Delta Kupa Évadzáró

Versenyengedély szám
069/B-11/05/2023
A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2023-11-19
A verseny vége
2023-11-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
4000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Perjési Péter Zoltán
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Géczy Gábor
1992
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 89,0 0 I. osztály
2 Perjési Péter Zoltán 1967. Budapesti Mesterlövész Egyesület 65,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 97,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sütő Zoltán
1978
UTE
Csányi István
1967
Partner Polgári LE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Szmolenszky Gábor
1966
Partner Polgári LE
Pauliák László Pál
1969
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csányi István 1967. Partner Polgári LE 188,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. UTE 186,0 5 I. osztály
3 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 186,0 1 I. osztály
4 Szmolenszky Gábor 1966. Partner Polgári LE 178,0 0 I. osztály
5 Pauliák László Pál 1969. Delta Combat LE 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Perjési Péter Zoltán
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Várhelyi László Dániel
1967
Delta Combat LE
Géczy Gábor
1992
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Perjési Péter Zoltán 1967. Budapesti Mesterlövész Egyesület 68,0 0 I. osztály
2 Géczy Gábor 1992. Magyar Rendőr Szituációs LE 65,0 0 I. osztály
3 Várhelyi László Dániel 1967. Delta Combat LE 60,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Lepsényi Gábor
1945
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 93,0 0 I. osztály
2 Lepsényi Gábor 1945. Delta Combat LE 93,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lantosné Köves Ildikó Emőke
1966
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lantosné Köves Ildikó Emőke 1966. Delta Combat LE 145,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sütő Zoltán
1978
UTE
Szőts Viktor
1986
Partner Polgári LE
Pauliák László Pál
1969
Delta Combat LE
Géczy Gábor
1992
Magyar Rendőr Szituációs LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sütő Zoltán 1978. UTE 184,0 0 I. osztály
2 Szőts Viktor 1986. Partner Polgári LE 180,0 0 I. osztály
3 Pauliák László Pál 1969. Delta Combat LE 150,0 0 I. osztály
4 Géczy Gábor 1992. Magyar Rendőr Szituációs LE 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Demeter Sándor
1957
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Demeter Sándor 1957. Delta Combat LE 176,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 169,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély