MSSZ Országos Bajnokság 2022. 10m Nemzeti versenyszámok

Versenyengedély szám
390/A-11/04/2022
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2022-12-11
A verseny vége
2022-12-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 2000ft/fő, felnőtt 3000ft/fő, csapat 2000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Csigó Blanka
2009
Fertőrákosi Lövészklub
Varga Noémi Dorina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Petra
2009
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Regina
2011
ZTE Sportlövész Klub
Fekete Hanna
2005
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Kamilla
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Vadon Lívia
2009
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Dóra Bianka
2007
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
ZTE SKK A
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána 2011 ZTE Sportlövész Klub
SPLE Ifi Lány
Fekete Hanna 2005 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Kamilla 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira 2010 Soproni Polgári Lövész Egyesület
SZHBLK
Vadon Lívia 2009 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz 2005 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK B
Varga Noémi Dorina 2006 ZTE Sportlövész Klub
Varga Petra 2009 ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina 2006 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 180,0 3 Aranyjelvény
2 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 2 Aranyjelvény
3 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 169,0 3 Aranyjelvény
4 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 164,0 1 Ezüstjelvény
5 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 161,0 1 Ezüstjelvény
6 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 155,0 1 Bronzjelvény
7 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 155,0 0 Bronzjelvény
8 Pap Jerne Zsófia 2007. Tisza Volán SC 148,0 1 Bronzjelvény
9 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 142,0 1 -
10 Varga Noémi Dorina 2006. ZTE Sportlövész Klub 130,0 1 -
11 Vadon Lívia 2009. Százhalombattai Lövészklub 128,0 0 -
12 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 124,0 0 -
13 Csigó Blanka 2009. Fertőrákosi Lövészklub 115,0 0 -
14 Fekete Hanna 2005. Soproni Polgári Lövész Egyesület 109,0 0 -
15 Varga Petra 2009. ZTE Sportlövész Klub 104,0 0 -
16 Szabó Kamilla 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 97,0 0 -
17 Havasi Liliána 2011. ZTE Sportlövész Klub 85,0 0 -
18 Dóra Bianka 2007. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 80,0 0 -
19 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 38,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK A ZTE S 420,0 3
2 ZTE SKK B ZTE S 403,0 4
3 SZHBLK Száz 394,0 1
4 SPLE Ifi Lány Sopro 367,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Varga Levente
2008
Zalaegerszegi PLE
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Borsodi Milán
2005
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Juhász Dávid
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Kántor Márk
2005
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Koncz János
2007
Finomító Sportlövész Klub
Koncz József
2009
Finomító Sportlövész Klub
Koncz Endre
2005
Finomító Sportlövész Klub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
ZTE SKK B
Árvai Nimród Bendegúz 2006 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK A
Csiszár Ábel 2008 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
SPLE Ifi Fiú
Borsodi Milán 2005 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Juhász Dávid 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
SZHBLK
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid 2008 Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán 2007 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 168,0 1 Aranyjelvény
2 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 168,0 1 Aranyjelvény
3 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 165,0 0 Aranyjelvény
4 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 162,0 2 Aranyjelvény
5 Csiszár Ábel 2008. ZTE Sportlövész Klub 160,0 0 Aranyjelvény
6 Varga Levente 2008. Zalaegerszegi PLE 156,0 1 Ezüstjelvény
7 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 156,0 1 Ezüstjelvény
8 Sipos Botond 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 149,0 1 Bronzjelvény
9 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 149,0 0 Bronzjelvény
10 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 147,0 0 Bronzjelvény
11 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 143,0 0 Bronzjelvény
12 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 140,0 0 -
13 Juhász Dávid 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 139,0 0 -
14 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 130,0 0 -
15 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 128,0 1 -
16 Borsodi Milán 2005. Soproni Polgári Lövész Egyesület 127,0 1 -
17 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 125,0 0 -
18 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 120,0 1 -
19 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 114,0 0 -
20 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 113,0 0 -
21 Dobo Zsolt 2009. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 102,0 1 -
22 Bauernfeind Beatrix 2006. Sólyom Lövész Egylet 92,0 1 -
23 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 56,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK B ZTE S 443,0 3
2 ZTE SKK A ZTE S 438,0 0
3 SPLE Ifi Fiú Sopro 415,0 2
4 SZHBLK Száz 244,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Bordás Gréta
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Varga Noémi Dorina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Petra
2009
ZTE Sportlövész Klub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Dóra Bianka
2007
Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Regina
2011
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
SZHBLK
Lázár Mercédesz 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Bánhidi Ariella 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 180,0 5 Aranyjelvény
2 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 179,0 6 Aranyjelvény
3 Varga Krisztina 2006. ZTE Sportlövész Klub 178,0 2 Aranyjelvény
4 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 6 Aranyjelvény
5 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 1 Aranyjelvény
6 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 159,0 0 Ezüstjelvény
7 Pap Jerne Zsófia 2007. Tisza Volán SC 157,0 0 Bronzjelvény
8 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 149,0 2 Bronzjelvény
9 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 137,0 2 -
10 Kovács Zsófia Mária 2006. Fertőrákosi Lövészklub 137,0 0 -
11 Varga Noémi Dorina 2006. ZTE Sportlövész Klub 135,0 0 -
12 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 108,0 0 -
13 Dóra Bianka 2007. Nagykőrösi Lövész Sport Egyesület 93,0 2 -
14 Bordás Gréta 2004. Fertőrákosi Lövészklub 74,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHBLK Száz 404,0 2

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csiszár Ábel
2008
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Kiss Mihály
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ilyés Áron Gábor
2003
Ajkai TTE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
ZTE SKK B
Árvai Nimród Bendegúz 2006 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK A
Csiszár Ábel 2008 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
Fertőrákosi Lövészklub
Lehota Dániel 2003 Fertőrákosi Lövészklub
Tóth Levente 2005 Fertőrákosi Lövészklub
Kiss Mihály 2004 Fertőrákosi Lövészklub
SZHB
Szatmári Szabolcs Zoltán 2007 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 176,0 6 Aranyjelvény
2 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 167,0 1 Aranyjelvény
3 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 164,0 3 Aranyjelvény
4 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 164,0 2 Aranyjelvény
5 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 158,0 1 Ezüstjelvény
6 Árvai Nimród Bendegúz 2006. ZTE Sportlövész Klub 154,0 1 Ezüstjelvény
7 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 150,0 1 Bronzjelvény
8 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 Bronzjelvény
9 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 141,0 2 Bronzjelvény
10 Kiss Mihály 2004. Fertőrákosi Lövészklub 130,0 0 -
11 Bárdos Zétény 2004. VAMAV LSK 122,0 1 -
12 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 89,0 1 -
13 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 88,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 452,0 3
2 ZTE SKK B ZTE S 321,0 2
3 SZHB Száz 318,0 4

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
Novák Zsófia
1994
BHSE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Kruska Rolandné
1989
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
DLA
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kruska Rolandné 1989 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
ZTE SKK
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 176,0 2 I. osztály
2 Novák Zsófia 1994. BHSE 175,0 2 I. osztály
3 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 1 II. osztály
4 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 164,0 2 II. osztály
5 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 161,0 1 III. osztály
6 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 160,0 3 III. osztály
7 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 160,0 1 III. osztály
8 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 151,0 1 III. osztály
9 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 141,0 2 IV. osztály
10 Kruska Rolandné 1989. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 105,0 0 -
11 Pálfi Anna 1975. Pestszenterzsébeti PLE 87,0 1 -
12 Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985. ZTE Sportlövész Klub 65,0 0 -
13 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 63,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 405,0 4
2 DLA Délv 336,0 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Horváth Zsombor Ákos
2001
VAMAV LSK
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Agot György
1960
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Szalai Mihály
1972
APLE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Soós Tibor Csaba
1959
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Biatovszki László
1963
UTE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
APLE
Agot György 1960 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Szalai Mihály 1972 APLE
ZTE SKK A
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor 1967 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás 1985 ZTE Sportlövész Klub
Écs
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
ZTE SKK B
Varga Barnabás 2004 ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
SZHB A
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 189,0 5 I. osztály
2 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 187,0 7 I. osztály
3 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 184,0 5 I. osztály
4 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 183,0 2 I. osztály
5 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 182,0 6 I. osztály
6 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 1 I. osztály
7 Varga Barnabás 2004. ZTE Sportlövész Klub 173,0 2 I. osztály
8 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 172,0 3 I. osztály
9 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 172,0 2 I. osztály
10 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 172,0 1 I. osztály
11 Soós Tibor Csaba 1959. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 171,0 1 I. osztály
12 Horváth Zsombor Ákos 2001. VAMAV LSK 168,0 1 II. osztály
13 Szalai Mihály 1972. APLE 163,0 1 III. osztály
14 Biatovszki László 1963. UTE 162,0 3 III. osztály
15 Agot György 1960. APLE 157,0 3 III. osztály
16 Mezei Gábor 1961. APLE 155,0 1 III. osztály
17 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 147,0 1 IV. osztály
18 Eninger Gábor 1969. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 143,0 1 IV. osztály
19 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 142,0 1 IV. osztály
20 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 133,0 3 -
21 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 133,0 1 -
22 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 133,0 1 -
23 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 132,0 0 -
24 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 114,0 2 -
25 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 114,0 1 -
26 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 110,0 0 -
27 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 96,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK A ZTE S 552,0 15
2 Écs Écs 545,0 13
3 APLE APLE 475,0 5
4 ZTE SKK B ZTE S 416,0 5
5 SZHB A Száz 324,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
DLA A
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
DLA B
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 163,0 2 II. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 135,0 0 III. osztály
3 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 134,0 0 III. osztály
4 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 104,0 0 IV. osztály
5 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 103,0 0 IV. osztály
6 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 98,0 0 IV. osztály
7 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 55,0 0 -
8 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 42,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA A Délv 336,0 0
2 DLA B Délv 200,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Seszták Kitti
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Osváth Zita
2008
Honvéd Kossuth LK
Singer Maja
2009
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Török Fanni
2006
APLE
Akácos Anna
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Szabó-Galiba Noémi
2006
MATE-GEAC
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Grósz-Sveda Nóra
2008
Százhalombattai Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Debreczeny Rózsa
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Csepel LE
Joó Petra
2005
VAMAV LSK
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma 2007 Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra 2009 Nyíregyházi PLE
HKLK
Osváth Zita 2008 Honvéd Kossuth LK
Singer Maja 2009 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
SZHB A
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Lázár Mercédesz 2005 Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Csepel LE 182,0 0 Aranyjelvény
2 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 179,0 2 Aranyjelvény
3 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 179,0 2 Aranyjelvény
4 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 179,0 1 Aranyjelvény
5 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 177,0 0 Aranyjelvény
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 177,0 0 Aranyjelvény
7 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 172,0 3 Aranyjelvény
8 Seszták Kitti 2005. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 3 Ezüstjelvény
9 Nagy-Partizer Emma 2007. Nyíregyházi PLE 169,0 3 Ezüstjelvény
10 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 169,0 2 Ezüstjelvény
11 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 Ezüstjelvény
12 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 165,0 1 Ezüstjelvény
13 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 161,0 0 Bronzjelvény
14 Akácos Anna 2005. Fertőrákosi Lövészklub 160,0 4 Bronzjelvény
15 Osváth Zita 2008. Honvéd Kossuth LK 159,0 1 Bronzjelvény
16 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 154,0 2 -
17 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 152,0 0 -
18 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 150,0 0 -
19 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 147,0 2 -
20 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 146,0 0 -
21 Török Fanni 2006. APLE 144,0 0 -
22 Singer Maja 2009. Honvéd Kossuth LK 119,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 535,0 4
2 Nyíregyházi PLE Nyír 495,0 6
3 SZHB B Száz 488,0 4
4 HKLK Honv� 447,0 3

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Hadzsi Szabolcs
2009
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Kristóf
2010
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Dobo Zsolt
2009
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Fördős Gábriel
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Juhász Dávid
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence
2008
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Pula Csongor
2008
Győri Lövészklub
Márton Gellért
2008
Győri Lövészklub
Tóth Gergely
2009
Győri Lövészklub
Szmatona Gábor
2010
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Kovács Jakab
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence
2010
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Tömör Csombor
2006
Keszthelyi Erdész LK
Molnár Bendegúz
2007
Győri Lövészklub
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Győri LK "A"
Szurdi Levente 2005 Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly 2005 Győri Lövészklub
Pula Csongor 2008 Győri Lövészklub
Győri LK "B"
Márton Gellért 2008 Győri Lövészklub
Tóth Gergely 2009 Győri Lövészklub
Szmatona Gábor 2010 Győri Lövészklub
Kisalföldi LK
Fekete Máté 2003 Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid 2004 Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter 2005 Kisalföldi Lövészklub
BEFAG KELK "A"
Kovács Jakab 2010 Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám 2010 Keszthelyi Erdész LK
Szurgent Bence 2010 Keszthelyi Erdész LK
BEFAG KELK "B"
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz 2006 Keszthelyi Erdész LK
Tömör Csombor 2006 Keszthelyi Erdész LK
SZHB A
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Kiss Molnár Bence 2008 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Czakó Patrik Márk 2009 Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron 2011 Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid 2008 Százhalombattai Lövészklub
SZHB C
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek 2009 Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán 2007 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 184,0 2 Aranyjelvény
2 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 181,0 5 Aranyjelvény
3 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 179,0 4 Aranyjelvény
4 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 179,0 2 Aranyjelvény
5 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 177,0 0 Aranyjelvény
6 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 176,0 2 Aranyjelvény
7 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 176,0 0 Aranyjelvény
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 175,0 2 Ezüstjelvény
9 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 175,0 2 Ezüstjelvény
10 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 174,0 0 Ezüstjelvény
11 Tóth Kristóf 2010. Nyíregyházi PLE 172,0 3 Ezüstjelvény
12 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 172,0 2 Ezüstjelvény
13 Dobo Zsolt 2009. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 Bronzjelvény
14 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 167,0 3 Bronzjelvény
15 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 167,0 0 Bronzjelvény
16 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 166,0 1 Bronzjelvény
17 Kiss Molnár Bence 2008. Százhalombattai Lövészklub 164,0 0 Bronzjelvény
18 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 163,0 1 Bronzjelvény
19 Tömör Csombor 2006. Keszthelyi Erdész LK 162,0 2 Bronzjelvény
20 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 162,0 1 Bronzjelvény
21 Szmatona Gábor 2010. Győri Lövészklub 162,0 1 Bronzjelvény
22 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 159,0 0 Bronzjelvény
23 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 157,0 0 -
24 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 156,0 0 -
25 Szurgent Bence 2010. Keszthelyi Erdész LK 155,0 0 -
26 Pula Csongor 2008. Győri Lövészklub 154,0 1 -
27 Molnár Bendegúz 2007. Győri Lövészklub 154,0 0 -
28 Szkiba Ákos 2009. Kisalföldi Lövészklub 153,0 1 -
29 Juhász Dávid 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 152,0 0 -
30 Császár Koppány Vajk 2008. Kisalföldi Lövészklub 151,0 1 -
31 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 149,0 1 -
32 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 148,0 0 -
33 Fördős Gábriel 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 147,0 0 -
34 Márton Gellért 2008. Győri Lövészklub 142,0 0 -
35 Kovács Jakab 2010. Keszthelyi Erdész LK 108,0 0 -
36 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 81,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 BEFAG KELK "B" Keszt 495,0 2
2 SZHB A Száz 493,0 1
3 SZHB B Száz 492,0 4
4 BEFAG KELK "A" Keszt 437,0 0
5 SZHB C Száz 386,0 0
6 Nyíregyházi PLE A Nyír 351,0 4
7 Győri LK "A" Győr 335,0 6
8 Győri LK "B" Győr 304,0 1
9 Kisalföldi LK Kisal 176,0 0

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Nagy-Partizer Emma
2007
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Sobiech Nicole
2006
Győri Lövészklub
Egervári Lili
2005
Győri Lövészklub
Debreczeny Rózsa
2008
Keszthelyi Erdész LK
Kálóczi Regina
2007
Csepel LE
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Csapatok
HKLK
Czebe Tünde Boróka 2004 Honvéd Kossuth LK
Guszter Tímea 2003 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
SZHB A
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia 2005 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Lázár Mercédesz 2005 Százhalombattai Lövészklub
Belényesi Dóra 2006 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálóczi Regina 2007. Csepel LE 184,0 5 Aranyjelvény
2 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 180,0 2 Aranyjelvény
3 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 177,0 2 Aranyjelvény
4 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 177,0 2 Aranyjelvény
5 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 174,0 0 Aranyjelvény
6 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 173,0 1 Aranyjelvény
7 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 172,0 1 Aranyjelvény
8 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 172,0 0 Aranyjelvény
9 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 172,0 0 Aranyjelvény
10 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 170,0 1 Ezüstjelvény
11 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 170,0 0 Ezüstjelvény
12 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 169,0 1 Ezüstjelvény
13 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 167,0 0 Ezüstjelvény
14 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 166,0 2 Ezüstjelvény
15 Belényesi Dóra 2006. Százhalombattai Lövészklub 165,0 2 Ezüstjelvény
16 Egervári Lili 2005. Győri Lövészklub 156,0 0 Bronzjelvény
17 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 143,0 0 -
18 Nagy-Partizer Emma 2007. Nyíregyházi PLE 140,0 0 -
19 Debreczeny Rózsa 2008. Keszthelyi Erdész LK 139,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB A Száz 519,0 2
2 SZHB B Száz 501,0 3
3 HKLK Honv� 479,0 3

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor
2007
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Horváth Dávid Károly
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Molnár Bendegúz
2007
Győri Lövészklub
Tömör Csombor
2006
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Nyíregyházi PLE B
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
Tóth Zsombor 2007 Nyíregyházi PLE
BEFAG KELK
Tömör Csombor 2006 Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz 2006 Keszthelyi Erdész LK
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
SZHB
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton 2007 Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter 2004 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 187,0 3 Aranyjelvény
2 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 184,0 4 Aranyjelvény
3 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 182,0 4 Aranyjelvény
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 182,0 2 Aranyjelvény
5 Tóth Zsombor 2007. Nyíregyházi PLE 181,0 0 Aranyjelvény
6 Soós Bendegúz 2006. Keszthelyi Erdész LK 180,0 3 Aranyjelvény
7 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 179,0 0 Aranyjelvény
8 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 172,0 0 Ezüstjelvény
9 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 170,0 1 Ezüstjelvény
10 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 168,0 2 Bronzjelvény
11 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 168,0 1 Bronzjelvény
12 Molnár Bendegúz 2007. Győri Lövészklub 167,0 0 Bronzjelvény
13 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 163,0 0 Bronzjelvény
14 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 160,0 0 Bronzjelvény
15 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 158,0 0 Bronzjelvény
16 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 154,0 0 -
17 Tömör Csombor 2006. Keszthelyi Erdész LK 147,0 0 -
18 Bárdos Zétény 2004. VAMAV LSK 124,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 541,0 5
2 SZHB Száz 504,0 5
3 BEFAG KELK Keszt 485,0 3
4 Nyíregyházi PLE B Nyír 181,0 0

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benczéné Döme Noémi
1975
Zalaegerszegi PLE
Gróf Ulrike dr
1952
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella
1977
Zalaegerszegi PLE
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai Dominika
1994
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Rosenacker Jasmin
2001
Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna
1983
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Pető Andrea
1976
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sebesi Franciska
1995
Dorog Városi Lövészegyesület
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sebestyén Melinda Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Czebe Tünde Boróka
2004
Honvéd Kossuth LK
Vas Katalin
1977
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Major Nóra Tekla
1988
Dunaújvárosi LSE
Bánhidi Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kónyáné Jendrics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Fertőrákosi Lövészklub
Rosenacker Jasmin 2001 Fertőrákosi Lövészklub
Rácz Zsuzsanna 1983 Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Délvidéki Lövészakadémia
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Zalaegerszegi PLE - Felnőtt nő
Benczéné Döme Noémi 1975 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gabriella 1977 Zalaegerszegi PLE
Simon Anita 1982 Zalaegerszegi PLE
ZTE SKK
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Kónyáné Jendrics Anikó 1985 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 184,0 4 I. osztály
2 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 184,0 3 I. osztály
3 Völgyesy Gabriella 1977. Zalaegerszegi PLE 180,0 4 II. osztály
4 Rosenacker Jasmin 2001. Fertőrákosi Lövészklub 179,0 0 II. osztály
5 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 2 II. osztály
6 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 176,0 2 II. osztály
7 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 176,0 1 II. osztály
8 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 2 II. osztály
9 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 175,0 2 II. osztály
10 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 174,0 2 II. osztály
11 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 173,0 4 II. osztály
12 Rácz Zsuzsanna 1983. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 2 II. osztály
13 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 172,0 1 III. osztály
14 Pető Andrea 1976. Pécsi Vasutas Sportkör 171,0 2 III. osztály
15 Sebesi Franciska 1995. Dorog Városi Lövészegyesület 171,0 1 III. osztály
16 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 4 III. osztály
17 Vas Katalin 1977. UTE 169,0 3 III. osztály
18 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 169,0 2 III. osztály
19 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 1 III. osztály
20 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 169,0 0 III. osztály
21 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 168,0 2 III. osztály
22 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 167,0 2 III. osztály
23 Benczéné Döme Noémi 1975. Zalaegerszegi PLE 167,0 0 III. osztály
24 Sebestyén Melinda Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 164,0 1 IV. osztály
25 Czebe Tünde Boróka 2004. Honvéd Kossuth LK 161,0 1 IV. osztály
26 Major Nóra Tekla 1988. Dunaújvárosi LSE 160,0 0 IV. osztály
27 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 158,0 2 IV. osztály
28 Kónyáné Jendrics Anikó 1985. ZTE Sportlövész Klub 154,0 0 IV. osztály
29 Bánhidi Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 150,0 1 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fertőrákosi Lövészklub Fert� 536,0 6
2 Zalaegerszegi PLE - Felnőtt nő Zalae 522,0 6
3 Délvidéki Lövészakadémia Délv 502,0 8
4 ZTE SKK ZTE S 492,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Hollé Zsolt
1964
ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter
1978
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Sárközi Tamás
1969
Ajkai TTE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Szűcs Zoltán
1980
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Doma Attila
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Zsoldos Jázon
1990
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám László
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Menyhért Dávid László
1980
Honvéd Kossuth LK
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Bárdosi Zoltán
1962
Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás
1969
Szombathelyi PLE
Szakács Róbert
1976
Szombathelyi PLE
Szellem Tamás
1997
Ajkai TTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Gábor
1970
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Sipos János
1969
Komáromi VSE
Major Ákos
1974
Győri Polgári LE
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Cajnkó Lajos Ádám
1983
Zalaegerszegi PLE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Szőllősi Lénárd
1976
VAMAV LSK
Rácz Péter
1974
KSI SE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Csépány Krisztián 1978 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
ZTE SKK B
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Hollé Zsolt 1964 ZTE Sportlövész Klub
Marton Péter 1978 ZTE Sportlövész Klub
Délvidéki Lövészakadémia
Zsoldos Jázon 1990 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám László 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba 1968 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PLE Szombathely
Bárdosi Zoltán 1962 Szombathelyi PLE
Hideg Gyula Tamás 1969 Szombathelyi PLE
Szakács Róbert 1976 Szombathelyi PLE
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence 2004 Nyíregyházi PLE
Katona András 1974 Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
HKLK A
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály 1965 Honvéd Kossuth LK
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
HKLK B
Menyhért Dávid László 1980 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Tasi Tamás 1970 Honvéd Kossuth LK
Zalaegerszegi PLE - Felnőtt férfi
Góra Balázs 1964 Zalaegerszegi PLE
Magyar László 1975 Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József 1962 Zalaegerszegi PLE
Écs
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
SZHB
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton 1988 Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel 1992 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 191,0 7 I. osztály
2 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 5 I. osztály
3 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 188,0 1 I. osztály
4 Sárközi Tamás 1969. Ajkai TTE 187,0 2 I. osztály
5 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 185,0 5 II. osztály
6 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 185,0 4 II. osztály
7 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 184,0 5 II. osztály
8 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 184,0 3 II. osztály
9 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 183,0 3 II. osztály
10 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 183,0 1 II. osztály
11 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 182,0 5 II. osztály
12 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 182,0 4 II. osztály
13 Katona András 1974. Nyíregyházi PLE 182,0 4 II. osztály
14 Eninger Gábor 1969. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 181,0 6 II. osztály
15 Major Ákos 1974. Győri Polgári LE 181,0 3 II. osztály
16 Rácz Balázs 1999. Komáromi VSE 181,0 3 II. osztály
17 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 181,0 2 II. osztály
18 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 181,0 2 II. osztály
19 Bérces Béla 1972. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 181,0 1 II. osztály
20 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 179,0 3 III. osztály
21 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 179,0 2 III. osztály
22 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 179,0 0 III. osztály
23 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 178,0 3 III. osztály
24 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 178,0 1 III. osztály
25 Marton Péter 1978. ZTE Sportlövész Klub 177,0 1 III. osztály
26 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 177,0 1 III. osztály
27 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 176,0 4 III. osztály
28 Zsoldos Jázon 1990. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 4 III. osztály
29 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 175,0 3 III. osztály
30 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 175,0 2 III. osztály
31 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 175,0 1 III. osztály
32 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 175,0 0 III. osztály
33 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 174,0 5 III. osztály
34 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 174,0 2 III. osztály
35 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 174,0 1 III. osztály
36 Hideg Gyula Tamás 1969. Szombathelyi PLE 174,0 1 III. osztály
37 Farkas Gábor 1970. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 173,0 2 III. osztály
38 Bárdosi Zoltán 1962. Szombathelyi PLE 173,0 1 III. osztály
39 Rácz Péter 1974. KSI SE 172,0 3 III. osztály
40 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 2 III. osztály
41 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 171,0 0 III. osztály
42 Szakács Róbert 1976. Szombathelyi PLE 169,0 1 III. osztály
43 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 168,0 1 III. osztály
44 Nagy Zoltán Ferenc 1963. Zalaegerszegi PLE 167,0 1 IV. osztály
45 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 167,0 1 IV. osztály
46 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 167,0 1 IV. osztály
47 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 164,0 1 IV. osztály
48 Hollé Zsolt 1964. ZTE Sportlövész Klub 162,0 1 IV. osztály
49 Menyhért Dávid László 1980. Honvéd Kossuth LK 162,0 0 IV. osztály
50 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 160,0 1 IV. osztály
51 Szellem Tamás 1997. Ajkai TTE 160,0 0 IV. osztály
52 Doma Attila 1967. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 159,0 1 IV. osztály
53 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 158,0 0 IV. osztály
54 Szőllősi Lénárd 1976. VAMAV LSK 154,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 550,0 9
2 VAMAV I. VAMAV 547,0 11
3 SZHB Száz 538,0 6
4 Délvidéki Lövészakadémia Délv 535,0 11
5 Zalaegerszegi PLE - Felnőtt férfi Zalae 530,0 2
6 Écs Écs 529,0 7
7 VAMAV II. VAMAV 525,0 3
8 HKLK A Honv� 520,0 7
9 PLE Szombathely Szomb 516,0 3
10 HKLK B Honv� 501,0 3
11 ZTE SKK B ZTE S 499,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor
1955
Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Nagy György
1953
Zalaegerszegi PLE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csenár Márton dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Agot György
1960
APLE
Ferenci József
1952
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kiss Ferenc
1960
Göcsej Sportlövész Egyesület
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Csapatok
VAMAV
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
SZoESE
Csenár Márton dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor dr 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
APLE
Agot György 1960 APLE
Ferenci József 1952 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
DLA
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
PLE Zalaegerszeg
Pálmai Csaba 1958 Zalaegerszegi PLE
Völgyesy Gábor 1955 Zalaegerszegi PLE
Cajnkó Alfréd László 1953 Zalaegerszegi PLE
PSN ZRT
Földesi Lajos 1954 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 186,0 4 -
2 Agot György 1960. APLE 185,0 6 -
3 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 184,0 3 -
4 Gerencsér Miklós 1957. Göcsej Sportlövész Egyesület 184,0 3 -
5 Kresalek Ottó László 1958. APLE 179,0 4 -
6 Mezei Gábor 1961. APLE 176,0 2 -
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 1 -
8 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 1 -
9 Burján Zoltán 1958. Ajkai TTE 173,0 1 -
10 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 2 -
11 Szabó M. Károly 1953. Bázis Sportlövész Egyesület 172,0 2 -
12 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 172,0 0 -
13 Kiss Ferenc 1960. Göcsej Sportlövész Egyesület 171,0 1 -
14 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 -
15 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 -
16 Polgár Tibor dr 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 169,0 1 -
17 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 168,0 2 -
18 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 166,0 2 -
19 Völgyesy Gábor 1955. Zalaegerszegi PLE 165,0 4 -
20 Ferenci József 1952. APLE 165,0 0 -
21 Csenár Márton dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 164,0 0 -
22 Pálmai Csaba 1958. Zalaegerszegi PLE 163,0 2 -
23 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 -
24 Cajnkó Alfréd László 1953. Zalaegerszegi PLE 155,0 0 -
25 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 -
26 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 146,0 2 -
27 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 142,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 526,0 8
2 VAMAV VAMAV 526,0 6
3 SZoESE Szomb 517,0 4
4 PSN ZRT Pécs 491,0 5
5 DLA Délv 484,0 0
6 PLE Zalaegerszeg Zalae 483,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Kiss Attila
1944
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Csigó Szabolcs
1945
Szombathelyi PLE
Csapatok
DLA
Ványai László dr. 1947 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 176,0 1 -
2 Bali Endre Balázs 1950. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 158,0 2 -
3 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 157,0 0 -
4 Kiss Attila 1944. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 152,0 2 -
5 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 1 -
6 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 148,0 2 -
7 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 442,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély