Komárom Kupa

Versenyengedély szám
276/B-07/11/2022
A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
Komárom
A verseny kezdete
2022-07-15
A verseny vége
2022-07-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2-3000 ft a kiírás szerint
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Poncsák Zétény
2008
Komáromi VSE
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Andrássy Fruzsina
2008
Komáromi VSE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferenci József
1952
APLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Vas Virág dr
1977
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Balogh Gergely
1973
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 560,0 0 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 539,0 0 -
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 531,0 0 -
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 520,0 0 -
5 Balogh Gergely 1973. APLE 491,0 0 -
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 485,0 0 -
7 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 480,0 0 -
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 478,0 0 -
9 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 423,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros György
1956
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 562,0 0 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 556,0 0 III. osztály
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 551,0 0 III. osztály
4 Boros György 1956. BHSE 545,0 0 III. osztály
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 519,0 0 -
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 467,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Boros György
1956
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 573,0 0 -
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 569,0 0 -
3 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 558,0 0 -
4 Boros György 1956. BHSE 554,0 0 -
5 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 551,0 0 -
6 Szűcs Zoltán 1980. Tisza Volán SC 530,0 6 -
7 Nagy Tibor 1964. BHSE 530,0 5 -
8 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 527,0 0 -
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 512,0 0 -
10 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 502,0 0 -
11 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 481,0 0 -
12 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 386,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 548,0 0 Bronzjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 543,0 0 Bronzjelvény
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 517,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 557,0 0 III. osztály
2 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 540,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 531,0 0 III. osztály
4 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 41,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 576,0 0 Ifjú Mester
2 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 557,0 0 Ezüstjelvény
3 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 542,9 0 Bronzjelvény
4 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 538,0 0 Bronzjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 535,0 0 Bronzjelvény
6 Lázár Míra 2006. Csepel LE 520,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 188,0 0 I. osztály
2 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 187,0 0 I. osztály
3 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 181,0 0 I. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 0 I. osztály
5 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 177,0 0 I. osztály
6 Eninger Gábor 1969. Komáromi VSE 174,0 0 I. osztály
7 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 154,0 0 I. osztály
8 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 133,0 0 II. osztály
9 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Szalai Mihály
1972
APLE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biatovszki Mira 1992. UTE 611,7 0 Mester
2 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 609,1 0 Mester
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 608,6 0 Mester
4 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 608,5 0 Mester
5 Szalai Mihály 1972. APLE 608,2 0 Mester
6 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 606,7 0 Mester
7 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 606,4 0 Mester
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 606,2 0 Mester
9 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 600,0 0 Mester
10 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 599,6 0 Mester
11 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 580,5 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 615,6 0 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 615,0 0 Ifjú Mester
3 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 599,7 0 Ifjú Mester
4 Kozma Bence 2002. APLE 595,0 0 Ifjú Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Jurkó Sára
2007
Csepel LE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 607,8 0 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 601,7 0 Aranyjelvény
3 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 599,4 0 Aranyjelvény
4 Lázár Míra 2006. Csepel LE 590,6 0 Aranyjelvény
5 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 585,9 0 Aranyjelvény
6 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 584,8 0 Aranyjelvény
7 Jurkó Sára 2007. Csepel LE 581,9 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Szalai Mihály
1972
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 576,0 0 -
2 Szalai Mihály 1972. APLE 536,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Kozma Bence
2002
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Török Ferenc 2003. Csepel LE 573,0 0 Aranyjelvény
2 Kozma Bence 2002. APLE 520,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 564,0 0 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 537,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 562,0 0 III. osztály
2 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 560,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 561,0 0 Ezüstjelvény
2 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 560,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 582,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély