C96 Rapid II.oszt minősítő verseny

Versenyengedély szám
446/Sz-11/11/2022
A verseny szervezője
C-96 Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1087 Budapest Kőbányai u. 19. Club Diana Lőtér
A verseny kezdete
2022-11-25
A verseny vége
2022-11-26
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000,-/Divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Dolezsál József
1963
Budafoki Mesterlövész SE
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Csáki Attila dr
1964
C-96 Lövész Sportegyesület
Fábián Márton
1986
C-96 Lövész Sportegyesület
Jasztrab Ildikó Katalin
1980
C-96 Lövész Sportegyesület
Nagy József
1961
C-96 Lövész Sportegyesület
Radvánszki András
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Vági Antal
1954
C-96 Lövész Sportegyesület
Turek Ferenc
1959
Technikai Sportok Klubja
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Dajbukát Balázs
1977
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
3 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 94,0 0 II. osztály
4 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 63,0 0 II. osztály
5 Hidvégi Balázs Győző 1981. Kékvonal Lövész Klub SE 53,0 0 III. osztály
6 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
7 Csáki Attila dr 1964. C-96 Lövész Sportegyesület 44,0 0 III. osztály
8 Dajbukát Balázs 1977. Technikai Sportok Klubja 43,0 0 III. osztály
9 Kassai Gábor József 1984. Technikai Sportok Klubja 40,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seidner Dávid
1996
Technikai Sportok Klubja
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Pál Máriusz
1968
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Halasi József Tibor
1969
Technikai Sportok Klubja
Maklári Tót Attila
1970
Technikai Sportok Klubja
Hidvégi Győző
1948
C-96 Lövész Sportegyesület
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Dolezsál József
1963
Budafoki Mesterlövész SE
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Nagy Géza
1957
Fővárosi Pénzügyőr LK
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Berényi Péter
1946
C-96 Lövész Sportegyesület
Csáki Attila dr
1964
C-96 Lövész Sportegyesület
Dobrocsi Endre
1957
C-96 Lövész Sportegyesület
Félszerfalvi János dr
1967
C-96 Lövész Sportegyesület
Fülöp Gábor András
1980
C-96 Lövész Sportegyesület
Garamvölgyi Tamás
1966
C-96 Lövész Sportegyesület
Jasztrab Ildikó Katalin
1980
C-96 Lövész Sportegyesület
Jánoska Gábor
1979
C-96 Lövész Sportegyesület
László Gergely
1979
C-96 Lövész Sportegyesület
Maráz Zoltán István
1969
C-96 Lövész Sportegyesület
Nagy József
1961
C-96 Lövész Sportegyesület
Radvánszki András
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Rudas László dr.
1951
C-96 Lövész Sportegyesület
Semjén Adrián
1974
C-96 Lövész Sportegyesület
Tóth Attila
1973
C-96 Lövész Sportegyesület
Miklós Béla
1956
C-96 Lövész Sportegyesület
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Pélyi Sándor
1958
Technikai Sportok Klubja
Rozner Mihály
1986
Technikai Sportok Klubja
Faludi Zsolt dr
1973
Technikai Sportok Klubja
Farkas Pál Miklós
1970
Technikai Sportok Klubja
Grosz Miklós
1946
Technikai Sportok Klubja
Cserti Árpád dr
1967
Technikai Sportok Klubja
Gálli Zoltán
1983
Technikai Sportok Klubja
Tóth Attila
1979
Technikai Sportok Klubja
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Dajbukát Balázs
1977
Technikai Sportok Klubja
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Králik István
1969
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 90,0 0 II. osztály
3 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 77,0 0 II. osztály
4 Maklári Tót Attila 1970. Technikai Sportok Klubja 71,0 0 II. osztály
5 Kassai Gábor József 1984. Technikai Sportok Klubja 60,0 0 III. osztály
6 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 60,0 0 III. osztály
7 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 59,0 0 III. osztály
8 Hidvégi Balázs Győző 1981. Kékvonal Lövész Klub SE 57,0 0 III. osztály
9 Králik István 1969. Protective Force LSE 56,0 0 III. osztály
10 Csáki Attila dr 1964. C-96 Lövész Sportegyesület 54,0 0 III. osztály
11 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
12 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 49,0 0 III. osztály
13 Pál Máriusz 1968. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 47,0 0 III. osztály
14 Tóth Attila 1973. C-96 Lövész Sportegyesület 47,0 0 III. osztály
15 Fülöp Gábor András 1980. C-96 Lövész Sportegyesület 44,0 0 III. osztály
16 Dajbukát Balázs 1977. Technikai Sportok Klubja 33,0 0 IV. osztály
17 Nagy Géza 1957. Fővárosi Pénzügyőr LK 30,0 0 IV. osztály
18 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
3 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 64,0 0 II. osztály
4 Hidvégi Balázs Győző 1981. Kékvonal Lövész Klub SE 58,0 0 III. osztály
5 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) Pisztoly Kal.Pus - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sárközy Károly
1999
Technikai Sportok Klubja
Varga József Zsolt
1977
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Dékmár Katalin dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Fábián Márton
1986
C-96 Lövész Sportegyesület
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Hidvégi Balázs Győző
1981
Kékvonal Lövész Klub SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Molnár Balázs László
1987
Technikai Sportok Klubja
Kassai Gábor József
1984
Technikai Sportok Klubja
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga József Zsolt 1977. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 81,0 0 II. osztály
3 Dékmár Katalin dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
5 Hidvégi Balázs Győző 1981. Kékvonal Lövész Klub SE 61,0 0 II. osztály
6 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 58,0 0 III. osztály
7 Kassai Gábor József 1984. Technikai Sportok Klubja 56,0 0 III. osztály
8 Fábián Márton 1986. C-96 Lövész Sportegyesület 46,0 0 III. osztály
9 Kalmár Balázs György 1966. Protective Force LSE 44,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély