ZEN SAS - I. o. minősítő verseny

Versenyengedély szám
398/Sz-10/13/2023
A verseny szervezője
ZEN Rendészeti Sportegyesület
A verseny helyszíne
ZEN Sport lőtér - Mogyoród
A verseny kezdete
2023-10-22
A verseny vége
2023-10-22
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
5000 Ft/fő/első divízió. Minden további divizó: 3000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bank neve: OTP Bank
Számlaszám: 11703006-25972799

Kiskal pi - Standard pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ganszky Márton Bence
1982
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Litva Renáta dr
1988
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Farkas Ildikó
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 69,0 0 II. osztály
3 Farkas Ildikó 1984. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
5 Litva Renáta dr 1988. ZEN Rendészeti Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Gyári öntöltő marok (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ganszky Márton Bence
1982
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Belme Attila György
1975
BEL SE
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Agócs Attila János
1991
Zerorange Harcművészeti és Lövész SE
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Uhrik Ákos József
1977
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Tihamér Balázs
1984
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Rudas Anita
1987
Parabellum Lövész SE
Méhes Lénárd
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 81,0 0 I. osztály
3 Ganszky Márton Bence 1982. ZEN Rendészeti Sportegyesület 77,0 0 II. osztály
4 Hegyesi Gergely 1988. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
5 Tihamér Balázs 1984. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 60,0 0 III. osztály
6 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
7 Méhes Lénárd 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
8 Belme Attila György 1975. BEL SE 53,0 0 III. osztály
9 Rudas Anita 1987. Parabellum Lövész SE 36,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Nyílt maroklőfegyver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Méhes Lénárd
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Méhes Andrea
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Litva Renáta dr
1988
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Balogh László Gábor
1978
B-Pro Bellators Sport és Szabadidő Egyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Fekete Zsolt
1979
Alfa Lövész Klub Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Fekete Zsolt 1979. Alfa Lövész Klub Sportegyesület 91,0 0 I. osztály
3 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 87,0 0 I. osztály
4 Litva Renáta dr 1988. ZEN Rendészeti Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Hegyesi Gergely 1988. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 I. osztály
3 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 81,0 0 I. osztály
4 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 66,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt nagykal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vass Imre
1966
ZEN Rendészeti Sportegyesület
Hegyesi Gergely
1988
Esztergomi Spartacus SE
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Tamás 1992. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 -
2 Vass Imre 1966. ZEN Rendészeti Sportegyesület 95,0 0 -
3 Hegyesi Gergely 1988. Esztergomi Spartacus SE 78,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély