Doma Kupa - I. EB VÁLOGATÓ

Versenyengedély szám
460/B-12/02/2023
A verseny szervezője
Tisza Volán SC
A verseny helyszíne
Domaszék, Sportcsarnok, Dózsa György u. 12, 6781
A verseny kezdete
2023-12-16
A verseny vége
2023-12-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
TOP 10: 6 500.-Ft/fő/2 verseny (szombat-vasárnap) | 40/60 lövéses versenyszám: 4 500.-FT/fő/versenyszám | 20 lövészes versenyszám: 3 000.-Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Átutalással, számla alapján.

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (1a lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szurgent Bence
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farnadi-Nagy Boglárka
2006
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Kék könyv

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel LE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel LE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gábor
1973
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Csizmadia András
1974
UTE
Kis László Mihály
1967
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Agot György
1960
APLE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Csikós Gellért
2001
Tisza Volán SC
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Tóth Mihály György
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Farkas Bernadett
1987
APLE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Vas Virág dr
1977
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adamik Anna Sára
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisbodri Bálint Attila
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Mélykúti Dávid
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Aranyos Péter
2011
Tisza Volán SC
Orsy Tamás
2010
Tisza Volán SC
Veress Dániel
2011
BHSE
Varga Dániel
2009
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bódi Hanna
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Békefi Flóra
2008
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Márta Ákos
2007
BHSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Pully Elizabet Vivien
2008
Csepel LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Wittmann Péter
2003
APLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Biatovszki László József
1963
Siketek Sport Klubja
Király Róbert Belián
1984
Siketek Sport Klubja
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély