8 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 65,0 0 II. osztály
9 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 53,0 0 II. osztály
10 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 47,0 0 -
11 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 45,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET3 / Frommer - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 93,0 0 I. osztály
2 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
3 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 82,0 0 II. osztály
4 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
5 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 65,0 0 II. osztály
6 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 64,0 0 II. osztály
7 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 58,0 0 II. osztály
9 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 56,0 0 II. osztály
10 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 47,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Paterson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
3 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
6 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 67,0 0 II. osztály
7 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
8 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 41,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Vetterli - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Venczel Szilárd
1980
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 97,0 0 Mester
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 95,0 0 Mester
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 91,0 0 I. osztály
4 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 91,0 0 I. osztály
5 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 90,0 0 I. osztály
6 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 89,0 0 II. osztály
7 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
8 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 87,0 0 II. osztály
9 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 86,0 0 II. osztály
10 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 85,0 0 II. osztály
11 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 83,0 0 II. osztály
12 Venczel Szilárd 1980. BPLE 83,0 0 II. osztály
13 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
14 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 81,0 0 II. osztály
15 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
16 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 74,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Lamarmora - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 96,0 0 Mester
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 88,0 35 II. osztály
3 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 88,0 33 II. osztály
4 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 87,0 0 II. osztály
5 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 86,0 0 II. osztály
6 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 82,0 0 II. osztály
7 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
8 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 78,0 0 II. osztály
9 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 76,0 0 II. osztály
10 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 76,0 0 II. osztály
11 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Pensylvania - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Horváth Gábor dr
1960
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 94,0 0 I. osztály
2 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 89,0 0 II. osztály
3 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 89,0 0 II. osztály
4 Horváth Gábor dr 1960. Tótkomlósi LK 82,0 0 II. osztály
5 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 80,0 0 II. osztály
6 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 63,0 0 II. osztály
7 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Miquelet - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fromvald Kálmán
1975
Western Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fromvald Kálmán 1975. Western Lövész SE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Augustin - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 70,0 0 II. osztály
2 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 56,0 0 II. osztály
3 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 52,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Yellowboy - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Bittner Gyula
1955
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Balázs
1976
Muskétás Sportlövész Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Törőcsik Pál
1978
Nagykanizsai PSLE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 93,0 0 I. osztály
2 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 0 I. osztály
3 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
5 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
6 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 88,0 0 II. osztály
7 Törőcsik Pál 1978. Nagykanizsai PSLE 87,0 0 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
9 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
10 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
11 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 87,0 0 II. osztály
12 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 85,0 0 II. osztály
13 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 85,0 0 II. osztály
14 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 84,0 0 II. osztály
15 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 83,0 0 II. osztály
16 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
17 Bittner Gyula 1955. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Trapper - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapócs István
1956
Western Lövész SE
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Horváth Tamás
1986
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György ifj.
1983
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1945
Zalaegerszegi PLE
Szobolics János
1961
DKG Szakszervezeti Lövész Klub
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Zsuk Balázs
1970
Honvéd Kossuth LK
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Venczel Szilárd
1980
Muskétás Sportlövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Meszesi Lajos
1976
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 95,0 0 Mester
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 90,0 0 I. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 88,0 0 II. osztály
4 Zsuk Balázs 1970. Honvéd Kossuth LK 87,0 0 II. osztály
5 Kapócs István 1956. Western Lövész SE 84,0 0 II. osztály
6 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 83,0 0 II. osztály
7 Nagy György ifj. 1983. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
8 Horváth Tamás 1986. Zalaegerszegi PLE 82,0 0 II. osztály
9 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 81,0 0 II. osztály
10 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 80,0 0 II. osztály
11 Venczel Szilárd 1980. BPLE 79,0 0 II. osztály
12 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
13 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
14 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 74,0 0 II. osztály
15 Szobolics János 1961. DKG Szakszervezeti Lövész Klub 72,0 0 II. osztály
16 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
17 Simon László 1945. Zalaegerszegi PLE 63,0 0 II. osztály
18 Meszesi Lajos 1976. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 34,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Berdan - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nyitrai József
1948
Western Lövész SE
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy Imre
1958
Ballószögi Lövész TSZE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Szili János
1968
MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Imre 1958. Ballószögi Lövész TSZE 92,0 0 I. osztály
2 Nyitrai József 1948. Western Lövész SE 91,0 0 I. osztály
3 Szili János 1968. MTTSZ Lövész-Ijász Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
4 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 76,0 0 II. osztály
5 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
6 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 65,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Mannlicher - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Mihály
1966
Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Balassi János
1969
Muskétás Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy György 1953. Zalaegerszegi PLE 92,0 0 I. osztály
2 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 91,0 0 I. osztály
3 Tóth Mihály 1966. Hajdúsági Múzeum Baráti Köre és LE 89,0 0 II. osztály
4 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
6 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 87,0 0 II. osztály
7 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 79,0 0 II. osztály
8 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
9 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 77,0 0 II. osztály
10 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 75,0 0 II. osztály
11 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
12 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET2 / Garand 50m - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faggyas András
1988
Kisalföldi Lövészklub
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fazakas Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Krómer Tibor
1976
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Horváth Balázs
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Horváth István
1969
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
2 Horváth Balázs 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
3 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
4 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
5 Krómer Tibor 1976. Soproni Polgári Lövész Egyesület 67,0 0 II. osztály
6 Fazakas Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
7 Faggyas András 1988. Kisalföldi Lövészklub 60,0 0 II. osztály
8 Horváth István 1969. Győri Polgári LE 45,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Donald Malson - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 74,0 0 II. osztály
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 71,0 0 II. osztály
3 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 68,0 0 II. osztály
4 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 63,0 0 II. osztály
5 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 56,0 0 II. osztály
7 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 52,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Elöltöltő fegyveres lövészet / ET1 / Remington - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Simon László
1983
Zalaegerszegi PLE
Tar Mihály
1958
Muskétás Sportlövész Egyesület
Kecskés Róbert
1980
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Neuherz János
1971
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Árpád
1965
Bázis Sportlövész Egyesület
Bertók Péter
1974
Zalaegerszegi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Neuherz János 1971. Soproni Polgári Lövész Egyesület 161,0 0 Mester
2 Bertók Péter 1974. Zalaegerszegi PLE 159,0 0 Mester
3 Simon László 1983. Zalaegerszegi PLE 156,0 0 Mester
4 Tar Mihály 1958. Muskétás Sportlövész Egyesület 149,0 0 Mester
5 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 148,0 0 Mester
6 Szabó Árpád 1965. Bázis Sportlövész Egyesület 143,0 0 Mester
7 Kecskés Róbert 1980. Soproni Polgári Lövész Egyesület 135,0 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély