EB Válogatott és Héraklesz felmérő

Versenyengedély szám
295/K-08/02/2022
A verseny szervezője
Vasvári Koronglövő Akadémia
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2022-08-12
A verseny vége
2022-08-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
75 korong 9000 Ft, 125 korong 15000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

Skeet 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jakó Attila 1974. Vasvári Koronglövő Akadémia 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerekes Mihály Gábor 2002. Igaly József Lövész Klub SE 106,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pongrátz Bianka 1984. Vasvári Koronglövő Akadémia 116,0 0 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Árpád 1966. Vasvári Koronglövő Akadémia 106,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tömör-Tones Petra
1999
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tömör-Tones Petra 1999. Debrecen Városi LE 47,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerekes Mihály Gábor
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Safranka Balázs
2003
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Ördög János
2002
Köszolg SC
Magyar Levente
2006
Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 107,0 0 Ezüstjelvény
2 Safranka Balázs 2003. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 103,0 0 Ezüstjelvény
3 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 98,0 0 Bronzjelvény
4 Magyar Levente 2006. Köszolg SC 91,0 0 Bronzjelvény
5 Ördög János 2002. Köszolg SC 80,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóna Bernadett 1992. Noszlopi Lövész Egylet SE 113,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegyi Norbert
1974
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hegyi Norbert 1974. Komáromi VSE 114,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély