MSSZ Országos Bajnoksága 2022. Rapid Shooting

Versenyengedély szám
213/ASz-09/05/2022

 

 

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Verőce lőtér
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
4500 Ft/fő/divízió. Fizetés előre utalással (OTP 11742269-20503402 )2022. augusztus 22-ig közlemény rovatban a versenyző neve.

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Tanács Gábor
1969
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Üllői Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Mészáros Gáborné
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabóné Orosz Katalin Éva
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Tanács Gábor
1969
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Hoffmann Zsolt
1968
Keszthelyi Erdész LK
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Norbert
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Bodrogi Bálint
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Feketéné Fazekas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás
1967
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barczikay Péter
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nándorfi Tamás
1967
Üllői Lövészklub
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Barkó György Csaba dr
1969
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Nándorfi Tamás
1967
Üllői Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Palotás Napsugár Hedvig
2006
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Barkó György Csaba dr
1969
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Nándorfi Tamás
1967
Üllői Lövészklub
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély