Honvéd 75 Kupa

Versenyengedély szám
001/B-01/01/2024
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
1134 Budapest, Dózsa György út 53.
A verseny kezdete
2024-01-06
A verseny vége
2024-01-07
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés 4500,- Ft/fő, 40 lövés 3000,- Ft/fő, 6500, Ft/fő/2 indulás a ranglista 1-10. helyezett részére
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marton Tamara Zsuzsanna
2012
UTE
Szolnoki Csenge
2011
UTE
Szabó Adél Dorottya
2013
UTE
Kun Zita
2010
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szolnoki Csenge 2011. UTE 350,0 5 Ezüstjelvény
2 Kun Zita 2010. BHSE 338,0 4 Bronzjelvény
3 Marton Tamara Zsuzsanna 2012. UTE 298,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Marton Tamás László
2010
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Varga Vince Csete
2012
UTE
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Merkl Milán Krisztián
2010
MATE-GEAC
Tatár Márk József
2010
MATE-GEAC
Veress Dániel
2011
BHSE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Marton Tamás László 2010. UTE 381,0 15 Aranyjelvény
2 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 371,0 10 Aranyjelvény
3 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 368,0 14 Aranyjelvény
4 Leopold Milán 2011. UTE 361,0 8 Ezüstjelvény
5 Veress Dániel 2011. BHSE 357,0 4 Ezüstjelvény
6 Illés Dániel 2011. UTE 334,0 2 Bronzjelvény
7 Tatár Márk József 2010. MATE-GEAC 313,0 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lecza Bianka
2009
UTE
Dévényi Kincső Flóra
2009
MATE-GEAC
Gombos Anna Liliom
2009
MATE-GEAC
Árgyelán Patricia
2009
MATE-GEAC
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Béres Kata
2007
APLE
Dósa-Baranics Dea
2008
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Békefi Flóra
2008
BHSE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Csikós Alíz
2008
Kecskeméti Lövész SE
Czuczu Szilárda
2007
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Pully Elizabet Vivien
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 406,3 22 Aranyjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 406,1 22 Aranyjelvény
3 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 400,0 16 Aranyjelvény
4 Fehér Anna 2007. APLE 397,3 16 Aranyjelvény
5 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 395,8 17 Aranyjelvény
6 Dévényi Kincső Flóra 2009. MATE-GEAC 395,7 17 Aranyjelvény
7 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 395,1 16 Aranyjelvény
8 Pully Elizabet Vivien 2008. Csepel LE 391,4 13 Aranyjelvény
9 Béres Kata 2007. APLE 381,9 12 Ezüstjelvény
10 Dósa Baranics Dea 2008. APLE 375,0 6 Bronzjelvény
11 Czuczu Szilárda 2007. Kecskeméti Lövész SE 370,3 8 Bronzjelvény
12 Csikós Alíz 2008. Kecskeméti Lövész SE 358,1 4 -
13 Árgyelán Patricia 2009. MATE-GEAC 355,5 6 -
14 Békefi Flóra 2008. BHSE 354,0 4 -
15 Gombos Anna Liliom 2009. MATE-GEAC 353,9 8 -
16 Lecza Bianka 2009. UTE 339,4 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fuglovics Armand
2007
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Leopold Zoltán
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Marossy Noé
2009
UTE
Bányász Alex
2009
MATE-GEAC
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Balázs Dániel
2008
APLE
Berkeszi András
2009
BHSE
Márta Ákos
2007
BHSE
Varga Dániel
2009
BHSE
Varga Tamás
2007
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kertai Szabolcs 2007. UTE 407,3 21 Aranyjelvény
2 Márta Ákos 2007. BHSE 404,0 21 Aranyjelvény
3 Leopold Zoltán 2009. UTE 403,4 19 Aranyjelvény
4 Fuglovics Armand 2007. UTE 401,4 18 Aranyjelvény
5 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 396,2 14 Aranyjelvény
6 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 390,9 13 Aranyjelvény
7 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 390,4 9 Aranyjelvény
8 Varga Tamás 2007. Csepel LE 390,3 12 Aranyjelvény
9 Marossy Noé 2009. UTE 386,2 11 Ezüstjelvény
10 Balázs Dániel 2008. APLE 384,2 10 Ezüstjelvény
11 Berkeszi András 2009. BHSE 366,7 3 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bódi Hanna
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Cserényi Helga
2005
Kecskeméti Lövész SE
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Klamancsek Ariella
2004
Százhalombattai Lövészklub
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 624,6 48 Ifjú Mester
2 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 622,2 45 Ifjú Mester
3 Tóth Anna 2005. UTE 621,8 48 Ifjú Mester
4 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 617,8 41 Aranyjelvény
5 Popovics Pálma 2005. MATE-GEAC 616,9 42 Aranyjelvény
6 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 615,9 42 Aranyjelvény
7 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 614,1 41 Aranyjelvény
8 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 613,3 40 Aranyjelvény
9 Szabó Zsófia 2004. ZTE Sportlövész Klub 612,4 35 Aranyjelvény
10 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 610,3 34 Ezüstjelvény
11 Tokai Dóra Andrea 2006. Csepel LE 602,1 26 Ezüstjelvény
12 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 601,1 31 Ezüstjelvény
13 Klamancsek Ariella 2004. Százhalombattai Lövészklub 600,3 28 Ezüstjelvény
14 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 582,9 24 Bronzjelvény
15 Cserényi Helga 2005. Kecskeméti Lövész SE 580,1 18 Bronzjelvény
16 Molnár Sophie Csilla 2005. UTE 565,3 18 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond Zoltán
2004
ZTE Sportlövész Klub
Árvai Nimród Bendegúz
2006
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Tarr Gyula
2006
UTE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 619,9 43 Ifjú Mester
2 Dénes András 2003. MATE-GEAC 619,3 43 Ifjú Mester
3 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 618,9 41 Aranyjelvény
4 Takács Dezső 2006. BHSE 617,8 43 Aranyjelvény
5 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 612,4 35 Aranyjelvény
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 607,5 31 Ezüstjelvény
7 Havjar Kristóf 2004. MATE-GEAC 606,0 28 Ezüstjelvény
8 Tarr Gyula 2006. UTE 603,7 33 Ezüstjelvény
9 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 601,9 28 Ezüstjelvény
10 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 599,3 23 Ezüstjelvény
11 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 597,4 22 Ezüstjelvény
12 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 542,1 9 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta Fanni
2002
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Fehér Andrea
1971
APLE
Szalai Fatime
1999
APLE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Bajos Gitta
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 630,6 56 Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. BHSE 627,6 54 Mester
3 Bajos Gitta 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 627,2 52 Mester
4 Lovász Dorina Eszter 1999. MATE-GEAC 624,9 49 Mester
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 624,8 49 Mester
6 Tarr Vivien 2001. UTE 623,7 49 Mester
7 Biatovszki Mira Zsuzsanna 1992. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 618,3 41 I. osztály
8 Torkos Anetta 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,5 37 II. osztály
9 Szalai Fatime 1999. APLE 610,3 33 II. osztály
10 Farkas Ágnes 1997. MATE-GEAC 608,5 32 II. osztály
11 Fehér Andrea 1971. APLE 607,5 33 II. osztály
12 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 591,2 21 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Koczor Péter Pál
1989
UTE
Szalai Mihály
1972
APLE
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Hári Péter
1989
BHSE
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Biatovszki László József
1963
Siketek Sport Klubja
Király Róbert Belián
1984
Siketek Sport Klubja
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Csókási Tibor Géza
1967
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Vas Péter
1998
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 625,9 54 Mester
2 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 625,6 51 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 625,4 51 Mester
4 Vas Péter 1998. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 623,1 48 Mester
5 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 621,9 51 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 621,1 42 I. osztály
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 620,0 46 I. osztály
8 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 617,6 40 I. osztály
9 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 606,4 29 II. osztály
10 Koczor Péter Pál 1989. UTE 604,1 29 II. osztály
11 Szalai Mihály 1972. APLE 595,4 22 III. osztály
12 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 583,9 18 III. osztály
13 Király Róbert Belián 1984. Siketek Sport Klubja 542,4 11 IV. osztály
14 Rácz György Sándor 1972. BHSE 514,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Tímea Lilla
2010
Százhalombattai Lövészklub
Varga Viktória Veronika
2013
Százhalombattai Lövészklub
Lázár Leila
2010
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Tímea Lilla 2010. Százhalombattai Lövészklub 312,0 1 Bronzjelvény
2 Varga Viktória Veronika 2013. Százhalombattai Lövészklub 231,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Csincsa Milán
2011
UTE
Kispál Bernát
2010
UTE
Ródler Bence
2011
UTE
Kiss Zoltán
2010
Városföldi SE
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Szilárd
2012
Kecskeméti Lövész SE
Parádi Kenéz Máté
2010
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Máté Levente
2010
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Mrena Dániel
2010
Százhalombattai Lövészklub
Boncz László Bendegúz
2010
Egri PLE
Deák Ákos
2011
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 363,0 2 Aranyjelvény
2 Deák Ákos 2011. Egri PLE 353,0 4 Aranyjelvény
3 Csincsa Milán 2011. UTE 348,0 3 Aranyjelvény
4 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 344,0 1 Ezüstjelvény
5 Boncz László Bendegúz 2010. Egri PLE 341,0 3 Ezüstjelvény
6 Kiss Zoltán 2010. Városföldi SE 335,0 2 Ezüstjelvény
7 Ródler Bence 2011. UTE 334,0 7 Ezüstjelvény
8 Parádi Kenéz Máté 2010. Debreceni Lövészsuli SE 328,0 0 Bronzjelvény
9 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 327,0 3 Bronzjelvény
10 Nagy Szilárd 2012. Kecskeméti Lövész SE 320,0 3 Bronzjelvény
11 Boros Máté Levente 2010. Hajdúböszörményi Torna Egylet 311,0 2 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Koza Gréta
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Vas Emma
2007
UTE
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Králik Réka
2007
Kecskeméti Lövész SE
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Péter Kíra Lara
2007
Csepel LE
Zsigmond-Selyeby Ágnes
2008
Csepel LE
Lukács Veronika Johanna
2006
Zámolyi Lövészklub
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Princz Eszter Edit
2007
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koza Gréta 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 352,0 3 Ezüstjelvény
2 Vas Emma 2007. UTE 348,0 6 Ezüstjelvény
3 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 348,0 6 Ezüstjelvény
4 Zsigmond-Selyeby Ágnes 2008. Csepel LE 347,0 2 Ezüstjelvény
5 Lukács Veronika Johanna 2006. Zámolyi Lövészklub 337,0 2 Bronzjelvény
6 Gelányi Luca 2007. Kecskeméti Lövész SE 322,0 2 Bronzjelvény
7 Králik Réka 2007. Kecskeméti Lövész SE 304,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Benkő Áron
2009
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Szabó Ákos
2007
UTE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Boros Dominik Sándor
2007
Hajdúböszörményi Torna Egylet
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szatmári Szabolcs Zoltán
2007
Százhalombattai Lövészklub
Kajári Áron
2008
Százhalombattai Lövészklub
Csécs Dávid
2008
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton András
2007
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Ákos 2007. UTE 367,0 10 Aranyjelvény
2 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 357,0 3 Ezüstjelvény
3 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 356,0 3 Ezüstjelvény
4 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 349,0 2 Bronzjelvény
5 Kajári Áron 2008. Százhalombattai Lövészklub 348,0 4 Bronzjelvény
6 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 347,0 1 Bronzjelvény
7 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 333,0 3 Bronzjelvény
8 Szatmári Szabolcs Zoltán 2007. Százhalombattai Lövészklub 333,0 1 Bronzjelvény
9 Balogh Márton András 2007. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Bronzjelvény
10 Sitkei Tamás 2008. APLE 330,0 2 Bronzjelvény
11 Csécs Dávid 2008. Százhalombattai Lövészklub 329,0 2 -
12 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 327,0 2 -
13 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 327,0 0 -
14 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 305,0 0 -
15 Boros Dominik Sándor 2007. Hajdúböszörményi Torna Egylet 292,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Török Fanni
2006
APLE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Farnadi-Nagy Boglárka
2006
BHSE
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel LE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Lázár Mercédesz
2005
Százhalombattai Lövészklub
Nagy Eszter
2005
Százhalombattai Lövészklub
Farkasréti Eszter Mária
2005
Százhalombattai Lövészklub
Fazekas Orsi
2004
Egri PLE
Virág Rebeka
2005
Egri PLE
Katona Zsanett
1985
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gergő Lilla 2006. KSI SE 563,0 16 Aranyjelvény
2 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 562,0 12 Ezüstjelvény
3 Fazekas Milla 2006. KSI SE 554,0 9 Ezüstjelvény
4 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 552,0 15 Ezüstjelvény
5 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 551,0 10 Ezüstjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 546,0 9 Ezüstjelvény
7 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 542,0 8 Bronzjelvény
8 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 533,0 8 Bronzjelvény
9 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 531,0 6 Bronzjelvény
10 Sobiech Nicole 2006. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 526,0 7 Bronzjelvény
11 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 525,0 6 Bronzjelvény
12 Nagy Eszter 2005. Százhalombattai Lövészklub 517,0 3 -
13 Lázár Mercédesz 2005. Százhalombattai Lövészklub 516,0 2 -
14 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 510,0 6 -
15 Farnadi-Nagy Boglárka 2006. BHSE 499,0 1 -
16 Török Fanni 2006. APLE 464,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Béres Máté
2005
APLE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Laczik Dávid
2004
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 565,0 14 Aranyjelvény
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 564,0 15 Aranyjelvény
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 562,0 11 Ezüstjelvény
4 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 561,0 10 Ezüstjelvény
5 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 557,0 11 Ezüstjelvény
6 Szurdi Levente 2005. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 551,0 10 Ezüstjelvény
7 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 550,0 10 Ezüstjelvény
8 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 549,0 5 Ezüstjelvény
9 Laczik Dávid 2004. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 546,0 11 Ezüstjelvény
10 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 546,0 9 Ezüstjelvény
11 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 545,0 11 Ezüstjelvény
12 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 542,0 6 Bronzjelvény
13 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 542,0 5 Bronzjelvény
14 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 532,0 7 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Dávid Krisztina
1975
BHSE
Polyókáné Sike Renáta
1978
BHSE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Csonka Zsófia Katalin
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kresalek Noémi
1990
APLE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel Torna Club
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Vencz Tímea
1998
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Zsuzsa Eszter
2002
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dávid Krisztina 1975. BHSE 575,0 11 I. osztály
2 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 571,0 19 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 568,0 12 II. osztály
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 565,0 13 II. osztály
5 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel Torna Club 564,0 14 II. osztály
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 561,0 11 II. osztály
7 Farkas Bernadett 1987. APLE 559,0 10 III. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 559,0 7 III. osztály
9 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 558,0 11 III. osztály
10 Csonka Zsófia Katalin 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 558,0 11 III. osztály
11 Fleischer Bernadett 1999. Debreceni Lövészsuli SE 546,0 10 III. osztály
12 Balogh Zsuzsa Eszter 2002. Százhalombattai Lövészklub 530,0 10 IV. osztály
13 Dobayné Maczkó Anikó 1967. BHSE 524,0 7 IV. osztály
14 Sebestyén Melinda Mónika Dr. 1983. Kisalföldi Lövészklub 517,0 4 IV. osztály
15 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 516,0 5 IV. osztály
16 Vencz Tímea 1998. Százhalombattai Lövészklub 510,0 1 IV. osztály
17 Baranics Éva Beáta 1970. APLE 486,0 3 -
18 Katona Zsanett 1985. RÁBA ETO Győr Sportegyesület 462,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Szűcs Gergely
1977
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Balogh Gergely
1973
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Tihanyi László
1948
APLE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Zuglő Klub SLE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Agot György
1960
APLE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Varga Dávid
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tátrai-Fejes Miklós
1986
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Nagy László
1970
Tisza Volán SC
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Wolf Zoltán
1968
ZTE Sportlövész Klub
Szakács Tünde
2002
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai-Fejes Miklós 1986. BHSE 578,0 16 I. osztály
2 Nagy László 1970. Tisza Volán SC 566,0 14 II. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 565,0 15 II. osztály
4 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 564,0 17 II. osztály
5 Trájer Szabolcs 2001. KSI SE 560,0 17 II. osztály
6 Szűcs Gergely 1977. UTE 559,0 12 III. osztály
7 Hévézi Sándor 1991. ZTE Sportlövész Klub 557,0 12 III. osztály
8 Csizmadia András 1974. UTE 557,0 10 III. osztály
9 Tóth Gábor 1973. UTE 556,0 9 III. osztály
10 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 555,0 11 III. osztály
11 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 7 III. osztály
12 Sárközi Tamás Dániel 1969. Ajkai TTE 551,0 10 III. osztály
13 Aranyos Gábor 1984. Sitmar Ltd Lövész TSE 548,0 6 III. osztály
14 Oskolás Imre ifj. 1988. Városföldi SE 547,0 10 III. osztály
15 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 547,0 9 III. osztály
16 Balogh Gergely 1973. APLE 542,0 6 III. osztály
17 Pálfi Gábor 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 541,0 7 III. osztály
18 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 541,0 7 III. osztály
19 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 539,0 7 IV. osztály
20 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 538,0 9 IV. osztály
21 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 537,0 9 IV. osztály
22 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 537,0 8 IV. osztály
23 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Zuglő Klub SLE 536,0 7 IV. osztály
24 Nagy Tibor 1964. BHSE 535,0 7 IV. osztály
25 Varga Dávid 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 4 IV. osztály
26 Lengyel Dávid 1980. MATE-GEAC 532,0 5 IV. osztály
27 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 520,0 6 IV. osztály
28 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 520,0 4 IV. osztály
29 Agot György 1960. APLE 517,0 6 IV. osztály
30 Wolf Zoltán 1968. ZTE Sportlövész Klub 516,0 5 IV. osztály
31 Szécsényi Szabolcs 1970. VAMAV LSK 514,0 8 IV. osztály
32 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 512,0 6 IV. osztály
33 Porcsalmy Imre Zoltán 1963. APLE 507,0 3 IV. osztály
34 Kalmár Tamás 1995. UTE 498,0 6 -
35 Kresalek Ottó László 1958. APLE 498,0 2 -
36 Sipka Péter 1958. APLE 493,0 5 -
37 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 466,0 2 -
38 Tihanyi László 1948. APLE 391,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély