MSSZ 150 - Rapid Shooting

Versenyengedély szám
308/Sz-10/01/2022

FIGYELEM! A Rendező kiköti, hogy az első 20 versenyző beérkező nevezését tudja elfogadni a lőtér és a megrendezésre álló időkorlát végett! A versenyen való részvételi szándék csak is kizárólag a SVIR-ben leadott nevezéssel kerül elfogadásra!

A verseny szervezője
Outdoor Marketing SE.
A verseny helyszíne
Duna lőtér, Neszmély, 2544
A verseny kezdete
2022-10-01
A verseny vége
2022-10-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5.000.- Ft / divízió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskal pi - Standard pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Piroska Sándor
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hajnal Péter
1997
Csikóvári Para Sport Egyesület
Hajnal Zoltán dr
1984
Csikóvári Para Sport Egyesület
Munkácsy Zoltán
1966
Csikóvári Para Sport Egyesület
Csefkó Pál
1945
Csikóvári Para Sport Egyesület
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Máté Fanny Gabriella
1990
Magnum SC Sportegyesület
Szücs Miklós
1985
Magnum SC Sportegyesület
Piroska Sándor
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Dudás-Fehérvízi Róbert
1968
dr Lumniczer Sándor Lövészegylet
Erdősi Péter
1980
Tatabánya Városi LK
Sebő Barbara
1974
Outdoor Marketing SE.
Vágó István
1958
Proshooting Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 100,0 0 II. osztály
2 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 99,3 0 II. osztály
3 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 92,6 0 II. osztály
4 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 87,4 0 II. osztály
5 Dudás-Fehérvízi Róbert 1968. dr Lumniczer Sándor Lövészegylet 71,8 0 II. osztály
6 Erdősi Péter 1980. Tatabánya Városi LK 53,9 0 III. osztály
7 Sebő Barbara 1974. Outdoor Marketing SE. 47,7 0 III. osztály
8 Vágó István 1958. Proshooting Lövész Egyesület 44,9 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Piroska Sándor
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt nagyöbű puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Piroska Sándor
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Nagy Gábor
1946
Outdoor Marketing SE.
Nándorfi Tamás Gyula
1967
Üllői Lövészklub
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Gábor 1965. Tatabánya Városi LK 100,0 0 II. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 89,5 0 II. osztály
3 Nándorfi Tamás Gyula 1967. Üllői Lövészklub 70,7 0 II. osztály
4 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 64,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély