Steyr Sport - PeLE Kupa 2022

Versenyengedély szám
380/B-11/01/2022
A verseny szervezője
Pestszenterzsébeti PLE
A verseny helyszíne
Budapest, X. Fehér út 9-11
A verseny kezdete
2022-11-05
A verseny vége
2022-11-06
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számlaszám: Pestszenterzsébeti Polgári Lövészegylet OTP Bank Nyrt: 11720001-20121119.

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 173,0 0 Aranyjelvény
2 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 159,0 0 Bronzjelvény
3 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 144,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Vas Katalin
1977
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Baranyai Krisztina
1968
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 184,0 0 I. osztály
2 Vas Katalin 1977. UTE 171,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 170,0 0 III. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 169,0 0 III. osztály
5 Baranyai Krisztina 1968. Pestszenterzsébeti PLE 140,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
1964
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Budai Csaba
1968
UTE
Nagy István
1947
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Márton Balázs
1982
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 188,0 0 I. osztály
2 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 182,0 0 II. osztály
3 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 181,0 3 II. osztály
4 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 181,0 2 II. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 176,0 0 III. osztály
6 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 169,0 0 III. osztály
7 Budai Csaba 1968. UTE 168,0 0 III. osztály
8 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 167,0 0 IV. osztály
9 Márton Balázs 1982. Csepel LE 166,0 0 IV. osztály
10 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 156,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kapás Tímea Dorka
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Mihalkó Lili Anna
2008
KSI SE
Mucsányi Csenge
2010
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlós Diána 2008. KSI SE 358,0 0 Aranyjelvény
2 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 350,0 1 Aranyjelvény
3 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 350,0 0 Aranyjelvény
4 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 345,0 2 Aranyjelvény
5 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 331,0 0 Ezüstjelvény
6 Mihalkó Lili Anna 2008. KSI SE 326,0 0 Ezüstjelvény
7 Mucsányi Csenge 2010. KSI SE 299,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szakály Borisz
2009
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 367,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Balázs 2008. KSI SE 359,0 0 Aranyjelvény
3 Weite Hayden 2008. KSI SE 351,0 0 Aranyjelvény
4 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 341,0 0 Ezüstjelvény
5 Korondi Balázs 2009. KSI SE 337,0 0 Ezüstjelvény
6 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 334,0 0 Ezüstjelvény
7 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 331,0 0 Ezüstjelvény
8 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 329,0 0 Bronzjelvény
9 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 324,0 0 Bronzjelvény
10 Ilic Teodor 2009. KSI SE 322,0 0 Bronzjelvény
11 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 320,0 0 Bronzjelvény
12 Szakály Borisz 2009. KSI SE 310,0 0 Bronzjelvény
13 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 310,0 0 Bronzjelvény
14 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 306,0 0 -
15 Farkas Ákos 2010. KSI SE 293,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Emma
2007
UTE
Kacsurják Gréta Mercédesz
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Érckövi Nikoletta
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka
2005
Százhalombattai Lövészklub
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Török Fanni
2006
APLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 371,0 0 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 359,0 0 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 357,0 0 Ezüstjelvény
4 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 357,0 0 Ezüstjelvény
5 Fazekas Milla 2006. KSI SE 357,0 0 Ezüstjelvény
6 Horinka Abigél 2006. KSI SE 355,0 5 Ezüstjelvény
7 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 355,0 3 Ezüstjelvény
8 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 349,0 0 Ezüstjelvény
9 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 346,0 0 Ezüstjelvény
10 Vas Emma 2007. UTE 346,0 0 Ezüstjelvény
11 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 345,0 0 Ezüstjelvény
12 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 344,0 0 Ezüstjelvény
13 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 339,0 0 Bronzjelvény
14 Kabina Fanni 2007. KSI SE 336,0 0 Bronzjelvény
15 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 332,0 0 Bronzjelvény
16 Kacsurják Gréta Mercédesz 2006. Debreceni Lövészsuli SE 330,0 0 Bronzjelvény
17 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 326,0 0 Bronzjelvény
18 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 325,0 0 Bronzjelvény
19 Érckövi Nikoletta 2007. Debreceni Lövészsuli SE 323,0 0 Bronzjelvény
20 Szabó-Galiba Noémi 2006. MATE-GEAC 322,0 0 Bronzjelvény
21 Török Fanni 2006. APLE 313,0 0 -
22 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 304,0 0 -
23 Gelányi Luca 2007. Kecskeméti Lövész SE 303,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szalma Bence László
2005
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Tibor
2007
Városföldi SE
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Gergely Levente
2006
Pécsi Vasutas Sportkör
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Kiss Benedek Márton
2007
KSI SE
Polacsek László András
2006
KSI SE
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Deák Kevin
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Papp Kende
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 372,0 0 Aranyjelvény
2 Szalma Bence László 2005. UTE 365,0 0 Aranyjelvény
3 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 362,0 0 Aranyjelvény
4 Balázs Tamás 2006. KSI SE 359,0 0 Ezüstjelvény
5 Baráth Vilmos Károly 2005. UTE 358,0 0 Ezüstjelvény
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 357,0 0 Ezüstjelvény
7 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 355,0 10 Ezüstjelvény
8 Tatár Soma 2006. KSI SE 355,0 5 Ezüstjelvény
9 Polacsek László András 2006. KSI SE 349,0 0 Bronzjelvény
10 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 349,0 0 Bronzjelvény
11 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 348,0 0 Bronzjelvény
12 Kónya Dániel 2007. Hatvani Vasutas Lövészklub 344,0 0 Bronzjelvény
13 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 342,0 0 Bronzjelvény
14 Szabó Ákos 2007. UTE 341,0 0 Bronzjelvény
15 Rajkó Olivér 2005. KSI SE 339,0 0 Bronzjelvény
16 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 334,0 0 Bronzjelvény
17 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 332,0 0 Bronzjelvény
18 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 326,0 0 -
19 Deák Kevin 2006. Debreceni Lövészsuli SE 303,0 0 -
20 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 270,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Dorka Sára
2004
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Soós Viktória Mónika
2004
KSI SE
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Aradi Hanna
2004
Egri PLE
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Zalay Babett 2002. UTE 561,0 0 Ezüstjelvény
2 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 556,0 0 Ezüstjelvény
3 Tóth Dorka Sára 2004. UTE 555,0 0 Ezüstjelvény
4 Soós Viktória Mónika 2004. KSI SE 548,0 0 Ezüstjelvény
5 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 544,0 0 Bronzjelvény
6 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 528,0 0 Bronzjelvény
7 Somhegyi Edina 2003. UTE 524,0 0 Bronzjelvény
8 Aradi Hanna 2004. Egri PLE 467,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tóth Máté
2002
UTE
Schindler Levente
2002
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 565,0 0 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 557,0 0 Ezüstjelvény
3 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 549,0 0 Ezüstjelvény
4 Tóth Máté 2002. UTE 546,0 0 Ezüstjelvény
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 545,0 0 Ezüstjelvény
6 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 538,0 0 Bronzjelvény
7 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 536,0 0 Bronzjelvény
8 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 533,0 0 Bronzjelvény
9 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 531,0 0 Bronzjelvény
10 Schindler Levente 2002. UTE 524,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. KSI SE 559,0 0 III. osztály
2 Vas Virág dr 1977. BHSE 549,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 541,0 0 III. osztály
4 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 539,0 0 IV. osztály
5 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 527,0 0 IV. osztály
6 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 523,0 0 IV. osztály
7 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 515,0 0 IV. osztály
8 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 480,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Nagy Tibor
1964
BHSE
Jambrik István
1968
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Gyimesi László
1978
KSI SE
Rácz Péter
1974
KSI SE
Rusvai Morgan
2001
KSI SE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Agot György
1960
APLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Tihanyi László
1948
APLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 565,0 0 II. osztály
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 563,0 0 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 562,0 12 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 562,0 10 II. osztály
5 Csizmadia András 1974. UTE 560,0 0 II. osztály
6 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 558,0 0 III. osztály
7 Gyimesi László 1978. KSI SE 550,0 0 III. osztály
8 Balogh Gergely 1973. APLE 549,0 0 III. osztály
9 Jambrik István 1968. BHSE 548,0 14 III. osztály
10 Kálmán Csaba Levente 1970. Alba Volán SC 548,0 11 III. osztály
11 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 548,0 8 III. osztály
12 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 545,0 0 III. osztály
13 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 544,0 0 III. osztály
14 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 543,0 0 III. osztály
15 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 540,0 0 III. osztály
16 Kresalek Ottó László 1958. APLE 538,0 0 IV. osztály
17 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 536,0 0 IV. osztály
18 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 535,0 0 IV. osztály
19 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 530,0 0 IV. osztály
20 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 529,0 0 IV. osztály
21 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 528,0 0 IV. osztály
22 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 526,0 0 IV. osztály
23 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 525,0 0 IV. osztály
24 Agot György 1960. APLE 521,0 0 IV. osztály
25 Rácz Péter 1974. KSI SE 520,0 0 IV. osztály
26 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 514,0 0 IV. osztály
27 Ferenci József 1952. APLE 513,0 0 IV. osztály
28 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 512,0 0 IV. osztály
29 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 506,0 0 IV. osztály
30 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 498,0 0 -
31 Rusvai Morgan 2001. KSI SE 494,0 0 -
32 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 472,0 0 -
33 Tihanyi László 1948. APLE 429,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szöllősi Nikolett
2004
Pestszenterzsébeti PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bertalan Ciprián
2007
Pestszenterzsébeti PLE
Marossy Noé
2009
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Marossy Noé 2009. Pestszenterzsébeti PLE 107,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfi Anna 1975. Pestszenterzsébeti PLE 94,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 187,0 0 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 186,0 0 I. osztály
3 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 183,0 0 I. osztály
4 Biatovszki László 1963. UTE 166,0 0 II. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Szőke Natasa Szófia
2009
UTE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Andrássy Fruzsina
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Czemmel Sarolt
2008
Komáromi VSE
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Lukács Flóra
2008
Nyíregyházi PLE
Márkus Napsugár
2008
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 396,0 0 Aranyjelvény
2 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 393,0 0 Aranyjelvény
3 Andrássy Fruzsina 2008. Komáromi VSE 390,0 0 Aranyjelvény
4 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 386,0 0 Aranyjelvény
5 Dombi Emma Vivien 2009. Komáromi VSE 385,0 0 Aranyjelvény
6 Czemmel Sarolt 2008. Komáromi VSE 370,0 0 Aranyjelvény
7 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 368,0 12 Aranyjelvény
8 Molnár Sára 2011. Komáromi VSE 368,0 8 Aranyjelvény
9 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 362,0 0 Aranyjelvény
10 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 361,0 0 Aranyjelvény
11 Szilva Szonja 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 297,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marton Tamás László
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Vas Albert
2010
UTE
Regőczi Ambrus
2009
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kustyán Gergő István
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 389,0 0 Aranyjelvény
2 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 382,0 0 Aranyjelvény
3 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 373,0 0 Aranyjelvény
4 Marton Tamás 2010. UTE 371,0 0 Aranyjelvény
5 Poncsák Zétény 2008. Komáromi VSE 369,0 0 Aranyjelvény
6 Leopold Zoltán 2009. UTE 364,0 0 Ezüstjelvény
7 Benkő Áron 2009. UTE 354,0 0 Ezüstjelvény
8 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 335,0 0 Bronzjelvény
9 Vas Albert 2010. UTE 332,0 0 Bronzjelvény
10 Kispál Bernát 2010. UTE 322,0 0 Bronzjelvény
11 Leopold Milán 2011. UTE 316,0 0 Bronzjelvény
12 Regőczi Ambrus 2009. UTE 296,0 0 -
13 Varga Vince Csete 2012. UTE 285,0 0 -
14 Illés Dániel 2011. UTE 266,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Jovan Noémi
2006
Békéscsabai Városi LK
Bajusz Bernadett
2006
Kecskeméti Lövész SE
Cserényi Helga
2005
Kecskeméti Lövész SE
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Imeli Virág Imola
2007
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Váradi Emma Hanna
2006
Komáromi VSE
Béres Kata
2007
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 418,2 0 Aranyjelvény
2 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 415,7 0 Aranyjelvény
3 Jovan Noémi 2006. Békéscsabai Városi LK 414,6 0 Aranyjelvény
4 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 409,9 0 Aranyjelvény
5 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 403,3 0 Aranyjelvény
6 Fehér Anna 2007. APLE 401,7 0 Aranyjelvény
7 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 397,0 0 Aranyjelvény
8 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 395,7 0 Aranyjelvény
9 Váradi Emma Hanna 2006. Komáromi VSE 390,9 0 Aranyjelvény
10 Molnár Sophie 2005. UTE 379,7 0 Bronzjelvény
11 Béres Kata 2007. APLE 371,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Márta Ákos
2007
BHSE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szulcsán Attila
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Mlinkovics Máté
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Horogh Soma
2006
Nagykanizsai PSLE
Szilágyi András
2005
APLE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szulcsán Attila 2006. Kecskeméti Lövész SE 409,7 0 Aranyjelvény
2 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 409,6 0 Aranyjelvény
3 Kertai Szabolcs 2007. UTE 408,2 0 Aranyjelvény
4 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 405,3 0 Aranyjelvény
5 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 403,6 0 Aranyjelvény
6 Tarr Gyula 2006. UTE 402,6 0 Aranyjelvény
7 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 399,9 0 Aranyjelvény
8 Szilágyi András 2005. APLE 395,3 0 Aranyjelvény
9 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 394,9 0 Aranyjelvény
10 Ginál Szabolcs 2004. Kecskeméti Lövész SE 394,7 0 Aranyjelvény
11 Fuglovics Armand 2007. UTE 393,7 0 Aranyjelvény
12 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 391,4 0 Aranyjelvény
13 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 390,8 0 Aranyjelvény
14 Márta Ákos 2007. BHSE 388,8 0 Ezüstjelvény
15 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 387,9 0 Ezüstjelvény
16 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 383,1 0 Ezüstjelvény
17 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 378,8 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 622,1 0 Ifjú Mester
2 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PSLE 607,3 0 Ezüstjelvény
3 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 583,7 0 Bronzjelvény
4 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 557,4 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 592,8 0 Ezüstjelvény
2 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 586,4 0 Bronzjelvény
3 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 577,8 0 Bronzjelvény
4 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 555,1 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Molnár Anikó Margit
1967
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Szalai Fatime
1999
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 627,4 0 Mester
2 Tarr Vivien 2001. UTE 622,2 0 I. osztály
3 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 619,4 0 I. osztály
4 Biatovszki Mira 1992. UTE 616,9 0 II. osztály
5 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 611,5 0 II. osztály
6 Szalai Fatime 1999. APLE 608,5 0 II. osztály
7 Molnár Anikó 1967. UTE 581,2 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
1989
BHSE
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László
1963
UTE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Mihály
1972
APLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 624,2 0 Mester
2 Hári Péter 1989. BHSE 622,8 0 I. osztály
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,5 0 I. osztály
4 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 612,5 0 II. osztály
5 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 603,2 0 II. osztály
6 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 600,6 0 II. osztály
7 Szalai Mihály 1972. APLE 595,2 0 III. osztály
8 Biatovszki László 1963. UTE 564,2 0 IV. osztály
9 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 559,6 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 540,0 0 -
2 Polyák Norbert Zsolt 1975. KSI SE 526,0 0 -
3 Döme István 1954. Mátyásföldi TLE 516,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 álló SH1 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Katalin
1977
UTE
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vas Katalin 1977. UTE 181,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz György Sándor
1972
BHSE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 195,0 0 -
2 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 188,0 0 -
3 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 186,0 0 -
4 Biatovszki László 1963. UTE 173,0 0 -
5 Rácz György Sándor 1972. BHSE 166,0 0 -
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 145,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély