Komáromi Meghívásos Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
458/B-11/29/2022
A verseny szervezője
Finomító Sportlövész Klub
A verseny helyszíne
Komárom, Stadion út 1
A verseny kezdete
2022-11-23
A verseny vége
2022-11-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500ft versenyszámonként.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Józsy Judit Éva
1989
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Józsy Judit Éva 1989. Ácsi Kinizsi Sport Klub 159,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Szeles Tibor
1971
Finomító Sportlövész Klub
Szucsák László
1951
MATE-GEAC
Józsy Géza Pál
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 143,0 0 II. osztály
2 Szeles Tibor 1971. Finomító Sportlövész Klub 141,0 0 II. osztály
3 Szucsák László 1951. MATE-GEAC 140,0 0 II. osztály
4 Józsy Géza Pál 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Józsy Judit Éva
1989
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Józsy Judit Éva 1989. Ácsi Kinizsi Sport Klub 140,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Márkos Attila András
1961
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Szeles Tibor
1971
Finomító Sportlövész Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Józsy Judit Éva
1989
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Józsy Géza Pál
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Horváth János
1969
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Böde Gábor
1967
Komáromi VSE
Désvári Zoltán János
1969
Komáromi VSE
Molnár Zoltán
1972
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Márkos Attila András 1961. Finomító Sportlövész Klub 145,0 0 II. osztály
2 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 144,0 0 II. osztály
3 Szeles Tibor 1971. Finomító Sportlövész Klub 142,0 0 II. osztály
4 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 142,0 0 II. osztály
5 Józsy Géza Pál 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 139,0 0 II. osztály
6 Horváth János 1969. Ácsi Kinizsi Sport Klub 138,0 0 II. osztály
7 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 137,0 0 II. osztály
8 Böde Gábor 1967. Komáromi VSE 136,0 0 II. osztály
9 Désvári Zoltán János 1969. Komáromi VSE 135,0 0 II. osztály
10 Molnár Zoltán 1972. Komáromi VSE 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kutiné Hegedűs Katalin
1977
Finomító Sportlövész Klub
Józsy Judit Éva
1989
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kutiné Hegedűs Katalin 1977. Finomító Sportlövész Klub 255,0 0 I. osztály
2 Józsy Judit Éva 1989. Ácsi Kinizsi Sport Klub 253,0 0 I. osztály
3 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 238,0 0 II. osztály
4 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 237,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Józsy Géza Pál
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 234,0 0 II. osztály
2 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 232,0 0 II. osztály
3 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 228,0 0 II. osztály
4 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 223,0 0 II. osztály
5 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 216,0 0 II. osztály
6 Józsy Géza Pál 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 213,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szucsák László
1951
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szucsák László 1951. MATE-GEAC 211,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szeles Tibor
1971
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Józsy Géza Pál
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Józsy Judit Éva
1989
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Folny Marc
1976
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Pok András
1968
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Felszeghy Ádám Zsolt
1989
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szeles Tibor 1971. Finomító Sportlövész Klub 85,0 0 II. osztály
2 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 79,0 0 II. osztály
3 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 77,0 0 II. osztály
4 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 74,0 0 II. osztály
5 Józsy Géza Pál 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 72,0 0 II. osztály
6 Józsy Judit Éva 1989. Ácsi Kinizsi Sport Klub 67,0 0 II. osztály
7 Folny Marc 1976. Ácsi Kinizsi Sport Klub 65,0 0 II. osztály
8 Pok András 1968. Ácsi Kinizsi Sport Klub 63,0 0 II. osztály
9 Felszeghy Ádám Zsolt 1989. Finomító Sportlövész Klub 61,0 0 II. osztály
10 Kiss Éva 2004. Komáromi VSE 53,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély