MSSZ Országos Bajnokság 2023. 10m Nemzeti versenyszámok

Versenyengedély szám
417/A-12/01/2023
A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Fehér Úti Nemzeti Lőtér
A verseny kezdete
2023-12-09
A verseny vége
2023-12-10
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
ifjúsági, junior 3.000ft/fő, felnőtt 4.000ft/fő, csapat 3.000ft//versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Petra
2009
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Regina
2011
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Regina
2008
ZTE Sportlövész Klub
Selek Réka
2010
ZTE Sportlövész Klub
Aczél Aliz
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Hóka Lilianna
2006
MATE-GEAC
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bódi Hanna
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gergely Míra
2007
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Kamilla
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Vágány Luca Sára
2007
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Karóczkai Hanna Sára
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika
2013
Százhalombattai Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Csigó Blanka
2009
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Demjén Kíra Lilien
2007
Meteor LK.
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Soproni PLE
Szabó Kamilla 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira 2010 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Vágány Luca Sára 2007 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fertőrákos
Bittmann Teréz 2006 Fertőrákosi Lövészklub
Csigó Blanka 2009 Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária 2006 Fertőrákosi Lövészklub
SZHB
Karóczkai Hanna Sára 2010 Százhalombattai Lövészklub
Varga Tímea Lilla 2010 Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika 2013 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK A
Varga Petra 2009 ZTE Sportlövész Klub
Selek Réka 2010 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Liliána 2011 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK B
Horváth Regina 2011 ZTE Sportlövész Klub
Aczél Aliz 2011 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 179,0 3 Aranyjelvény
2 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 176,0 3 Aranyjelvény
3 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 1 Aranyjelvény
4 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 167,0 1 Aranyjelvény
5 Bittmann Teréz 2006. Fertőrákosi Lövészklub 164,0 2 Ezüstjelvény
6 Csigó Blanka 2009. Fertőrákosi Lövészklub 161,0 1 Ezüstjelvény
7 Demjén Kíra Lilien 2007. Meteor LK. 150,0 1 Bronzjelvény
8 Varga Petra 2009. ZTE Sportlövész Klub 147,0 1 Bronzjelvény
9 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 146,0 0 Bronzjelvény
10 Vágány Luca Sára 2007. Soproni Polgári Lövész Egyesület 142,0 1 -
11 Kovács Zsófia Mária 2006. Fertőrákosi Lövészklub 135,0 0 -
12 Havasi Liliána 2011. ZTE Sportlövész Klub 132,0 0 -
13 Szabó Kamilla 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 126,0 1 -
14 Gergely Míra 2007. Soproni Polgári Lövész Egyesület 123,0 2 -
15 Horváth Regina 2011. ZTE Sportlövész Klub 119,0 0 -
16 Orbán Regina 2008. ZTE Sportlövész Klub 99,0 4 -
17 Selek Réka 2010. ZTE Sportlövész Klub 83,0 0 -
18 Aczél Aliz 2011. ZTE Sportlövész Klub 82,0 0 -
19 Bódi Hanna 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 80,0 0 -
20 Karóczkai Hanna Sára 2010. Százhalombattai Lövészklub 48,0 0 -
21 Varga Viktória Veronika 2013. Százhalombattai Lövészklub 47,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Fertőrákos Fert� 460,0 3
2 Soproni PLE Sopro 435,0 3
3 ZTE SKK B ZTE S 377,0 3
4 ZTE SKK A ZTE S 362,0 1
5 SZHB Száz 241,0 0

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Ekler Péter
2010
ZTE Sportlövész Klub
Kovács Péter
2010
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Tatár Márk József
2010
MATE-GEAC
Kruska Roland
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Csongor
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovacsity Igor
2008
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Mágel Marcell
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Piczinger Benedek
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Czifrik Dorián Zalán
2011
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Czene Kristóf
2010
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kósa Róbert Koppány
2009
Százhalombattai Lövészklub
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Barta László Mátyás
2011
Meteor LK.
Csépányi Zsombor
2011
Meteor LK.
Réman Péter
2009
ZTE Sportlövész Klub
Csárdi Máté
2008
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
TVSC
Aranyos Péter 2011 Tisza Volán SC
Orsy Tamás 2010 Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác 2008 Tisza Volán SC
SPLE
Kovacsity Igor 2008 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Piczinger Benedek 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
DLA
Kruska Roland 2010 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kőházi Bence Kornél 2006 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Molnár Csongor 2010 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB
Czifrik Dorián Zalán 2011 Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron 2011 Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek 2009 Százhalombattai Lövészklub
ZTE SKK B
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
Süle Nimród 2010 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK A
Kovács Péter 2010 ZTE Sportlövész Klub
Csárdi Máté 2008 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 178,0 2 Aranyjelvény
2 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 167,0 1 Aranyjelvény
3 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 166,0 3 Aranyjelvény
4 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 160,0 3 Aranyjelvény
5 Kovacsity Igor 2008. Soproni Polgári Lövész Egyesület 159,0 4 Ezüstjelvény
6 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 154,0 0 Ezüstjelvény
7 Csépányi Zsombor 2011. Meteor LK. 153,0 2 Bronzjelvény
8 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 152,0 1 Bronzjelvény
9 Molnár Csongor 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 2 Bronzjelvény
10 Sipos Botond 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 134,0 1 -
11 Tatár Márk József 2010. MATE-GEAC 133,0 0 -
12 Orsy Tamás 2010. Tisza Volán SC 132,0 0 -
13 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 131,0 0 -
14 Piczinger Benedek 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 128,0 1 -
15 Csárdi Máté 2008. ZTE Sportlövész Klub 125,0 0 -
16 Aranyos Péter 2011. Tisza Volán SC 123,0 0 -
17 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 121,0 0 -
18 Barta László Mátyás 2011. Meteor LK. 120,0 1 -
19 Mágel Marcell 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 120,0 0 -
20 Kovács Péter 2010. ZTE Sportlövész Klub 120,0 0 -
21 Réman Péter 2009. ZTE Sportlövész Klub 88,0 0 -
22 Kruska Roland 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 87,0 0 -
23 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 76,0 1 -
24 Czifrik Dorián Zalán 2011. Százhalombattai Lövészklub 73,0 0 -
25 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 46,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK B ZTE S 499,0 3
2 SPLE Sopro 421,0 6
3 TVSC Tisza 421,0 3
4 ZTE SKK A ZTE S 397,0 1
5 DLA Délv 359,0 2
6 SZHB Száz 280,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Gombócz Tímea
2008
ZTE Sportlövész Klub
Bódi Hanna
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Orbán Regina
2008
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
ZTE SKK
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Gombócz Tímea 2008 ZTE Sportlövész Klub
Fertőrákos
Bittmann Teréz 2006 Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária 2006 Fertőrákosi Lövészklub
DLA
Bódi Hanna 2006 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Bettina 2007 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
SZHB
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Klamancsek Ariella 2004 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 2 Aranyjelvény
2 Klamancsek Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 179,0 5 Aranyjelvény
3 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 179,0 5 Aranyjelvény
4 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 178,0 1 Aranyjelvény
5 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 176,0 5 Aranyjelvény
6 Gombócz Tímea 2008. ZTE Sportlövész Klub 176,0 3 Aranyjelvény
7 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 6 Aranyjelvény
8 Bittmann Teréz 2006. Fertőrákosi Lövészklub 159,0 1 Ezüstjelvény
9 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 158,0 2 Bronzjelvény
10 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 157,0 2 Bronzjelvény
11 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 153,0 1 Bronzjelvény
12 Kovács Zsófia Mária 2006. Fertőrákosi Lövészklub 148,0 2 Bronzjelvény
13 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 129,0 0 -
14 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 119,0 0 -
15 Bódi Hanna 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 118,0 0 -
16 Orbán Regina 2008. ZTE Sportlövész Klub 89,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 511,0 6
2 DLA Délv 471,0 8
3 Fertőrákos Fert� 460,0 4
4 SZHB Száz 427,0 5

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Benedek
2005
ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd
2006
ZTE Sportlövész Klub
Csárdi Máté
2008
ZTE Sportlövész Klub
Tavaszy Norbert Tamás
2006
Zalaegerszegi PLE
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Komáromi Attila Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss Attila Imre
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Dávid
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Csapatok
CTSE
Komáromi Attila Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss Attila Imre 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Dávid 2002 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
ZTE SKK
Németh Benedek 2005 ZTE Sportlövész Klub
Bencze Richárd 2006 ZTE Sportlövész Klub
Csárdi Máté 2008 ZTE Sportlövész Klub
SZHB
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András 2007 Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 168,0 1 Aranyjelvény
2 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 167,0 1 Aranyjelvény
3 Tavaszy Norbert Tamás 2006. Zalaegerszegi PLE 163,0 2 Aranyjelvény
4 Bencze Richárd 2006. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 Aranyjelvény
5 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 154,0 1 Ezüstjelvény
6 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 152,0 3 Bronzjelvény
7 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 145,0 0 Bronzjelvény
8 Csárdi Máté 2008. ZTE Sportlövész Klub 131,0 1 -
9 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 122,0 0 -
10 Takács Dávid 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 103,0 1 -
11 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 92,0 0 -
12 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 91,0 1 -
13 Németh Benedek 2005. ZTE Sportlövész Klub 88,0 0 -
14 Kiss Attila Imre 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 71,0 0 -
15 Komáromi Attila Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 70,0 0 -
16 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 49,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 381,0 1
2 CTSE Cél- 244,0 1
3 SZHB Száz 232,0 1

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Pető Andrea
1976
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Fanni
2000
Meteor LK.
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kruska Rolandné
1989
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Pálfi Anna
1975
Pestszenterzsébeti PLE
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Katona Martina
1986
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
ZTE SKK
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
SZHB A
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Klamancsek Ariella 2004 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
DLA
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Katona Martina 1986 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Katona Martina 1986. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 4 I. osztály
2 Klamancsek Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 178,0 4 I. osztály
3 Horváth Fanni 2000. Meteor LK. 177,0 2 I. osztály
4 Fehér Andrea 1971. APLE 176,0 3 I. osztály
5 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 175,0 3 I. osztály
6 Szalai Fatime 1999. APLE 174,0 4 I. osztály
7 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 173,0 4 I. osztály
8 Pető Andrea 1976. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 173,0 3 I. osztály
9 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 2 I. osztály
10 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 173,0 1 I. osztály
11 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 172,0 3 I. osztály
12 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 168,0 1 II. osztály
13 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 147,0 1 IV. osztály
14 Pálfi Anna 1975. Pestszenterzsébeti PLE 145,0 0 IV. osztály
15 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 122,0 1 -
16 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 120,0 1 -
17 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 116,0 0 -
18 Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985. ZTE Sportlövész Klub 114,0 0 -
19 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 105,0 1 -
20 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 81,0 0 -
21 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 56,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 459,0 4
2 SZHB A Száz 414,0 5
3 DLA Délv 411,0 6
4 SZHB B Száz 308,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Varga Gábor
1975
ZTE Sportlövész Klub
Beregi Zoltán János
1968
Taktaharkányi LK
Maczkó János
1965
Taktaharkányi LK
Maczkó János ifj.
1989
Taktaharkányi LK
Rácz Balázs
1999
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Soós Tibor Csaba
1959
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Sztancsik Csaba
1975
MTTSZ "Dobó István" Domoszló
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Mihály György
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Biatovszki László József
1963
Siketek Sport Klubja
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Szabó Bence
2001
Pestszenterzsébeti PLE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Németh Benedek
2005
ZTE Sportlövész Klub
Csapatok
Taktaharkányi LK
Beregi Zoltán János 1968 Taktaharkányi LK
Maczkó János 1965 Taktaharkányi LK
Maczkó János ifj. 1989 Taktaharkányi LK
Écs KLK
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor ifj. 1986 Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs 1986 Écs Községi Lövész Klub
ZTE SKK A
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás 1985 ZTE Sportlövész Klub
Csókási Tibor Géza 1967 ZTE Sportlövész Klub
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Takács Péter 1967 Tisza Volán SC
Takács Péter ifj 2005 Tisza Volán SC
EVSE
Rácz Balázs 1999 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor 1969 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Soós Tibor Csaba 1959 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 188,0 7 I. osztály
2 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 186,0 6 I. osztály
3 Horváth Gábor ifj. 1986. Écs Községi Lövész Klub 186,0 5 I. osztály
4 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 181,0 6 I. osztály
5 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 177,0 5 I. osztály
6 Rácz Balázs 1999. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 174,0 2 I. osztály
7 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 172,0 4 I. osztály
8 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 2 II. osztály
9 Horváth Tamás 1985. ZTE Sportlövész Klub 167,0 2 II. osztály
10 Soós Tibor Csaba 1959. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 166,0 3 II. osztály
11 Maczkó János ifj. 1989. Taktaharkányi LK 166,0 2 II. osztály
12 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 164,0 3 II. osztály
13 Beregi Zoltán János 1968. Taktaharkányi LK 164,0 2 II. osztály
14 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 161,0 3 III. osztály
15 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 161,0 1 III. osztály
16 Biatovszki László József 1963. Siketek Sport Klubja 157,0 2 III. osztály
17 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 154,0 0 III. osztály
18 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 152,0 1 III. osztály
19 Szabó Bence 2001. Pestszenterzsébeti PLE 152,0 0 III. osztály
20 Maczkó János 1965. Taktaharkányi LK 139,0 1 -
21 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 136,0 1 -
22 Eninger Gábor 1969. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 134,0 1 -
23 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 131,0 1 -
24 Tóth Mihály György 1973. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 100,0 1 -
25 Németh Benedek 2005. ZTE Sportlövész Klub 81,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK A ZTE S 541,0 15
2 Écs KLK Écs 521,0 11
3 EVSE Erőd 474,0 6
4 Taktaharkányi LK Takta 469,0 5
5 TVSC Tisza 428,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a lőlap) 60év+ - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Stefán Imre
1961
VAMAV LSK
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Lakatos Zoltán Róbert
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Allerhand Stefán
1945
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán Zoltán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Agot György
1960
APLE
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Bodor Béla
1953
Fertőrákosi Lövészklub
Csapatok
DÉlvidéki LA A
Allerhand Stefán 1945 Tisza Volán SC
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán Zoltán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
APLE
Agot György 1960 APLE
Karikó Zoltán László 1961 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
DLA
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád 1956 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István 1954 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Karikó Zoltán László 1961. APLE 172,0 3 I. osztály
2 Agot György 1960. APLE 171,0 4 I. osztály
3 Mezei Gábor 1961. APLE 166,0 1 I. osztály
4 Lakatos Zoltán Róbert 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 161,0 2 II. osztály
5 Stefán Imre 1961. VAMAV LSK 136,0 0 III. osztály
6 Allerhand Stefán 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 128,0 1 III. osztály
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 126,0 0 III. osztály
8 Bodor Béla 1953. Fertőrákosi Lövészklub 116,0 0 IV. osztály
9 Markovics Kálmán Zoltán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 100,0 0 IV. osztály
10 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 80,0 0 -
11 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 78,0 0 -
12 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 67,0 0 -
13 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 18,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 509,0 8
2 DÉlvidéki LA A Délv 306,0 1
3 DLA Délv 165,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Havasi Liliána
2011
ZTE Sportlövész Klub
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Cséki Emma
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Osváth Zita
2008
Honvéd Kossuth LK
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Juhász Csenge
2010
Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Matécsa Panna
2006
Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva
2012
Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra
2009
Nyíregyházi PLE
Selek Réka
2010
ZTE Sportlövész Klub
Varga Petra
2009
ZTE Sportlövész Klub
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Kerekes Alexandra
2009
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira
2010
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Vágány Luca Sára
2007
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Baráth Bianka
2010
Keszthelyi Erdész LK
Pintér Zsóka
2009
Keszthelyi Erdész LK
Tóth Boróka
2010
Keszthelyi Erdész LK
Péter Kíra Lara
2007
Csepel LE
Vas Emma
2007
UTE
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika
2013
Százhalombattai Lövészklub
Karóczkai Hanna Sára
2010
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Leila
2010
Százhalombattai Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Csigó Blanka
2009
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Török Fanni
2006
APLE
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Ritter Enikő
2007
Százhalombattai Lövészklub
Parragh Kata
2009
Keszthelyi Erdész LK
Csapatok
ZTE SKK
Havasi Liliána 2011 ZTE Sportlövész Klub
Selek Réka 2010 ZTE Sportlövész Klub
Varga Petra 2009 ZTE Sportlövész Klub
Soproni PLE Lány Pisztoly(1852)
Kerekes Alexandra 2009 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Szabó Zafira 2010 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Vágány Luca Sára 2007 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Fertőrákos
Bittmann Teréz 2006 Fertőrákosi Lövészklub
Csigó Blanka 2009 Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária 2006 Fertőrákosi Lövészklub
SZHB
Varga Viktória Veronika 2013 Százhalombattai Lövészklub
Lázár Leila 2010 Százhalombattai Lövészklub
Ritter Enikő 2007 Százhalombattai Lövészklub
NYPLE
Benkei Petra 2010 Nyíregyházi PLE
Lénárt Eszter Nóra 2006 Nyíregyházi PLE
Matécsa Panna 2006 Nyíregyházi PLE
NYPLE
Juhász Csenge 2010 Nyíregyházi PLE
Matécsa Száva 2012 Nyíregyházi PLE
Orosz Dóra 2009 Nyíregyházi PLE
KSI
Horinka Abigél 2006 KSI SE
Hadnagy Viktória Anna 2008 KSI SE
Kabina Fanni 2007 KSI SE
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Baráth Bianka 2010 Keszthelyi Erdész LK
Tóth Boróka 2010 Keszthelyi Erdész LK
Parragh Kata 2009 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péter Kíra Lara 2007. Csepel LE 183,0 2 Aranyjelvény
2 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 179,0 3 Aranyjelvény
3 Koza Gréta 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 178,0 1 Aranyjelvény
4 Vas Emma 2007. UTE 178,0 1 Aranyjelvény
5 Szabó Zafira 2010. Soproni Polgári Lövész Egyesület 176,0 2 Aranyjelvény
6 Cséki Emma 2009. Debreceni Lövészsuli SE 175,0 2 Aranyjelvény
7 Matécsa Panna 2006. Nyíregyházi PLE 175,0 1 Aranyjelvény
8 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 173,0 2 Aranyjelvény
9 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 173,0 0 Aranyjelvény
10 Baráth Bianka 2010. Keszthelyi Erdész LK 172,0 3 Aranyjelvény
11 Osváth Zita 2008. Honvéd Kossuth LK 172,0 1 Aranyjelvény
12 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 172,0 1 Aranyjelvény
13 Kabina Fanni 2007. KSI SE 171,0 1 Ezüstjelvény
14 Bittmann Teréz 2006. Fertőrákosi Lövészklub 171,0 1 Ezüstjelvény
15 Horinka Abigél 2006. KSI SE 170,0 2 Ezüstjelvény
16 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 170,0 2 Ezüstjelvény
17 Orosz Dóra 2009. Nyíregyházi PLE 170,0 0 Ezüstjelvény
18 Kovács Zsófia Mária 2006. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 2 Ezüstjelvény
19 Csigó Blanka 2009. Fertőrákosi Lövészklub 169,0 2 Ezüstjelvény
20 Török Fanni 2006. APLE 166,0 1 Ezüstjelvény
21 Lukács Veronika Johanna 2006. Zámolyi Lövészklub 166,0 1 Ezüstjelvény
22 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 166,0 0 Ezüstjelvény
23 Kerekes Alexandra 2009. Soproni Polgári Lövész Egyesület 165,0 2 Ezüstjelvény
24 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 165,0 1 Ezüstjelvény
25 Varga Petra 2009. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 Bronzjelvény
26 Lázár Leila 2010. Százhalombattai Lövészklub 160,0 2 Bronzjelvény
27 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 158,0 1 Bronzjelvény
28 Tóth Boróka 2010. Keszthelyi Erdész LK 150,0 1 -
29 Ritter Enikő 2007. Százhalombattai Lövészklub 150,0 1 -
30 Vágány Luca Sára 2007. Soproni Polgári Lövész Egyesület 149,0 0 -
31 Parragh Kata 2009. Keszthelyi Erdész LK 148,0 0 -
32 Havasi Liliána 2011. ZTE Sportlövész Klub 148,0 0 -
33 Juhász Csenge 2010. Nyíregyházi PLE 145,0 1 -
34 Matécsa Száva 2012. Nyíregyházi PLE 142,0 1 -
35 Szabó Debóra 2007. Honvéd Kossuth LK 138,0 0 -
36 Karóczkai Hanna Sára 2010. Százhalombattai Lövészklub 133,0 1 -
37 Fejes Réka 2010. Keszthelyi Erdész LK 126,0 1 -
38 Selek Réka 2010. ZTE Sportlövész Klub 116,0 0 -
39 Varga Viktória Veronika 2013. Százhalombattai Lövészklub 108,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 KSI KSI S 514,0 5
2 NYPLE Nyír 513,0 2
3 Fertőrákos Fert� 509,0 5
4 Soproni PLE Lány Pisztoly(1852) Sopro 490,0 4
5 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 470,0 4
6 NYPLE Nyír 457,0 2
7 ZTE SKK ZTE S 426,0 0
8 SZHB Száz 418,0 3

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Kónya Botond
2011
ZTE Sportlövész Klub
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Havasi Balázs
2011
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint
2011
ZTE Sportlövész Klub
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Dajka Gábor Dominik
2012
Városföldi SE
Kiss Zoltán
2010
Városföldi SE
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Kovács Béla Benedek
2006
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Bereczki Bence
2008
Nyíregyházi PLE
Bereczki Kevin
2011
Nyíregyházi PLE
Perger László Péter
2007
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf
2009
Nyíregyházi PLE
Kruska Roland
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szurgent Bence
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Kovacsity Igor
2008
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Piczinger Benedek
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Izer Kristóf
2007
Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Tömör Csombor
2006
Keszthelyi Erdész LK
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Csincsa Milán
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Kósa Róbert Koppány
2009
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Kun Benedek
2009
Százhalombattai Lövészklub
Horváth Miron
2011
Százhalombattai Lövészklub
Czifrik Dorián Zalán
2011
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szolnoki Marcell
2006
UTE
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Vajta Attila
2007
APLE
Mrena Dániel
2010
Százhalombattai Lövészklub
Sipos Botond
2006
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Ródler Bence
2011
UTE
Csapatok
Nyíregyházi PLE A
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Támba Kristóf 2009 Nyíregyházi PLE
ZTE SKK
Kónya Botond 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Balázs 2011 ZTE Sportlövész Klub
Havasi Bálint 2011 ZTE Sportlövész Klub
VAMAV LK
Barabás Bence 2006 VAMAV LSK
Hajdu Csongor 2010 VAMAV LSK
Kónya Dániel 2007 VAMAV LSK
SPLE
Kovacsity Igor 2008 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Piczinger Benedek 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
Sipos Botond 2006 Soproni Polgári Lövész Egyesület
DeblSE
Molnár Ádám 2006 Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér 2009 Debreceni Lövészsuli SE
Bohutinsky Alexander 2008 Debreceni Lövészsuli SE
SZHB A
Horváth Miron 2011 Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
Mrena Dániel 2010 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Czifrik Dorián Zalán 2011 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András 2007 Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid 2008 Százhalombattai Lövészklub
UTE A
Szekér Máté Bálint 2007 UTE
Csincsa Milán 2011 UTE
Szolnoki Marcell 2006 UTE
UTE B
Kispál Bernát 2010 UTE
Benkő Áron 2009 UTE
Ródler Bence 2011 UTE
KSI
Korondi Balázs 2009 KSI SE
Kovács Béla Benedek 2006 KSI SE
Tatár Soma 2006 KSI SE
BEFAG Keszthelyi Lövészklub
Izer Kristóf 2007 Keszthelyi Erdész LK
Szedlák Ádám 2010 Keszthelyi Erdész LK
Tömör Csombor 2006 Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 185,0 2 Aranyjelvény
2 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 185,0 1 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 183,0 4 Aranyjelvény
4 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 183,0 3 Aranyjelvény
5 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 181,0 2 Aranyjelvény
6 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 180,0 1 Aranyjelvény
7 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 179,0 3 Aranyjelvény
8 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 2 Aranyjelvény
9 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 177,0 2 Aranyjelvény
10 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 177,0 1 Aranyjelvény
11 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 176,0 3 Aranyjelvény
12 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 176,0 2 Aranyjelvény
13 Korondi Balázs 2009. KSI SE 175,0 1 Ezüstjelvény
14 Kovacsity Igor 2008. Soproni Polgári Lövész Egyesület 174,0 2 Ezüstjelvény
15 Támba Kristóf 2009. Nyíregyházi PLE 174,0 1 Ezüstjelvény
16 Sitkei Tamás 2008. APLE 172,0 2 Ezüstjelvény
17 Pintér Ármin 2009. MATE-GEAC 172,0 2 Ezüstjelvény
18 Mrena Dániel 2010. Százhalombattai Lövészklub 171,0 3 Ezüstjelvény
19 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 170,0 1 Ezüstjelvény
20 Szolnoki Marcell 2006. UTE 169,0 1 Bronzjelvény
21 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 167,0 1 Bronzjelvény
22 Horváth Miron 2011. Százhalombattai Lövészklub 167,0 1 Bronzjelvény
23 Csincsa Milán 2011. UTE 166,0 1 Bronzjelvény
24 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 166,0 1 Bronzjelvény
25 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 165,0 1 Bronzjelvény
26 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 164,0 2 Bronzjelvény
27 Izer Kristóf 2007. Keszthelyi Erdész LK 164,0 0 Bronzjelvény
28 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 163,0 1 Bronzjelvény
29 Benkő Áron 2009. UTE 162,0 1 Bronzjelvény
30 Kovács Béla Benedek 2006. KSI SE 162,0 0 Bronzjelvény
31 Tatár Soma 2006. KSI SE 161,0 3 Bronzjelvény
32 Sipos Botond 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 161,0 2 Bronzjelvény
33 Kiss Zoltán 2010. Városföldi SE 157,0 1 -
34 Tömör Csombor 2006. Keszthelyi Erdész LK 156,0 1 -
35 Perger László Péter 2007. Nyíregyházi PLE 154,0 0 -
36 Havasi Balázs 2011. ZTE Sportlövész Klub 152,0 1 -
37 Kispál Bernát 2010. UTE 151,0 0 -
38 Ródler Bence 2011. UTE 150,0 0 -
39 Kovács Jakab Kristóf 2010. Keszthelyi Erdész LK 150,0 0 -
40 Piczinger Benedek 2006. Soproni Polgári Lövész Egyesület 148,0 1 -
41 Kun Benedek 2009. Százhalombattai Lövészklub 144,0 0 -
42 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 144,0 0 -
43 Havasi Bálint 2011. ZTE Sportlövész Klub 143,0 2 -
44 Kruska Roland 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 137,0 0 -
45 Czifrik Dorián Zalán 2011. Százhalombattai Lövészklub 136,0 1 -
46 Kónya Botond 2011. ZTE Sportlövész Klub 133,0 0 -
47 Dajka Gábor Dominik 2012. Városföldi SE 107,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 VAMAV LK VAMAV 545,0 6
2 Nyíregyházi PLE A Nyír 530,0 4
3 DeblSE Debre 526,0 5
4 SZHB A Száz 508,0 5
5 BEFAG Keszthelyi Lövészklub Keszt 505,0 3
6 UTE A UTE 499,0 4
7 KSI KSI S 498,0 4
8 SPLE Sopro 483,0 5
9 SZHB B Száz 477,0 5
10 UTE B UTE 463,0 1
11 ZTE SKK ZTE S 428,0 3

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Osváth Zita
2008
Honvéd Kossuth LK
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Worell Anna
2005
Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra
2007
Honvéd Kossuth LK
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka
2005
Százhalombattai Lövészklub
Bittmann Teréz
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária
2006
Fertőrákosi Lövészklub
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Csapatok
ZTE SKK
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
HKLK
Osváth Zita 2008 Honvéd Kossuth LK
Worell Anna 2005 Honvéd Kossuth LK
Szabó Debóra 2007 Honvéd Kossuth LK
Fertőrákos
Bittmann Teréz 2006 Fertőrákosi Lövészklub
Garád Tímea 2004 Fertőrákosi Lövészklub
Kovács Zsófia Mária 2006 Fertőrákosi Lövészklub
SZHB
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka 2005 Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 186,0 6 Aranyjelvény
2 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 180,0 4 Aranyjelvény
3 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 180,0 4 Aranyjelvény
4 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 178,0 2 Aranyjelvény
5 Osváth Zita 2008. Honvéd Kossuth LK 176,0 3 Aranyjelvény
6 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 176,0 0 Aranyjelvény
7 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 174,0 1 Aranyjelvény
8 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 174,0 1 Aranyjelvény
9 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 173,0 3 Aranyjelvény
10 Kovács Zsófia Mária 2006. Fertőrákosi Lövészklub 173,0 0 Aranyjelvény
11 Nagy Zsófia Janka 2005. Százhalombattai Lövészklub 172,0 2 Aranyjelvény
12 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 172,0 1 Aranyjelvény
13 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 171,0 1 Ezüstjelvény
14 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 167,0 1 Ezüstjelvény
15 Bittmann Teréz 2006. Fertőrákosi Lövészklub 165,0 3 Ezüstjelvény
16 Worell Anna 2005. Honvéd Kossuth LK 160,0 1 Bronzjelvény
17 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 151,0 1 -
18 Szabó Debóra 2007. Honvéd Kossuth LK 143,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 ZTE SKK ZTE S 532,0 9
2 SZHB Száz 531,0 11
3 Fertőrákos Fert� 516,0 5
4 HKLK Honv� 479,0 4

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Dávid
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Hordós Zoltán
2002
Petőfi Sándor LK
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs
2007
Honvéd Kossuth LK
Déri Ágoston
2007
Honvéd Kossuth LK
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szalma Bence László
2005
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Lehota Dániel
2003
Fertőrákosi Lövészklub
Kökény Gábor Róbert
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Schmidt Ferenc
2008
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Perger Zoltán
2004
Pestszenterzsébeti PLE
Kiss Attila Imre
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Komáromi Attila Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Levente
2005
Fertőrákosi Lövészklub
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Streicher Samu
2006
Honvéd Kossuth LK
Csapatok
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László 2004 Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008 Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor 2006 Nyíregyházi PLE
Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Áron 2006 Csepel LE
UTE
Szalma Bence László 2005 UTE
Szabó Ákos 2007 UTE
Kiss-Vámosi Ádám 2008 UTE
CTSE
Takács Dávid 2002 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kiss Attila Imre 2008 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Komáromi Attila Zoltán 2007 Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
SZHB
Darabos Donát 2005 Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András 2007 Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron 2008 Százhalombattai Lövészklub
HKLK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
Herman Balázs 2007 Honvéd Kossuth LK
Streicher Samu 2006 Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 185,0 4 Aranyjelvény
2 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 184,0 4 Aranyjelvény
3 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 184,0 1 Aranyjelvény
4 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 183,0 1 Aranyjelvény
5 Szabó Ákos 2007. UTE 181,0 4 Aranyjelvény
6 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 181,0 1 Aranyjelvény
7 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 2 Aranyjelvény
8 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 177,0 2 Aranyjelvény
9 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 176,0 2 Aranyjelvény
10 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 176,0 1 Aranyjelvény
11 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 176,0 1 Aranyjelvény
12 Lehota Dániel 2003. Fertőrákosi Lövészklub 175,0 2 Ezüstjelvény
13 Rajkó Olivér 2005. KSI SE 174,0 2 Ezüstjelvény
14 Tóth Levente 2005. Fertőrákosi Lövészklub 174,0 0 Ezüstjelvény
15 Takács Dávid 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 173,0 2 Ezüstjelvény
16 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 173,0 1 Ezüstjelvény
17 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 172,0 1 Ezüstjelvény
18 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 170,0 0 Ezüstjelvény
19 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 169,0 2 Bronzjelvény
20 Kökény Gábor Róbert 2005. Kecskeméti Lövész SE 168,0 1 Bronzjelvény
21 Herman Balázs 2007. Honvéd Kossuth LK 166,0 1 Bronzjelvény
22 Szalma Bence László 2005. UTE 165,0 0 Bronzjelvény
23 Perger Zoltán 2004. Pestszenterzsébeti PLE 161,0 1 Bronzjelvény
24 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 157,0 1 -
25 Schmidt Ferenc 2008. Veszprémi Sportlövész Egyesület 157,0 0 -
26 Bárdos Zétény 2004. VAMAV LSK 155,0 0 -
27 Komáromi Attila Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 148,0 0 -
28 Kiss Attila Imre 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 145,0 1 -
29 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 122,0 1 -
30 Streicher Samu 2006. Honvéd Kossuth LK 108,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Nyíregyházi PLE Nyír 545,0 6
2 UTE UTE 518,0 5
3 Csepel LE Csepe 515,0 3
4 SZHB Száz 507,0 4
5 CTSE Cél- 466,0 3
6 HKLK Honv� 396,0 2

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kónyáné Jendrics Anikó
1985
ZTE Sportlövész Klub
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Bittmann Kata
2005
Vízügyi Lövészklub
Herr Adrienn Krisztina
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pető Andrea
1976
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Havasiné-Beke Zsuzsanna
1985
ZTE Sportlövész Klub
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
1963
Siketek Sport Klubja
Simon Anita
1982
Zalaegerszegi PLE
Vas Katalin
1977
UTE
Komárominé Kék Erika
1970
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka
2005
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Garád Tímea
2004
Fertőrákosi Lövészklub
Dobayné Maczkó Anikó
1967
BHSE
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Szendrey Csilla
1985
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Sebestyén Melinda Mónika Dr.
1983
Kisalföldi Lövészklub
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Kollát Pálné
1953
APLE
Kresalek Noémi
1990
APLE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Losonczi Aliz
1992
Tisza Volán SC
Katona Zsanett
1985
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Németh Tünde
1973
Szombathelyi PLE
Berde Viktória
2001
KSI SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Kotré Judit
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
ZTE SKK
Kónyáné Jendrics Anikó 1985 ZTE Sportlövész Klub
Horváth Orsolya 1994 ZTE Sportlövész Klub
Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985 ZTE Sportlövész Klub
UTE
Vas Katalin 1977 UTE
Komárominé Kék Erika 1970 UTE
Varga Zalay Babett 2002 UTE
APLE
Baranics Éva Beáta 1970 APLE
Farkas Bernadett 1987 APLE
Kresalek Noémi 1990 APLE
SZHB A
Balogh Zsuzsa Eszter 2002 Százhalombattai Lövészklub
Vencz Tímea 1998 Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia 1969 Százhalombattai Lövészklub
SZHB B
Nagy Eszter 2005 Százhalombattai Lövészklub
Nagy Zsófia Janka 2005 Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária 2005 Százhalombattai Lövészklub
DLA
Kissné Mónus Ágnes 1983 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Fodor Mária dr 1952 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kotré Judit 2002 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
ZTE SKK B
Remi Jázmin 2002 ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia 2004 ZTE Sportlövész Klub
Benedek Ágnes Veronika 2005 ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 188,0 3 I. osztály
2 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 186,0 4 I. osztály
3 Varga Zalay Babett 2002. UTE 185,0 3 I. osztály
4 Farkas Bernadett 1987. APLE 184,0 1 I. osztály
5 Németh Tünde 1973. Szombathelyi PLE 182,0 2 I. osztály
6 Farkasréti Eszter Mária 2005. Százhalombattai Lövészklub 181,0 4 II. osztály
7 Vas Virág dr 1977. BHSE 180,0 6 II. osztály
8 Bittmann Kata 2005. Vízügyi Lövészklub 180,0 4 II. osztály
9 Berde Viktória 2001. KSI SE 180,0 0 II. osztály
10 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 178,0 3 II. osztály
11 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 178,0 2 II. osztály
12 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 178,0 2 II. osztály
13 Pető Andrea 1976. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 4 II. osztály
14 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 177,0 3 II. osztály
15 Garád Tímea 2004. Fertőrákosi Lövészklub 177,0 1 II. osztály
16 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 176,0 7 II. osztály
17 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 176,0 2 II. osztály
18 Remi Jázmin 2002. ZTE Sportlövész Klub 173,0 1 II. osztály
19 Fodor Mária dr 1952. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 0 III. osztály
20 Nagy Zsófia Janka 2005. Százhalombattai Lövészklub 170,0 0 III. osztály
21 Vas Katalin 1977. UTE 170,0 0 III. osztály
22 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 169,0 2 III. osztály
23 Kresalek Noémi 1990. APLE 169,0 1 III. osztály
24 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 168,0 3 III. osztály
25 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 166,0 1 III. osztály
26 Kerezsi Zsuzsanna 1963. Siketek Sport Klubja 166,0 0 III. osztály
27 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 162,0 0 IV. osztály
28 Kónyáné Jendrics Anikó 1985. ZTE Sportlövész Klub 160,0 0 IV. osztály
29 Baranics Éva Beáta 1970. APLE 159,0 0 IV. osztály
30 Komárominé Kék Erika 1970. UTE 157,0 1 IV. osztály
31 Kollát Pálné 1953. APLE 156,0 0 IV. osztály
32 Simon Anita 1982. Zalaegerszegi PLE 150,0 1 IV. osztály
33 Katona Zsanett 1985. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 148,0 1 -
34 Havasiné-Beke Zsuzsanna 1985. ZTE Sportlövész Klub 137,0 2 -
35 Kotré Judit 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 136,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB B Száz 528,0 7
2 SZHB A Száz 523,0 11
3 ZTE SKK B ZTE S 519,0 7
4 UTE UTE 512,0 4
5 APLE APLE 512,0 2
6 DLA Délv 492,0 5
7 ZTE SKK ZTE S 459,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Wolf Zoltán
1968
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Csépány Krisztián
1978
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Rácz Balázs
1999
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eninger Gábor
1969
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Gábor
1970
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Doma Attila Olivér
1967
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Papp Márton Miklós
1988
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Molnár István
1973
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Lakatos Zoltán Róbert
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály
1965
Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla
1973
Honvéd Kossuth LK
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Babéj Ádám László
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Mihály György
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Geri Péter
1991
Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor
1986
Kecskeméti Lövész SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Tasi Tamás József
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Kálmán Csaba Levente
1970
Alba Volán SC
Góra Balázs
1964
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1975
Zalaegerszegi PLE
Nagy Zoltán Ferenc
1963
Zalaegerszegi PLE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szekér Szilárd Gábor
1970
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Holczer Zsolt
1999
Csepel LE
Rozsos Tibor
1971
Debrecen Városi LE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Darabos Donát
2005
Százhalombattai Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Bocsi Imre dr.
1966
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Dobos Ferenc
1969
Göcsej Sportlövész Egyesület
Mészáros Dániel
2002
Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás
2002
Csepel LE
Tóth Tamás György
1967
Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Lengyel Viktor
1979
Pestszenterzsébeti PLE
Balogh Gergely
1973
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Varga Dávid
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy Máté László
1999
Tisza Volán SC
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Sváb Sándor
1976
BPLE
Papp Ákos
2005
Honvéd Kossuth LK
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Csapatok
VAMAV I.
Bujáki János 1970 VAMAV LSK
Bárdos Ferenc 1977 VAMAV LSK
Varga Csaba 1969 VAMAV LSK
VAMAV II.
Csépány Krisztián 1978 VAMAV LSK
Farkas Norbert 1981 VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs 1970 VAMAV LSK
PSN Zrt.
Botlik Péter 1979 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Molnár István 1973 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán Róbert 1958 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
HKLK A
Sebesi András 1967 Honvéd Kossuth LK
Czebe Sándor Mihály 1965 Honvéd Kossuth LK
Bartók Balázs Béla 1973 Honvéd Kossuth LK
Kecskeméti Lövész SE
Geri Péter 1991 Kecskeméti Lövész SE
Tokodi Tibor Bence 2004 Kecskeméti Lövész SE
Tóth Viktor 1986 Kecskeméti Lövész SE
Écs KLK
Tóth Sándor 1966 Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám 1989 Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor 1963 Écs Községi Lövész Klub
UTE A
Tóth Gábor 1973 UTE
Szűcs Gergely 1977 UTE
Csizmadia András 1974 UTE
Csepel LE
Holczer Zsolt 1999 Csepel LE
Mészáros Dániel 2002 Csepel LE
Nagy Kadosa Tamás 2002 Csepel LE
PeLE
Tóth Tamás György 1967 Pestszenterzsébeti PLE
Szilágyi Erik 1963 Pestszenterzsébeti PLE
Lengyel Viktor 1979 Pestszenterzsébeti PLE
APLE
Balogh Gergely 1973 APLE
Porcsalmy Imre Zoltán 1963 APLE
Sipka Péter 1958 APLE
TVSC
Bartók Csaba 1993 Tisza Volán SC
Nagy László 1970 Tisza Volán SC
Nagy Ákos Károly 2005 Tisza Volán SC
ZTE SKK A
Havasi Ferenc 1976 ZTE Sportlövész Klub
Hévézi Sándor 1991 ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter 1983 ZTE Sportlövész Klub
ZTE SKK B
Wolf Zoltán 1968 ZTE Sportlövész Klub
Pintér Ernő Tibor 1963 ZTE Sportlövész Klub
Németh Ferenc 1959 ZTE Sportlövész Klub
DLA
Babéj Ádám László 1988 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pálfi Gábor 1993 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Varga Dávid 1991 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
HKLK
Tasi Tamás József 1970 Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba 1980 Honvéd Kossuth LK
Papp Ákos 2005 Honvéd Kossuth LK
SZHB
Joó Attila ifj 2000 Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid 1999 Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton 1988 Százhalombattai Lövészklub
Kecskeméti Honvéd SE
Nagy Mátyás 1961 Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc 1974 Kecskeméti Honvéd SE
Grócz Dénes 1961 Kecskeméti Honvéd SE
EVSE
Rácz Balázs 1999 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Farkas Gábor 1970 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Gurisatti Gyula Péter 1966 Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálfi Gábor 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 190,0 5 I. osztály
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 189,0 7 I. osztály
3 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 189,0 5 I. osztály
4 Tóth Ádám 1989. Écs Községi Lövész Klub 189,0 1 I. osztály
5 Nagy Tibor 1964. BHSE 187,0 8 I. osztály
6 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 187,0 7 I. osztály
7 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 187,0 6 I. osztály
8 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 187,0 5 I. osztály
9 Babéj Ádám László 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 186,0 7 I. osztály
10 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 186,0 5 I. osztály
11 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 186,0 2 I. osztály
12 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 186,0 1 I. osztály
13 Szűcs Gergely 1977. UTE 184,0 3 II. osztály
14 Gurisatti Gyula Péter 1966. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 184,0 2 II. osztály
15 Rácz Balázs 1999. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 183,0 4 II. osztály
16 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 183,0 4 II. osztály
17 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 182,0 4 II. osztály
18 Darabos Donát 2005. Százhalombattai Lövészklub 182,0 4 II. osztály
19 Geri Péter 1991. Kecskeméti Lövész SE 182,0 4 II. osztály
20 Tóth Gábor 1973. UTE 182,0 4 II. osztály
21 Balogh Gergely 1973. APLE 182,0 3 II. osztály
22 Csizmadia András 1974. UTE 182,0 0 II. osztály
23 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 181,0 3 II. osztály
24 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 181,0 2 II. osztály
25 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 181,0 1 II. osztály
26 Lengyel Viktor 1979. Pestszenterzsébeti PLE 181,0 1 II. osztály
27 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 180,0 3 II. osztály
28 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 180,0 3 II. osztály
29 Nagy Mátyás 1961. Kecskeméti Honvéd SE 180,0 2 II. osztály
30 Molnár István 1973. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 180,0 1 II. osztály
31 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 179,0 3 III. osztály
32 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 179,0 3 III. osztály
33 Tóth Viktor 1986. Kecskeméti Lövész SE 179,0 1 III. osztály
34 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 178,0 2 III. osztály
35 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 178,0 2 III. osztály
36 Holczer Zsolt 1999. Csepel LE 178,0 1 III. osztály
37 Lengyel Dávid 1980. MATE-GEAC 177,0 2 III. osztály
38 Varga Dávid 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 177,0 1 III. osztály
39 Nagy Kadosa Tamás 2002. Csepel LE 177,0 0 III. osztály
40 Eninger Gábor 1969. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 176,0 3 III. osztály
41 Czebe Sándor Mihály 1965. Honvéd Kossuth LK 176,0 3 III. osztály
42 Magyar László 1975. Zalaegerszegi PLE 176,0 3 III. osztály
43 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 176,0 2 III. osztály
44 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 176,0 2 III. osztály
45 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 1 III. osztály
46 Kalmár Tamás 1995. UTE 176,0 1 III. osztály
47 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 176,0 0 III. osztály
48 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 175,0 2 III. osztály
49 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 175,0 1 III. osztály
50 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 175,0 1 III. osztály
51 Mészáros Dániel 2002. Csepel LE 175,0 0 III. osztály
52 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 174,0 4 III. osztály
53 Farkas Gábor 1970. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 174,0 0 III. osztály
54 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 172,0 1 III. osztály
55 Sipka Péter 1958. APLE 172,0 0 III. osztály
56 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 171,0 2 III. osztály
57 Sváb Sándor 1976. BPLE 171,0 2 III. osztály
58 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 171,0 1 III. osztály
59 Góra Balázs 1964. Zalaegerszegi PLE 171,0 1 III. osztály
60 Bartók Balázs Béla 1973. Honvéd Kossuth LK 171,0 0 III. osztály
61 Doma Attila Olivér 1967. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 171,0 0 III. osztály
62 Wolf Zoltán 1968. ZTE Sportlövész Klub 170,0 3 III. osztály
63 Farkas Norbert 1981. VAMAV LSK 170,0 0 III. osztály
64 Tóth Mihály György 1973. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 3 III. osztály
65 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 168,0 1 III. osztály
66 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 167,0 2 IV. osztály
67 Tasi Tamás József 1970. Honvéd Kossuth LK 167,0 2 IV. osztály
68 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 167,0 1 IV. osztály
69 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 167,0 1 IV. osztály
70 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 167,0 0 IV. osztály
71 Tóth Tamás György 1967. Pestszenterzsébeti PLE 165,0 2 IV. osztály
72 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 165,0 0 IV. osztály
73 Bocsi Imre dr. 1966. BHSE 164,0 1 IV. osztály
74 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 164,0 0 IV. osztály
75 Szekér Szilárd Gábor 1970. UTE 163,0 2 IV. osztály
76 Csépány Krisztián 1978. VAMAV LSK 162,0 1 IV. osztály
77 Lakatos Zoltán Róbert 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 2 IV. osztály
78 Papp Márton Miklós 1988. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 155,0 0 IV. osztály
79 Papp Ákos 2005. Honvéd Kossuth LK 112,0 1 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 SZHB Száz 562,0 18
2 TVSC Tisza 554,0 8
3 DLA Délv 553,0 13
4 UTE A UTE 548,0 7
5 VAMAV I. VAMAV 545,0 7
6 EVSE Erőd 541,0 6
7 Kecskeméti Lövész SE Kecsk 536,0 6
8 Écs KLK Écs 532,0 2
9 Csepel LE Csepe 530,0 1
10 Kecskeméti Honvéd SE Kecsk 527,0 6
11 APLE APLE 521,0 3
12 ZTE SKK B ZTE S 518,0 6
13 HKLK A Honv� 518,0 4
14 PeLE Pests 517,0 5
15 PSN Zrt. Pécs 516,0 4
16 ZTE SKK A ZTE S 513,0 6
17 VAMAV II. VAMAV 507,0 3
18 HKLK Honv� 444,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Karácsony Gyula
1956
MATE-GEAC
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
VAMAV LSK
Csenár Márton Lajos dr.
1958
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József
1954
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor István dr.
1956
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László Róbert
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Bernáth Sándor
1956
Honvéd Kossuth LK
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán Zoltán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Cajnkó Alfréd László
1953
Zalaegerszegi PLE
Magyar László
1953
Zalaegerszegi PLE
Pálmai Csaba
1958
Zalaegerszegi PLE
Szabó Béla József
1962
Zalaegerszegi PLE
Oszvald Tamás Szilárd
1959
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szilágyi Sándor
1960
Debrecen Városi LE
Szabó M. Károly
1953
Bázis Sportlövész Egyesület
Burján Zoltán
1958
Ajkai TTE
Vakhal Sándor
1953
Csepel LE
Gerencsér Miklós
1957
Göcsej Sportlövész Egyesület
Agot György
1960
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Dudás István
1958
Zámolyi Lövészklub
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Csapatok
VAMAV LK
Farkas Imre 1954 VAMAV LSK
Horváth Tibor 1959 VAMAV LSK
Kovács Béla 1960 VAMAV LSK
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Csenár Márton Lajos dr. 1958 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Hajdú József 1954 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Polgár Tibor István dr. 1956 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
PSN Zrt.
Földesi Lajos 1954 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba 1961 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László Róbert 1955 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
UTE
Oszvald Tamás Szilárd 1959 UTE
Kulcsár Péter dr. 1955 UTE
Szöllősi Ferenc 1957 UTE
APLE
Agot György 1960 APLE
Kresalek Ottó László 1958 APLE
Mezei Gábor 1961 APLE
Délvidéki LA
Maksa Tibor 1959 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán Zoltán 1960 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád 1956 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Béla József 1962. Zalaegerszegi PLE 184,0 3 I. osztály
2 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 181,0 3 I. osztály
3 Oszvald Tamás Szilárd 1959. UTE 181,0 1 I. osztály
4 Mezei Gábor 1961. APLE 178,0 1 II. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 2 II. osztály
6 Herr László Róbert 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 175,0 1 II. osztály
7 Hajdú József 1954. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 174,0 3 II. osztály
8 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Zuglő Klub SLE 174,0 2 II. osztály
9 Csenár Márton Lajos dr. 1958. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 174,0 1 II. osztály
10 Kulcsár Péter dr. 1955. UTE 173,0 0 II. osztály
11 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 4 II. osztály
12 Kresalek Ottó László 1958. APLE 172,0 2 II. osztály
13 Agot György 1960. APLE 172,0 0 II. osztály
14 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 171,0 2 II. osztály
15 Karácsony Gyula 1956. MATE-GEAC 171,0 0 II. osztály
16 Polgár Tibor István dr. 1956. Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 169,0 1 III. osztály
17 Szöllősi Ferenc 1957. UTE 168,0 1 III. osztály
18 Vakhal Sándor 1953. Csepel LE 168,0 0 III. osztály
19 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 167,0 1 III. osztály
20 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 2 III. osztály
21 Szilágyi Sándor 1960. Debrecen Városi LE 165,0 0 III. osztály
22 Kovács Béla 1960. VAMAV LSK 165,0 0 III. osztály
23 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 163,0 1 III. osztály
24 Bernáth Sándor 1956. Honvéd Kossuth LK 162,0 0 III. osztály
25 Dudás István 1958. Zámolyi Lövészklub 160,0 1 III. osztály
26 Magyar László 1953. Zalaegerszegi PLE 154,0 1 III. osztály
27 Markovics Kálmán Zoltán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 153,0 1 III. osztály
28 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 138,0 1 IV. osztály
29 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 133,0 0 IV. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 APLE APLE 522,0 3
2 UTE UTE 522,0 2
3 Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Szomb 517,0 5
4 VAMAV LK VAMAV 509,0 4
5 PSN Zrt. Pécs 508,0 4
6 Délvidéki LA Délv 463,0 6
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Attila
1944
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Bali Endre Balázs
1950
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Babinyecz János
1946
Viharsarki Sportlövész Egyesület
Balogh György Attila
1945
Honvéd Kossuth LK
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Allerhand Stefán
1945
Tisza Volán SC
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ruzsin Pál György
1944
Zalaegerszegi PLE
Ferenci József
1952
APLE
Tihanyi László
1948
APLE
Kurzbach Andreas
1945
Zalaegerszegi PLE
Gurisatti Gyula
1944
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Csapatok
DLA
Allerhand Stefán 1945 Tisza Volán SC
Andrássy Árpád 1949 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos 1945 Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ruzsin Pál György 1944. Zalaegerszegi PLE 173,0 0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 170,0 1 I. osztály
3 Babinyecz János 1946. Viharsarki Sportlövész Egyesület 165,0 4 I. osztály
4 Allerhand Stefán 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
5 Ferenci József 1952. APLE 160,0 1 I. osztály
6 Kurzbach Andreas 1945. Zalaegerszegi PLE 154,0 1 I. osztály
7 Balogh György Attila 1945. Honvéd Kossuth LK 149,0 0 I. osztály
8 Kiss Attila 1944. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 147,0 0 I. osztály
9 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 145,0 0 I. osztály
10 Gurisatti Gyula 1944. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 144,0 0 I. osztály
11 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 138,0 1 I. osztály
12 Tihanyi László 1948. APLE 130,0 0 I. osztály
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 DLA Délv 473,0 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély