2024. évi Budapest Kupa I. forduló

Versenyengedély szám
002/B-01/02/2024

A már benevezett versenyzők nevezésének lemondását, 2024. 01. 17-én 24 óráig van módunk elfogadni.

 

"Mivel a verseny napján (január 20-án) van az általános iskolások központi felvételije, ezért a nevezésnél kérjük jelezzék a nevezők, ha valakit érint a felvételi.
Megpróbáljuk a beosztásnál figyelembe venni."

A verseny szervezője
Budapesti Sportlövő Szövetség
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2024-01-20
A verseny vége
2024-01-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 HUF
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marton Tamara Zsuzsanna
2012
UTE
Szilva Szonja
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szolnoki Csenge
2011
UTE
Szabó Adél Dorottya
2013
UTE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Adamik Anna Sára
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Molnár Sára
2011
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Kun Zita
2010
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szolnoki Csenge 2011. UTE 374,0 0 Aranyjelvény
2 Molnár Sára 2011. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 372,0 0 Aranyjelvény
3 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 364,0 0 Aranyjelvény
4 Kun Zita 2010. BHSE 364,0 0 Aranyjelvény
5 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 362,0 0 Aranyjelvény
6 Adamik Anna Sára 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 355,0 0 Ezüstjelvény
7 Szilva Szonja 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 0 Ezüstjelvény
8 Marton Tamara Zsuzsanna 2012. UTE 327,0 0 Bronzjelvény
9 Szabó Adél Dorottya 2013. UTE 289,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Marton Tamás László
2010
UTE
Illés Dániel
2011
UTE
Kiss-Vámosi Zsombor
2010
UTE
Kovács Dávid
2013
Kecskeméti Lövész SE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Lengyel Ádám
2010
MATE-GEAC
Mélykúti Dávid
2011
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Urbán András
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tatár Márk József
2010
MATE-GEAC
Varga Vince Csete
2012
UTE
Leopold Milán
2011
UTE
Füzes-Nagy Aladár
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Csongor
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Veress Dániel
2011
BHSE
Felszeghy Ádám Kevin
2012
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Merkl Milán Krisztián
2010
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Marton Tamás László 2010. UTE 381,0 0 Aranyjelvény
2 Süle Nimród 2010. ZTE Sportlövész Klub 379,0 0 Aranyjelvény
3 Kiss-Vámosi Zsombor 2010. UTE 377,0 0 Aranyjelvény
4 Lengyel Ádám 2010. MATE-GEAC 375,0 0 Aranyjelvény
5 Leopold Milán 2011. UTE 371,0 0 Aranyjelvény
6 Mélykúti Dávid 2011. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 363,0 0 Ezüstjelvény
7 Füzes-Nagy Aladár 2010. Pécsi Vasutas Sportkör 362,0 0 Ezüstjelvény
8 Urbán András 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 355,0 0 Ezüstjelvény
9 Varga Vince Csete 2012. UTE 349,0 0 Ezüstjelvény
10 Illés Dániel 2011. UTE 349,0 0 Ezüstjelvény
11 Felszeghy Ádám Kevin 2012. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 339,0 0 Bronzjelvény
12 Merkl Milán Krisztián 2010. MATE-GEAC 331,0 0 Bronzjelvény
13 Molnár Csongor 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 330,0 0 Bronzjelvény
14 Kovács Dávid 2013. Kecskeméti Lövész SE 323,0 0 Bronzjelvény
15 Tatár Márk József 2010. MATE-GEAC 322,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csikós Alíz
2008
Kecskeméti Lövész SE
Czuczu Szilárda
2007
Kecskeméti Lövész SE
Kovács Bianka
2009
Kecskeméti Lövész SE
Lecza Bianka
2009
UTE
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna Boglárka
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Dósa-Baranics Dea
2008
APLE
Fehér Anna
2007
APLE
Békefi Flóra
2008
BHSE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Pully Elizabet Vivien
2008
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 409,9 0 Aranyjelvény
2 Juronics Anna Boglárka 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 401,1 0 Aranyjelvény
3 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 397,4 0 Aranyjelvény
4 Pully Elizabet Vivien 2008. Csepel LE 397,2 0 Aranyjelvény
5 Fehér Anna 2007. APLE 396,9 0 Aranyjelvény
6 Kovács Bianka 2009. Kecskeméti Lövész SE 393,5 0 Aranyjelvény
7 Dósa Baranics Dea 2008. APLE 393,1 0 Aranyjelvény
8 Czuczu Szilárda 2007. Kecskeméti Lövész SE 378,6 0 Bronzjelvény
9 Csikós Alíz 2008. Kecskeméti Lövész SE 376,6 0 Bronzjelvény
10 Lecza Bianka 2009. UTE 368,8 0 Bronzjelvény
11 Békefi Flóra 2008. BHSE 356,8 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Tóth Bajnai Brúnó Roland
2007
Kecskeméti Lövész SE
Szűcs-Kristóf Vilmos
2007
MATE-GEAC
Móna Botond
2007
MATE-GEAC
Leopold Zoltán
2009
UTE
Marossy Noé
2009
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Fodor Márton Olivér
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Halmai-Tucsek Nimród
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Csépány Levente
2008
VAMAV LSK
Bóta Levente
2009
VAMAV LSK
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Poncsák Zétény
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Palik Péter Zsombor
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Balázs Dániel
2008
APLE
Berkeszi András
2009
BHSE
Márta Ákos
2007
BHSE
Varga Dániel
2009
BHSE
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fuglovics Armand 2007. UTE 411,6 0 Aranyjelvény
2 Márta Ákos 2007. BHSE 409,0 0 Aranyjelvény
3 Kertai Szabolcs 2007. UTE 408,9 0 Aranyjelvény
4 Móna Botond 2007. MATE-GEAC 398,9 0 Aranyjelvény
5 Leopold Zoltán 2009. UTE 397,3 0 Aranyjelvény
6 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 396,1 0 Aranyjelvény
7 Szűcs-Kristóf Vilmos 2007. MATE-GEAC 394,4 0 Aranyjelvény
8 Ivánka Csongor Csaba 2009. UTE 391,2 0 Aranyjelvény
9 Fodor Márton Olivér 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 389,8 0 Ezüstjelvény
10 Poncsák Zétény 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 387,8 0 Ezüstjelvény
11 Marossy Noé 2009. UTE 386,5 0 Ezüstjelvény
12 Balázs Dániel 2008. APLE 385,6 0 Ezüstjelvény
13 Varga Dániel 2009. BHSE 385,6 0 Ezüstjelvény
14 Tóth Bajnai Brúnó Roland 2007. Kecskeméti Lövész SE 385,2 0 Ezüstjelvény
15 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 383,6 0 Ezüstjelvény
16 Palik Péter Zsombor 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 380,3 0 Ezüstjelvény
17 Bóta Levente 2009. VAMAV LSK 365,2 0 Bronzjelvény
18 Csépány Levente 2008. VAMAV LSK 332,1 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Sophie Csilla
2005
UTE
Cserényi Helga
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Popovics Pálma
2005
MATE-GEAC
Tóth Anna
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bozsolik Sarolta
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Bettina
2007
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bódi Hanna
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Gáll Kamilla Keana
2005
VAMAV LSK
Dombi Emma Vivien
2009
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Andrássy Fruzsina Éva
2008
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Tokai Dóra Andrea
2006
Csepel LE
Jovan Noémi
2006
Tisza Volán SC
Pap Jerne Zsófia
2007
Tisza Volán SC
Vintze Regina
2005
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Coric Una
2006
UTE
Borsos Eszter
2005
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Toma Réka 2006. UTE 628,9 0 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 627,2 0 Ifjú Mester
3 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 626,4 0 Ifjú Mester
4 Coric Una 2006. UTE 623,5 0 Ifjú Mester
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 622,3 0 Ifjú Mester
6 Vintze Regina 2005. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 619,4 0 Ifjú Mester
7 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 618,5 0 Aranyjelvény
8 Dombi Emma Vivien 2009. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 616,1 0 Aranyjelvény
9 Jovan Noémi 2006. Tisza Volán SC 615,5 0 Aranyjelvény
10 Bozsolik Sarolta 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 613,3 0 Aranyjelvény
11 Andrássy Fruzsina Éva 2008. Erődök Városa Sportlövész Egyesület 608,0 0 Ezüstjelvény
12 Borsos Eszter 2005. UTE 605,4 0 Ezüstjelvény
13 Pap Jerne Zsófia 2007. Tisza Volán SC 587,4 0 Bronzjelvény
14 Molnár Sophie Csilla 2005. UTE 587,3 0 Bronzjelvény
15 Gáll Kamilla Keana 2005. VAMAV LSK 581,0 0 Bronzjelvény
16 Tóth Bettina 2007. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 572,3 0 Bronzjelvény
17 Cserényi Helga 2005. Kecskeméti Lövész SE 569,6 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Gyula
2006
UTE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Dévényi Botond
2006
MATE-GEAC
Havjar Kristóf
2004
MATE-GEAC
Lakner Áron
2004
MATE-GEAC
Lévai Csongor
2008
MATE-GEAC
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tóth Ádám Balázs
2005
VAMAV LSK
Wittmann Péter
2003
APLE
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varjú Mátyás
2006
MATE-GEAC
Török Ferenc
2003
Csepel Torna Club
Zsigmond-Selyeby Áron
2006
Csepel LE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 629,4 0 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 628,4 0 Ifjú Mester
3 Török Ferenc 2003. Csepel Torna Club 622,4 0 Ifjú Mester
4 Takács Dezső 2006. BHSE 621,0 0 Ifjú Mester
5 Lévai Csongor 2008. MATE-GEAC 619,7 0 Ifjú Mester
6 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 616,4 0 Aranyjelvény
7 Zsigmond-Selyeby Áron 2006. Csepel LE 611,8 0 Ezüstjelvény
8 Tarr Gyula 2006. UTE 609,7 0 Ezüstjelvény
9 Dévényi Botond 2006. MATE-GEAC 606,8 0 Ezüstjelvény
10 Gaál Márton 2005. Kecskeméti Lövész SE 605,4 0 Ezüstjelvény
11 Lakner Áron 2004. MATE-GEAC 602,6 0 Ezüstjelvény
12 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 590,4 0 Ezüstjelvény
13 Varjú Mátyás 2006. MATE-GEAC 569,7 0 Bronzjelvény
14 Tóth Ádám Balázs 2005. VAMAV LSK 567,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hudra Bianka
2011
Debreceni Lövészsuli SE
Gunczer Léna Anna
2010
KSI SE
Kerepeczki Bianka
2011
KSI SE
Benkei Petra
2010
Nyíregyházi PLE
Tóth Viktória Zsuzsanna
2010
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Benkei Petra 2010. Nyíregyházi PLE 344,0 0 Aranyjelvény
2 Gunczer Léna Anna 2010. KSI SE 343,0 0 Aranyjelvény
3 Hudra Bianka 2011. Debreceni Lövészsuli SE 337,0 0 Aranyjelvény
4 Kerepeczki Bianka 2011. KSI SE 327,0 0 Ezüstjelvény
5 Tóth Viktória Zsuzsanna 2010. Nyíregyházi PLE 255,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Máté
2011
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Szilárd
2012
Kecskeméti Lövész SE
Unti Szabolcs
2009
Kecskeméti Lövész SE
Kispál Bernát
2010
UTE
Ródler Bence
2011
UTE
Csincsa Milán
2011
UTE
Dajka Gábor Dominik
2012
Városföldi SE
Kiss Zoltán
2010
Városföldi SE
Farkas Ákos
2010
KSI SE
Kazár Ádám
2010
KSI SE
Gosztola Gergő
2010
KSI SE
Korondi Szabolcs
2012
KSI SE
Szurgent Bence
2010
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdu Csongor
2010
VAMAV LSK
Torma Péter
2010
VAMAV LSK
Parádi Kenéz Máté
2010
Debreceni Lövészsuli SE
Bereczki Kevin
2011
Nyíregyházi PLE
Deák Ákos
2011
Egri PLE
Szedlák Ádám
2010
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szedlák Ádám 2010. Keszthelyi Erdész LK 369,0 0 Aranyjelvény
2 Hajdu Csongor 2010. VAMAV LSK 364,0 0 Aranyjelvény
3 Csincsa Milán 2011. UTE 348,0 0 Aranyjelvény
4 Kovács Máté 2011. Kecskeméti Lövész SE 344,0 0 Ezüstjelvény
5 Torma Péter 2010. VAMAV LSK 343,0 0 Ezüstjelvény
6 Ródler Bence 2011. UTE 340,0 88 Ezüstjelvény
7 Kiss Zoltán 2010. Városföldi SE 340,0 87 Ezüstjelvény
8 Kazár Ádám 2010. KSI SE 335,0 0 Ezüstjelvény
9 Deák Ákos 2011. Egri PLE 332,0 0 Ezüstjelvény
10 Parádi Kenéz Máté 2010. Debreceni Lövészsuli SE 330,0 0 Ezüstjelvény
11 Farkas Ákos 2010. KSI SE 329,0 1 Bronzjelvény
12 Korondi Szabolcs 2012. KSI SE 329,0 0 Bronzjelvény
13 Kispál Bernát 2010. UTE 327,0 0 Bronzjelvény
14 Gosztola Gergő 2010. KSI SE 319,0 0 Bronzjelvény
15 Szurgent Bence 2010. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 317,0 0 Bronzjelvény
16 Nagy Szilárd 2012. Kecskeméti Lövész SE 303,0 0 -
17 Dajka Gábor Dominik 2012. Városföldi SE 256,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gelányi Luca
2007
Kecskeméti Lövész SE
Králik Réka
2007
Kecskeméti Lövész SE
Vas Emma
2007
UTE
Papp Zsófia
2007
MATE-GEAC
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Komlós Diána
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Bárdos Vivien
2008
VAMAV LSK
Bohutinsky Elizabet
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlós Diána 2008. KSI SE 369,0 0 Aranyjelvény
2 Bohutinsky Elizabet 2009. Debreceni Lövészsuli SE 361,0 0 Aranyjelvény
3 Papp Zsófia 2007. MATE-GEAC 359,0 0 Ezüstjelvény
4 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 352,0 0 Ezüstjelvény
5 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 348,0 0 Ezüstjelvény
6 Vas Emma 2007. UTE 340,0 0 Ezüstjelvény
7 Bárdos Vivien 2008. VAMAV LSK 322,0 0 Bronzjelvény
8 Králik Réka 2007. Kecskeméti Lövész SE 302,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tokodi András László
2009
Kecskeméti Lövész SE
Szabó Ákos
2007
UTE
Kiss-Vámosi Ádám
2008
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Kiss Olivér
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Pintér Ármin
2009
MATE-GEAC
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Kaló Balázs
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Gelencsér Zsombor Ákos
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Kónya Dániel
2007
VAMAV LSK
Bohutinsky Alexander
2008
Debreceni Lövészsuli SE
Sitkei Tamás
2008
APLE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Turóczi Zoltán
2008
Nyíregyházi PLE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Pula Csongor
2008
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Szmatona Gábor
2010
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Berkes Ágoston
2008
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kónya Dániel 2007. VAMAV LSK 364,0 9 Aranyjelvény
2 Szabó Ákos 2007. UTE 364,0 5 Aranyjelvény
3 Kiss Olivér 2009. Debreceni Lövészsuli SE 359,0 0 Ezüstjelvény
4 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 355,0 6 Ezüstjelvény
5 Kiss-Vámosi Ádám 2008. UTE 355,0 3 Ezüstjelvény
6 Gelencsér Zsombor Ákos 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 354,0 0 Ezüstjelvény
7 Nagy Balázs 2008. KSI SE 351,0 0 Ezüstjelvény
8 Kaló Balázs 2008. Debreceni Lövészsuli SE 346,0 4 Bronzjelvény
9 Sitkei Tamás 2008. APLE 346,0 2 Bronzjelvény
10 Bohutinsky Alexander 2008. Debreceni Lövészsuli SE 334,0 0 Bronzjelvény
11 Berkes Ágoston 2008. Keszthelyi Erdész LK 333,0 0 Bronzjelvény
12 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 332,0 0 Bronzjelvény
13 Tokodi András László 2009. Kecskeméti Lövész SE 325,0 0 -
14 Petrovics Artúr 2007. Nyíregyházi PLE 313,0 0 -
15 Benkő Áron 2009. UTE 292,0 0 -
16 Turóczi Zoltán 2008. Nyíregyházi PLE 231,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Boglárka
2005
Kecskeméti Lövész SE
Szemán Gréta
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Kalmár Blanka
2004
Városföldi SE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Pintarics-Füzes Teodóra
2006
UTE
Dragoiu Alexa
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Horinka Abigél
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Török Fanni
2006
APLE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Kálóczi Szilvia Regina
2007
Csepel LE
Sobiech Nicole
2006
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Pompor Emma
2006
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Zsófia Dóra
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Domsits Olivia Ditta 2004. UTE 563,0 0 Aranyjelvény
2 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 561,0 0 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 559,0 0 Ezüstjelvény
4 Kálóczi Szilvia Regina 2007. Csepel LE 557,0 0 Ezüstjelvény
5 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 550,0 0 Ezüstjelvény
6 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 549,0 11 Ezüstjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 549,0 6 Ezüstjelvény
8 Horinka Abigél 2006. KSI SE 538,0 0 Bronzjelvény
9 Kovács Boglárka 2005. Kecskeméti Lövész SE 530,0 0 Bronzjelvény
10 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 530,0 0 Bronzjelvény
11 Szemán Gréta 2005. Debreceni Lövészsuli SE 528,0 0 Bronzjelvény
12 Dragoiu Alexa 2005. KSI SE 519,0 0 -
13 Pompor Emma 2006. Keszthelyi Erdész LK 504,0 0 -
14 Török Fanni 2006. APLE 489,0 0 -
15 Kalmár Blanka 2004. Városföldi SE 479,0 0 -
16 Nagy Zsófia Dóra 2006. Keszthelyi Erdész LK 394,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Szolnoki Marcell
2006
UTE
Molnár Ádám
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Gönczöl Ábel
2006
MATE-GEAC
Kovács Béla Benedek
2006
KSI SE
Rajkó Olivér
2005
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Vlaszács Tamás
2003
KSI SE
Weite Hayden Károly
2008
KSI SE
Kőházi Bence Kornél
2006
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Barabás Bence
2006
VAMAV LSK
Bárdos Zétény
2004
VAMAV LSK
Béres Máté
2005
APLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Nagy Ákos Károly
2005
Tisza Volán SC
Szurdi Levente
2005
RÁBA ETO Győr Sportegyesület
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rédecsi Máté 2004. BHSE 571,0 0 Ifjú Mester
2 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 568,0 0 Aranyjelvény
3 Renácz Róbert 2006. Veszprémi Sportlövész Egyesület 567,0 0 Aranyjelvény
4 Weite Hayden Károly 2008. KSI SE 558,0 0 Ezüstjelvény
5 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 556,0 95 Ezüstjelvény
6 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 556,0 90 Ezüstjelvény
7 Barabás Bence 2006. VAMAV LSK 556,0 8 Ezüstjelvény
8 Molnár Ádám 2006. Debreceni Lövészsuli SE 552,0 0 Ezüstjelvény
9 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 541,0 7 Bronzjelvény
10 Vlaszács Tamás 2003. KSI SE 541,0 5 Bronzjelvény
11 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 536,0 0 Bronzjelvény
12 Kőházi Bence Kornél 2006. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 535,0 0 Bronzjelvény
13 Szolnoki Marcell 2006. UTE 532,0 0 Bronzjelvény
14 Rajkó Olivér 2005. KSI SE 530,0 0 Bronzjelvény
15 Béres Máté 2005. APLE 515,0 0 -
16 Tatár Soma 2006. KSI SE 506,0 0 -
17 Kovács Béla Benedek 2006. KSI SE 504,0 0 -
18 Gönczöl Ábel 2006. MATE-GEAC 483,0 0 -
19 Bárdos Zétény 2004. VAMAV LSK 442,0 0 -
20 Nagy Ákos Károly 2005. Tisza Volán SC 158,0 0 DNF -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély