Regionális Kupa 4. forduló

Versenyengedély szám
281/B-07/13/2022
A verseny szervezője
Pécsi Vasutas Sportkör
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-07-16
A verseny vége
2022-07-16
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 3 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 4 II. osztály
2 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 87 II. osztály
3 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 174,0 86 II. osztály
4 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 172,0 0 III. osztály
5 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 168,0 85 III. osztály
6 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 168,0 84 III. osztály
7 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 162,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 185,0 3 II. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 1 II. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 III. osztály
4 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 175,0 0 III. osztály
5 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 174,0 0 III. osztály
6 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 171,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 167,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
2 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
3 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 177,0 0 I. osztály
4 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 176,0 3 I. osztály
5 Gróf Ulrike dr 1952. Zalaegerszegi PLE 176,0 2 I. osztály
6 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 0 I. osztály
7 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 185,0 4 I. osztály
2 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 185,0 1 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 4 I. osztály
4 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 184,0 2 I. osztály
5 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 183,0 0 I. osztály
6 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 178,0 0 I. osztály
7 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 177,0 0 I. osztály
8 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 173,0 0 I. osztály
9 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 168,0 0 I. osztály
10 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
11 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 157,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 179,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 176,0 0 I. osztály
3 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
4 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 0 I. osztály
5 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
6 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 163,0 0 I. osztály
7 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 0 I. osztály
8 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó
1966
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerencsérné Molnár Gyöngyi Anikó 1966. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Boris Zoltán ifj
1999
Borjádi LK
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Segyik Károly
1974
Borjádi LK
Vecsernik Tibor
1968
Borjádi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Dobos Ferenc dr.
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Horváth László
1970
Göcsej Sportlövész Egyesület
Barkó Tibor
1965
Keszthelyi Erdész LK
Csali János
1971
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 186,0 5 I. osztály
2 Barkó Tibor 1965. Keszthelyi Erdész LK 186,0 2 I. osztály
3 Dobos Ferenc dr. 1969. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 2 I. osztály
4 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 182,0 0 I. osztály
5 Csali János 1971. Keszthelyi Erdész LK 181,0 0 I. osztály
6 Segyik Károly 1974. Borjádi LK 175,0 0 I. osztály
7 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 175,0 0 I. osztály
8 Boris Zoltán ifj 1999. Borjádi LK 174,0 1 I. osztály
9 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 I. osztály
10 Mozsgai György 1966. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
11 Vecsernik Tibor 1968. Borjádi LK 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csonka Tamás
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Bertus Mihály dr.
1953
Göcsej Sportlövész Egyesület
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 183,0 0 I. osztály
2 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 180,0 0 I. osztály
3 Bodor Csaba 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 I. osztály
4 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 I. osztály
5 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 0 I. osztály
6 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 158,0 0 I. osztály
7 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 151,0 0 I. osztály
8 Csonka Tamás 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Schaffer Tibor
1974
Borjádi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Schaffer Tibor 1974. Borjádi LK 271,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 I. osztály
2 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 158,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély