Győri SAS

Versenyengedély szám
385/Sz11/01/2022
A verseny szervezője
Győri Lövészklub
A verseny helyszíne
Győr, Laczik László Sportlőtér és Kiképző Központ (Kertvárosi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-11-05
A verseny vége
2022-11-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000 Ft/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskal pi - Standard pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Böde Kristóf
1991
Kisalföldi Lövészklub
Szántó Szilárd
1974
Győri Polgári LE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 98,0 0 II. osztály
3 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 80,0 0 II. osztály
4 Szántó Szilárd 1974. Győri Polgári LE 66,0 0 II. osztály
5 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 56,0 0 III. osztály
6 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Standard revolver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Belme Attila György
1975
BEL SE
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Böde Kristóf
1991
Kisalföldi Lövészklub
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Olasz János
1968
Sasszem SE
Szántó Levente
2007
Győri Polgári LE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Vén Zsolt
1979
Esztergomi Spartacus SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Fülöp András
1985
Kisalföldi Lövészklub
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
K. Szabó Gábor
1974
Győri Polgári LE
Sárvári Zoltán
1981
Győri Lövészklub
Horváth Ádám
1982
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pődör Attila 1986. Kisalföldi Lövészklub 100,0 0 II. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 88,0 0 II. osztály
3 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 87,0 0 II. osztály
4 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 84,0 0 II. osztály
5 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 82,0 0 II. osztály
6 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 78,0 0 II. osztály
7 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 78,0 0 II. osztály
8 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 76,0 0 II. osztály
9 Belme Attila György 1975. BEL SE 76,0 -1 II. osztály
10 Vén Zsolt 1979. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
11 Böde Kristóf 1991. Kisalföldi Lövészklub 63,0 0 II. osztály
12 Sárvári Zoltán 1981. Győri Lövészklub 61,0 0 II. osztály
13 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
14 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 56,0 0 III. osztály
15 Horváth Ádám 1982. Soproni Polgári Lövész Egyesület 54,0 0 III. osztály
16 K. Szabó Gábor 1974. Győri Polgári LE 52,0 0 III. osztály
17 Fülöp András 1985. Kisalföldi Lövészklub 48,0 0 III. osztály
18 Olasz János 1968. Sasszem SE 43,0 0 III. osztály
19 Nagy István dr 1956. Zuglő Klub SLE 38,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pődör Attila
1986
Kisalföldi Lövészklub
Olasz János
1968
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Nováki Sándor
1980
Sasszem SE
Uhrik Ákos
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Belme Attila György
1975
BEL SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 100,0 0 II. osztály
2 Nováki Sándor 1980. Sasszem SE 87,0 0 II. osztály
3 Uhrik Ákos 1977. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
4 Olasz János 1968. Sasszem SE 66,0 0 II. osztály
5 Belme Attila György 1975. BEL SE 49,0 0 III. osztály
6 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 41,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt nagyöbű puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Róbert
1978
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Csóka Ádám
1993
Keszthelyi Erdész LK
Czigler Áron
1991
Keszthelyi Erdész LK
Bor Norbert
1980
Dunaújvárosi LSE
Gessner Swen
1977
Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület
Csomai Miklós
1972
Győri Polgári LE
Nagy István Péter dr
1959
Zuglő Klub SLE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Róbert 1978. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 100,0 0 II. osztály
2 Csomai Miklós 1972. Győri Polgári LE 95,0 0 II. osztály
3 Gessner Swen 1977. Bátor Lövedék Lövész Sport Egyesület 79,0 0 II. osztály
4 Czigler Áron 1991. Keszthelyi Erdész LK 73,0 0 II. osztály
5 Csóka Ádám 1993. Keszthelyi Erdész LK 65,0 0 II. osztály
6 Nagy István dr 1956. Zuglő Klub SLE 44,0 0 III. osztály
7 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 43,0 0 III. osztály
8 Bor Norbert 1980. Dunaújvárosi LSE 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély