MSSZ Országos Bajnoksága 2022. Rapid Shooting

Versenyengedély szám
213/ASz-09/05/2022

 

 

A verseny szervezője
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
A verseny helyszíne
Verőce lőtér
A verseny kezdete
2022-09-17
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4500 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
4500 Ft/fő/divízió. Fizetés előre utalással (OTP 11742269-20503402 - Börzsöny Lövészsportklub - Márianosztra )2022. augusztus 22-ig közlemény rovatban a versenyző neve.
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Tanács Gábor
1969
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Mészáros Gáborné
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabóné Orosz Katalin Éva
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Olasz János
1968
Sasszem SE
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Radóczi Mónika Andrea
1990
Parabellum Lövész SE
Radóczi Sándor
1983
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Fábián Károly dr
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tanács Gábor 1969. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 98,0 0 I. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 97,0 0 I. osztály
4 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 93,0 0 I. osztály
5 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 93,0 0 I. osztály
6 Kovács Zsolt 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 89,0 0 I. osztály
7 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 86,0 0 I. osztály
8 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 85,0 0 I. osztály
9 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 85,0 0 I. osztály
10 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 85,0 0 I. osztály
11 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,0 0 I. osztály
12 Radóczi Sándor 1983. Parabellum Lövész SE 72,0 0 II. osztály
13 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
14 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 66,0 0 II. osztály
15 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 64,0 0 II. osztály
16 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 63,0 0 II. osztály
17 Olasz János 1968. Sasszem SE 61,0 0 II. osztály
18 Nagy Richárd 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
19 Domokos Zsolt 1974. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
20 Fábián Károly dr 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 32,0 0 IV. osztály
21 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Tanács Gábor
1969
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Németh László
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Hoffmann Zsolt
1968
Keszthelyi Erdész LK
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Nagy Norbert
1972
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Bodrogi Bálint
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Bató Zoltán György
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Simák Máté
1987
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vörös Richárd Pál
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Radóczi Mónika Andrea
1990
Parabellum Lövész SE
Radóczi Sándor
1983
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Vermes Gábor
1990
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Szentesi Miklós dr
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sárog Szilárd
1998
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Kristóf
1991
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Zentai Zsolt
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Styevko Csaba
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bojtor Ákos
1982
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Domokos Zsolt
1974
Esztergomi Spartacus SE
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Marlok Tamás
1977
Fővárosi Pénzügyőr LK
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hutka Balázs
1982
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tanács Gábor 1969. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 93,0 0 I. osztály
3 Kovács Zsolt 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 86,0 0 I. osztály
4 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 84,0 0 I. osztály
5 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 83,0 0 I. osztály
6 Varga Róbert 1978. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 80,0 0 I. osztály
7 Bodrogi Bálint 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 80,0 0 I. osztály
8 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 79,0 0 II. osztály
9 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 78,0 0 II. osztály
10 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 77,0 0 II. osztály
11 Németh László 1972. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 76,0 0 II. osztály
12 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
13 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 75,0 0 II. osztály
14 Takács Zsolt 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 74,0 0 II. osztály
15 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
16 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
17 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 70,0 0 II. osztály
18 Tenczel Kristóf 1991. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 70,0 0 II. osztály
19 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
20 Radóczi Sándor 1983. Parabellum Lövész SE 67,0 0 II. osztály
21 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 67,0 0 II. osztály
22 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
23 Simák Máté 1987. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 66,0 0 II. osztály
24 Hutka Balázs 1982. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 65,0 0 II. osztály
25 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 65,0 0 II. osztály
26 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 63,0 0 II. osztály
27 Mészáros Gábor 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 61,0 0 II. osztály
28 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
29 Nagy Richárd 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 60,0 0 III. osztály
30 Sárog Szilárd 1998. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 60,0 0 III. osztály
31 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 59,0 0 III. osztály
32 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
33 Jamriskó Gyula 1975. Jászfelsőszentgyörgy LK 58,0 0 III. osztály
34 Styevko Csaba 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 57,0 0 III. osztály
35 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 56,0 0 III. osztály
36 Nagy Norbert 1972. B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület 54,0 0 III. osztály
37 Szentesi Miklós dr 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 53,0 0 III. osztály
38 Zentai Zsolt 1969. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 0 III. osztály
39 Domokos Zsolt 1974. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
40 Marlok Tamás 1977. Fővárosi Pénzügyőr LK 46,0 0 III. osztály
41 Vörös Richárd Pál 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 42,0 0 III. osztály
42 Ardai Balázs 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 34,0 0 IV. osztály
43 Csernák-Babosa Gergő 1979. Outdoor Marketing SE. 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Vörös Richárd Pál
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sárog Szilárd
1998
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Kristóf
1991
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Styevko Csaba
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 98,0 0 I. osztály
3 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 86,0 0 I. osztály
4 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 79,0 0 II. osztály
5 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
6 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
7 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
8 Varga Róbert 1978. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 65,0 0 II. osztály
9 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
10 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
11 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 53,0 0 III. osztály
12 Vörös Richárd Pál 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 46,0 0 III. osztály
13 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 42,0 0 III. osztály
14 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 29,0 0 IV. osztály
15 Sárog Szilárd 1998. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 22,0 0 IV. osztály
16 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 22,0 0 IV. osztály
17 Styevko Csaba 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barczikay Péter
1978
Keszthelyi Erdész LK
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szentesi Miklós dr
1975
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bocsi Attila
1987
Partner Polgári LE
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 100,0 0 I. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 90,0 0 I. osztály
3 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 82,0 0 I. osztály
4 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 82,0 0 I. osztály
5 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 II. osztály
6 Szentesi Miklós dr 1975. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 76,0 0 II. osztály
7 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 70,0 0 II. osztály
8 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 65,0 0 II. osztály
9 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
10 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
11 Barczikay Péter 1978. Keszthelyi Erdész LK 57,0 0 III. osztály
12 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 54,0 0 III. osztály
13 Nagy Richárd 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 52,0 0 III. osztály
14 Ardai Balázs 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 44,0 0 III. osztály
15 Bocsi Attila 1987. Partner Polgári LE 40,0 0 IV. osztály
16 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 32,0 0 IV. osztály
17 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Barkó György Csaba dr
1969
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Palotás Napsugár Hedvig
2006
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Radóczi Sándor
1983
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 93,0 0 I. osztály
3 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 88,0 0 I. osztály
4 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 87,0 0 I. osztály
5 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 81,0 0 I. osztály
6 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 79,0 0 II. osztály
7 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
8 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 73,0 0 II. osztály
9 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 67,0 0 II. osztály
10 Takács Zsolt 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 65,0 0 II. osztály
11 Olasz János 1968. Sasszem SE 64,0 0 II. osztály
12 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 63,0 0 II. osztály
13 Barkó György Csaba dr 1969. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 52,0 0 III. osztály
14 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 51,0 0 III. osztály
15 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
16 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 34,0 0 IV. osztály
17 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 9,0 0 -
18 Radóczi Sándor 1983. Parabellum Lövész SE 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Barkó György Csaba dr
1969
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szücs Róbert
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Csernák-Babosa Gergő
1979
Outdoor Marketing SE.
Kovács Zsolt
1979
Jászfelsőszentgyörgy LK
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Pulger Zoltán
1980
Sasszem SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vörös Richárd Pál
1990
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Takács Zsolt
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Radóczi Sándor
1983
Parabellum Lövész SE
Illés Gábor
1984
Parabellum Lövész SE
Magyari Dániel
1976
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Styevko Csaba
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sárog Szilárd
1998
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nagy Richárd
1979
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Vitályos Sándor Gábor
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Bojtor Ákos
1982
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Marlok Tamás
1977
Fővárosi Pénzügyőr LK
Mészáros Gábor
1978
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 100,0 0 I. osztály
2 Kovács Zsolt 1979. Jászfelsőszentgyörgy LK 86,0 0 I. osztály
3 Szücs Róbert 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 84,0 0 I. osztály
4 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 77,0 0 II. osztály
5 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 76,0 0 II. osztály
6 Magyari Dániel 1976. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 0 II. osztály
7 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 72,0 0 II. osztály
8 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 72,0 0 II. osztály
9 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
10 Vitályos Sándor Gábor 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 69,0 0 II. osztály
11 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 66,0 0 II. osztály
12 Radóczi Sándor 1983. Parabellum Lövész SE 64,0 0 II. osztály
13 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 61,0 0 II. osztály
14 Pulger Zoltán 1980. Sasszem SE 58,0 0 III. osztály
15 Sárog Szilárd 1998. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 56,0 0 III. osztály
16 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
17 Vörös Richárd Pál 1990. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 53,0 0 III. osztály
18 Mészáros Gábor 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 51,0 0 III. osztály
19 Marlok Tamás 1977. Fővárosi Pénzügyőr LK 48,0 0 III. osztály
20 Nagy Richárd 1979. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 46,0 0 III. osztály
21 Csernák-Babosa Gergő 1979. Outdoor Marketing SE. 46,0 0 III. osztály
22 Styevko Csaba 1978. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 45,0 0 III. osztály
23 Barkó György Csaba dr 1969. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 36,0 0 IV. osztály
24 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 32,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Tenczel Máté
1997
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Sass Gábor
1981
Jászfelsőszentgyörgy LK
Balogh Zsolt
1986
Magyar Rendőr Szituációs LE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőhalmi Tamás Zoltán
1986
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Ardai Balázs
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 I. osztály
2 Varga Róbert 1978. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 94,0 0 I. osztály
3 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 87,0 0 I. osztály
4 Tenczel Máté 1997. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 87,0 0 I. osztály
5 Nemes János Antal 1994. Friss Gondolat Sportegyesület 86,0 0 I. osztály
6 Varga Róbert 1978. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 86,0 0 I. osztály
7 Sass Gábor 1981. Jászfelsőszentgyörgy LK 84,0 0 I. osztály
8 Balogh Zsolt 1986. Magyar Rendőr Szituációs LE 82,0 0 I. osztály
9 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 80,0 0 I. osztály
10 Jamriskó Gyula 1975. Jászfelsőszentgyörgy LK 77,0 0 II. osztály
11 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 73,0 0 II. osztály
12 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
13 Kőhalmi Tamás Zoltán 1986. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 70,0 0 II. osztály
14 Turóczi Attila 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
15 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
16 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 59,0 0 III. osztály
17 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
18 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 36,0 0 IV. osztály
19 Ardai Balázs 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 28,0 0 IV. osztály
20 Masa Sándor Attila 1964. Budapesti Mesterlövész Egyesület 26,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) nő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Mészáros Gáborné
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szabóné Orosz Katalin Éva
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Radóczi Mónika Andrea
1990
Parabellum Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Feketéné Fazakas Ildikó 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 66,0 0 II. osztály
3 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 42,0 0 III. osztály
4 Radóczi Mónika Andrea 1990. Parabellum Lövész SE 40,0 0 IV. osztály
5 Mészáros Gáborné 1984. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 31,0 0 IV. osztály
6 Szabóné Orosz Katalin Éva 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 28,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) nő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Radóczi Mónika Andrea
1990
Parabellum Lövész SE
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 I. osztály
2 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 80,0 0 I. osztály
3 Radóczi Mónika Andrea 1990. Parabellum Lövész SE 74,0 0 II. osztály
4 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 74,0 0 II. osztály
5 Feketéné Fazakas Ildikó 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély