Meghívásos minősítő verseny Dorog

Versenyengedély szám
330/B-09/28/2022
A verseny szervezője
Dorog Városi Lövészegyesület
A verseny helyszíne
2510 Dorog, Pataksor-alsó utca Hrsz. 021.
A verseny kezdete
2022-09-18
A verseny vége
2022-09-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft/fő/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Rozbora Balázs dr
1991
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács István 1966. Dorog Városi Lövészegyesület 216,0 0 II. osztály
2 Rozbora Balázs dr 1991. Dorog Városi Lövészegyesület 210,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Rozbora Balázs dr
1991
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 70,0 0 II. osztály
2 Rozbora Balázs dr 1991. Dorog Városi Lövészegyesület 59,0 0 II. osztály
3 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 55,0 0 II. osztály
4 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 II. osztály
5 Takács István 1966. Dorog Városi Lövészegyesület 53,0 0 II. osztály
6 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 51,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Rozbora Balázs dr
1991
Dorog Városi Lövészegyesület
Budavári László
1962
Dorog Városi Lövészegyesület
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 82,0 0 I. osztály
2 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 63,0 0 II. osztály
3 Takács István 1966. Dorog Városi Lövészegyesület 61,0 0 II. osztály
4 Rozbora Balázs dr 1991. Dorog Városi Lövészegyesület 61,0 0 II. osztály
5 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 60,0 0 II. osztály
6 Budavári László 1962. Dorog Városi Lövészegyesület 57,0 0 III. osztály
7 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Dienes Dániel
1985
Dorog Városi Lövészegyesület
Kirizs Péter
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Budavári László
1962
Dorog Városi Lövészegyesület
Rozbora Balázs dr
1991
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 75,0 0 I. osztály
2 Dienes Dániel 1985. Dorog Városi Lövészegyesület 70,0 0 I. osztály
3 Kirizs Péter 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 70,0 0 I. osztály
4 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 68,0 0 I. osztály
5 Takács István 1966. Dorog Városi Lövészegyesület 68,0 0 I. osztály
6 Rozbora Balázs dr 1991. Dorog Városi Lövészegyesület 67,0 0 I. osztály
7 Budavári László 1962. Dorog Városi Lövészegyesület 59,0 0 III. osztály
8 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 50 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács István
1966
Dorog Városi Lövészegyesület
Dienes Dániel
1985
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács István 1966. Dorog Városi Lövészegyesület 36,0 0 II. osztály
2 Dienes Dániel 1985. Dorog Városi Lövészegyesület 32,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskal pi - Standard pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár Gyula
1967
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Molnár Péter
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Völgyesi Zsolt Károly
1964
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Babarczi Balázs
1987
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Mészöly Tamás
1969
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vitkóczi Gábor
1982
BEL SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 92,0 0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
4 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
5 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
6 Babarczi Balázs 1987. Dorog Városi Lövészegyesület 83,0 0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
8 Vincze Enikő 1991. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
9 Kalmár Gyula 1967. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
10 Németh Márk 2002. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
11 Völgyesi Zsolt Károly 1964. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
12 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 69,0 0 II. osztály
13 Lukács Henrietta 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
14 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 62,0 0 II. osztály
15 Mészöly Tamás 1969. Pontlövész SE 60,0 0 II. osztály
16 Tóth Ádám Ákos 2001. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
17 Nemes Gergely 1981. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 39,0 0 IV. osztály
18 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár Gyula
1967
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Piróth Gyula
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Völgyesi Zsolt Károly
1964
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Juhász Ferenc
1985
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Mészöly Tamás
1969
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vitkóczi Gábor
1982
BEL SE
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Márk 2002. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
3 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
4 Vitkóczi Gábor 1982. Pontlövész SE 90,0 0 II. osztály
5 Szűcs Attila Tamás 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
6 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
7 Szőcs Zoltán 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
8 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
9 Németh Levente 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
10 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 80,0 0 II. osztály
11 Kókai Gáspár 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 77,0 0 II. osztály
12 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
13 Mészöly Tamás 1969. Pontlövész SE 74,0 0 II. osztály
14 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 74,0 0 II. osztály
15 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 74,0 0 II. osztály
16 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
17 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 72,0 0 II. osztály
18 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 67,0 0 II. osztály
19 Juhász Ferenc 1985. Dorog Városi Lövészegyesület 64,0 0 II. osztály
20 Tamáskovics Róbert 1973. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
21 Kalmár Gyula 1967. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
22 Pauliny Roland 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
23 Völgyesi Zsolt Károly 1964. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
24 Lukács Henrietta 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
25 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
26 Malatinszky Bence 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
27 Pintér Gergely 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 52,0 0 III. osztály
28 Vas Tibor 1969. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
29 Nemes Gergely 1981. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Vincze Enikő
1991
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár Gyula
1967
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőcs Zoltán 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Vincze Enikő 1991. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 96,0 0 II. osztály
3 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 92,0 0 II. osztály
4 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
6 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
7 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
8 Németh Márk 2002. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
9 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
10 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
11 Lukács Henrietta 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
12 Tóth Ádám Ákos 2001. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
13 Nemes Gergely 1981. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 46,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt nagyöbű puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár Gyula
1967
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Standard pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Berze Richárd
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Péter
1992
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kalmár Gyula
1967
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Vilmos
1977
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pintér Gergely
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Vas Tibor
1969
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Völgyesi Zsolt Károly
1964
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Ziegler Zsolt
1975
Dorog Városi Lövészegyesület
Tomanek Nóra
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Tóth Márton Dr
1981
Dorog Városi Lövészegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Tóth Ádám Ákos
2001
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Márton Dr 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
3 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
4 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
5 Pauliny Roland 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
6 Kókai Gáspár 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 83,0 0 II. osztály
7 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
8 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
9 Szőcs Zoltán 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
10 Németh Márk 2002. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
11 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 73,0 0 II. osztály
12 Szűcs Attila Tamás 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
13 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
14 Ziegler Zsolt 1975. Dorog Városi Lövészegyesület 70,0 0 II. osztály
15 Völgyesi Zsolt Károly 1964. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
16 Németh Levente 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
17 Tomanek Nóra 1981. Dorog Városi Lövészegyesület 63,0 0 II. osztály
18 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 55,0 0 III. osztály
19 Tamáskovics Róbert 1973. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 54,0 0 III. osztály
20 Malatinszky Bence 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
21 Nemes Gergely 1981. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 41,0 0 III. osztály
22 Lukács Henrietta 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 41,0 0 III. osztály
23 Tóth Ádám Ákos 2001. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 37,0 0 IV. osztály
24 Vas Tibor 1969. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 36,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Oberfrank János
1967
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Zsolt
1989
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Malatinszky Bence
1982
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Murai József Dénes
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nemes Gergely
1981
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Levente
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Németh Márk
2002
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szigecsán Dénes
1979
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szűcs Attila Tamás
1975
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Völgyesi Zsolt Károly
1964
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Bakó Sándor
1984
Kiskunlacházi Községi LK
Kókai Gáspár
1978
Magyar Rendőr Szituációs LE
Lukács Henrietta
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szőcs Zoltán 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
3 Malatinszky Bence 1982. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
4 Németh Levente 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,0 0 II. osztály
5 Szigecsán Dénes 1979. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 91,0 0 II. osztály
6 Horváth Zsolt 1989. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 91,0 0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
8 Németh Márk 2002. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
9 Bakó Sándor 1984. Kiskunlacházi Községi LK 85,0 0 II. osztály
10 Szűcs Attila Tamás 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
11 Murai József Dénes 1975. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
12 Völgyesi Zsolt Károly 1964. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
13 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 II. osztály
14 Kókai Gáspár 1978. Magyar Rendőr Szituációs LE 62,0 0 II. osztály
15 Nemes Gergely 1981. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
16 Lukács Henrietta 1980. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
17 Oberfrank János 1967. Esztergomi Spartacus SE 34,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély