XVIII. Hungarian Open 2022 / 2. nap MIX

Versenyengedély szám
371/A-11/01/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-11-19
A verseny vége
2022-11-19
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005
A magyar nevező egyesületek számára a nevezési díj befizetésének a határideje 2022.11.04. péntek 10.00. Akik ezt elmulasztják, törölni fogjuk az indulók sorából!

10m Légpisztoly MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gábor
1973
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Lipovksy Milan
1980
CZE
Bocková Jezková Jitka
1991
CZE
Evangelia Alexopoulou
1981
GRE
Koulas Christos
2007
GRE
Ben-Tal Peleg-Avisar
2002
ISR
Korem Nitzan
1989
ISR
Afonchenko Inna
1999
UKR
Ohorodnyk Serhii
1989
UKR
Kolodii Oleksandr
1986
UKR
Nahorna Anna
2001
UKR
Fomin Serhii
1986
UKR
Mosina Halyna
1981
UKR
Lazebnyk Oleksii
1989
UKR
Staroslets Oksana
1998
UKR
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Irlanda Mira-Perceval Sabater
2001
ESP
Martin Freije Torneiro
2001
ESP
Peter Mlynarcik
1969
SVK
Sona Mlynarcikova
1973
SVK
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Scheerer Tom
1996
LUX
Schmit Sylvie
1979
LUX
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Alba Gustavo Daniel
2000
ESP
Franquet Sonia
2000
ESP
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Izsó András
1997
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly MIX - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szalma Bence László
2005
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Fernandez Carla Caballero
2002
ESP
Sanchez Lucas
2002
ESP
Ana Lopez
1930
ESP
Carbo Lucas
2002
ESP
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska MIX - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Krainz Anja
2004
AUT
Blamauer Nikolaus
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Eberlberger Florian
1991
Askö Bad Goisern-AUT
Fölzer Verona
2001
Brucker-AUT
Kostyk Oleksandr
1988
UKR
Lykova Violeta
2001
UKR
Korniichenko Anastasiia
2001
UKR
Petrenko Dmytro
1981
UKR
Valovanis Sergii
1987
UKR
Yevtushenko Uliia
2003
UKR
Szalai Fatime
1999
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Simon Potrc
1977
SLO
Urska Hrasovec
1999
SLO
Patrik Jakopicek
2000
SLO
ŠPINDLER NUŠA
1998
SLO
Csapatok
SLO1
Simon Potrc 1977 SLO
Urska Hrasovec 1999 SLO
SLO2
Patrik Jakopicek 2000 SLO
ŠPINDLER NUŠA 1998 SLO
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska MIX - Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Kazdová Katerina
2005
CZE
Schröpfer František
2002
CZE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Lezeu Alexia
2004
ROU
Anati Ofri
2002
ISR
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély