C96 Rapid II.oszt minősítő verseny

Versenyengedély szám
019/Sz-02/02/2024

A 2024.02.17-18.-ára 

A verseny szervezője
C-96 Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1087 Budapest Kőbányai u. 19. C-96 L SE Diana Oktató és Sportlőtér
A verseny kezdete
2024-02-17
A verseny vége
2024-02-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4500,-/Divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskal pi - Nyílt pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Bóka Bence
1992
C-96 Lövész Sportegyesület
Juhász Viktor Richárd
1990
C-96 Lövész Sportegyesület
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Faller Beatrix Renáta dr
1980
Technikai Sportok Klubja
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Bodó Norbert István
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Márta László
1972
Technikai Sportok Klubja
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálli Zoltán
1983
C-96 Lövész Sportegyesület
László Gergely
1979
C-96 Lövész Sportegyesület
Tóth Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Szogolovszkij Vitalij Boriszovics
1960
Protective Force LSE
Papp Etelka Mária
1960
Protective Force LSE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Piller György
1967
Technikai Sportok Klubja
Hoheneck Georg Martel
1955
Honvéd Kossuth LK
Szerdahelyi Attila György
1987
C-96 Lövész Sportegyesület
Farkas Pál Miklós
1970
C-96 Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 100,0 0 II. osztály
2 Bóka Bence 1992. C-96 Lövész Sportegyesület 95,0 0 II. osztály
3 Bodó Norbert István 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 92,0 0 II. osztály
4 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
5 Szerdahelyi Attila György 1987. C-96 Lövész Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
6 Piller György 1967. Technikai Sportok Klubja 62,0 0 II. osztály
7 Palotai Richárd dr 1979. Protective Force LSE 58,0 0 III. osztály
8 Juhász Viktor Richárd 1990. C-96 Lövész Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
9 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 57,0 0 III. osztály
10 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
11 Tóth Zoltán 1978. C-96 Lövész Sportegyesület 40,0 0 III. osztály
12 Márta László 1972. Technikai Sportok Klubja 38,0 0 IV. osztály
13 Gálli Zoltán 1983. C-96 Lövész Sportegyesület 38,0 0 IV. osztály
14 László Gergely 1979. C-96 Lövész Sportegyesület 34,0 0 IV. osztály
15 Papp Etelka Mária 1960. Protective Force LSE 34,0 0 IV. osztály
16 Farkas Pál Miklós 1970. C-96 Lövész Sportegyesület 28,0 0 IV. osztály
17 Szogolovszkij Vitalij Boriszovics 1960. Protective Force LSE 27,0 0 IV. osztály
18 Faller Beatrix Renáta dr 1980. Technikai Sportok Klubja 25,0 0 IV. osztály
19 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 23,0 0 IV. osztály
20 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 21,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Nyílt maroklőfegyver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Szakács Gyula Csaba
1978
Technikai Sportok Klubja
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Faller Beatrix Renáta dr
1980
Technikai Sportok Klubja
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Bodó Norbert István
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Szerdahelyi Attila György
1987
C-96 Lövész Sportegyesület
Félszerfalvi János dr
1967
C-96 Lövész Sportegyesület
Gazsó Balázs László dr
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Márta László
1972
Technikai Sportok Klubja
Imre Győző
1977
C-96 Lövész Sportegyesület
Pintér Zoltán
1958
C-96 Lövész Sportegyesület
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berényi Péter
1946
C-96 Lövész Sportegyesület
Dajbukát Balázs
1977
C-96 Lövész Sportegyesület
Fábián Márton
1986
C-96 Lövész Sportegyesület
Gutmann Zoltán
1956
C-96 Lövész Sportegyesület
Gálli Zoltán
1983
C-96 Lövész Sportegyesület
Horváth László
1964
C-96 Lövész Sportegyesület
Kustra Pál Márk dr
1959
C-96 Lövész Sportegyesület
Lengyel András Bálint
1973
C-96 Lövész Sportegyesület
László Gergely
1979
C-96 Lövész Sportegyesület
Nyiri Péter dr
1964
C-96 Lövész Sportegyesület
Pintér József
1955
C-96 Lövész Sportegyesület
Pélyi Sándor
1958
C-96 Lövész Sportegyesület
Semjén Adrián
1974
C-96 Lövész Sportegyesület
Semjén Vértes Miklós
2005
C-96 Lövész Sportegyesület
Szabó Dániel
1993
C-96 Lövész Sportegyesület
Váradi István
1975
C-96 Lövész Sportegyesület
Deim Zoltán
1951
C-96 Lövész Sportegyesület
Szini Domokos
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Kepecs Tamás
1975
Protective Force LSE
Süle László Csaba
1970
Protective Force LSE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Szogolovszkij Vitalij Boriszovics
1960
Protective Force LSE
Papp Etelka Mária
1960
Protective Force LSE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Kocsis Zoltán Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Piller György
1967
Technikai Sportok Klubja
Schmidt Gábor
1991
C-96 Lövész Sportegyesület
Hoheneck Georg Martel
1955
Honvéd Kossuth LK
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Puskás András Tibor
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Farkas Pál Miklós
1970
C-96 Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 100,0 0 II. osztály
2 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
3 Bodó Norbert István 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
4 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 73,0 0 II. osztály
5 Puskás András Tibor 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
6 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 70,0 0 II. osztály
7 Gutmann Zoltán 1956. C-96 Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
8 Szerdahelyi Attila György 1987. C-96 Lövész Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
9 Imre Győző 1977. C-96 Lövész Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
10 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 64,0 0 II. osztály
11 Piller György 1967. Technikai Sportok Klubja 62,0 0 II. osztály
12 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
13 Palotai Richárd dr 1979. Protective Force LSE 61,0 0 II. osztály
14 Nyiri Péter dr 1964. C-96 Lövész Sportegyesület 59,0 0 III. osztály
15 Kalmár Balázs György 1966. Protective Force LSE 58,0 0 III. osztály
16 Pauliny Roland 1978. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
17 Kustra Pál Márk dr 1959. C-96 Lövész Sportegyesület 53,0 0 III. osztály
18 Gazsó Balázs László dr 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 52,0 0 III. osztály
19 Váradi István 1975. C-96 Lövész Sportegyesület 50,0 0 III. osztály
20 Horváth László 1964. C-96 Lövész Sportegyesület 49,0 0 III. osztály
21 Pélyi Sándor 1958. C-96 Lövész Sportegyesület 49,0 0 III. osztály
22 Farkas Pál Miklós 1970. C-96 Lövész Sportegyesület 48,0 0 III. osztály
23 Pintér József 1955. C-96 Lövész Sportegyesület 47,0 0 III. osztály
24 Süle László Csaba 1970. Protective Force LSE 46,0 0 III. osztály
25 Deim Zoltán 1951. C-96 Lövész Sportegyesület 46,0 0 III. osztály
26 Semjén Vértes Miklós 2005. C-96 Lövész Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
27 Szogolovszkij Vitalij Boriszovics 1960. Protective Force LSE 42,0 0 III. osztály
28 Fábián Márton 1986. C-96 Lövész Sportegyesület 41,0 0 III. osztály
29 Hoheneck Georg Martel 1955. Honvéd Kossuth LK 40,0 0 III. osztály
30 Somogyi Zsolt 1968. Protective Force LSE 40,0 0 IV. osztály
31 Berényi Péter 1946. C-96 Lövész Sportegyesület 39,0 0 IV. osztály
32 Szakács Gyula Csaba 1978. Technikai Sportok Klubja 38,0 0 IV. osztály
33 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 38,0 0 IV. osztály
34 Papp Etelka Mária 1960. Protective Force LSE 38,0 0 IV. osztály
35 Márta László 1972. Technikai Sportok Klubja 37,0 0 IV. osztály
36 Gálli Zoltán 1983. C-96 Lövész Sportegyesület 37,0 0 IV. osztály
37 Schmidt Gábor 1991. C-96 Lövész Sportegyesület 37,0 0 IV. osztály
38 László Gergely 1979. C-96 Lövész Sportegyesület 37,0 0 IV. osztály
39 Félszerfalvi János dr 1967. C-96 Lövész Sportegyesület 36,0 0 IV. osztály
40 Faller Beatrix Renáta dr 1980. Technikai Sportok Klubja 34,0 0 IV. osztály
41 Semjén Adrián 1974. C-96 Lövész Sportegyesület 33,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bodó Norbert István
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szerdahelyi Attila György
1987
C-96 Lövész Sportegyesület
Farkas Pál Miklós
1970
C-96 Lövész Sportegyesület
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Papp Etelka Mária
1960
Protective Force LSE
Piller György
1967
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 100,0 0 II. osztály
2 Feketéné Fazakas Ildikó 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 95,0 0 II. osztály
3 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 91,0 0 II. osztály
4 Bodó Norbert István 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
5 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
6 Szerdahelyi Attila György 1987. C-96 Lövész Sportegyesület 84,0 0 II. osztály
7 Piller György 1967. Technikai Sportok Klubja 71,0 0 II. osztály
8 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 58,0 0 III. osztály
9 Farkas Pál Miklós 1970. C-96 Lövész Sportegyesület 38,0 0 IV. osztály
10 Papp Etelka Mária 1960. Protective Force LSE 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

Ismétlőfegyver! Csak és kizárólag forgó-tolózáras vagy alsókulcsos, ismétlő rendszerű, nyílt irányzékú, standard hosszú lőfegyverrel lőhető ez a divízió!

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Juhász Viktor Richárd
1990
C-96 Lövész Sportegyesület
Hornik Róbert
1988
Technikai Sportok Klubja
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Bóka Bence
1992
C-96 Lövész Sportegyesület
Papp Etelka Mária
1960
Protective Force LSE
Piller György
1967
Technikai Sportok Klubja
Farkas Pál Miklós
1970
C-96 Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornik Róbert 1988. Technikai Sportok Klubja 100,0 0 II. osztály
2 Juhász Viktor Richárd 1990. C-96 Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
3 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
4 Bóka Bence 1992. C-96 Lövész Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turna Tamás
1994
C-96 Lövész Sportegyesület
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bodó Norbert István
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Szerdahelyi Attila György
1987
C-96 Lövész Sportegyesület
Hornik Róbert
1988
Technikai Sportok Klubja
Hegyi Krisztián
2000
COLT PLE
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fábián Márton
1986
C-96 Lövész Sportegyesület
Gazsó Balázs László dr
1985
C-96 Lövész Sportegyesület
Semjén Vértes Miklós
2005
C-96 Lövész Sportegyesület
Szabó Dániel
1993
C-96 Lövész Sportegyesület
Deim Zoltán
1951
C-96 Lövész Sportegyesület
Szini Domokos
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Pauliny Roland
1978
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Rychlyk Zoltán
1976
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Szőcs Zoltán
1978
C-96 Lövész Sportegyesület
Kalmár Balázs György
1966
Protective Force LSE
Feketéné Fazakas Ildikó
1973
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szogolovszkij Vitalij Boriszovics
1960
Protective Force LSE
Papp Etelka Mária
1960
Protective Force LSE
Kocsis Zoltán Péter
1974
Honvéd Kossuth LK
Piller György
1967
Technikai Sportok Klubja
Balogh Zsolt
1986
Friss Gondolat Sportegyesület
Jamriskó Gyula
1975
Jászfelsőszentgyörgy LK
Farkas Pál Miklós
1970
C-96 Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 100,0 0 II. osztály
2 Bodó Norbert István 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 95,0 0 II. osztály
3 Hegyi Krisztián 2000. COLT PLE 92,0 0 II. osztály
4 Balogh Zsolt 1986. Friss Gondolat Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
5 Turna Tamás 1994. C-96 Lövész Sportegyesület 88,0 0 II. osztály
6 Hornik Róbert 1988. Technikai Sportok Klubja 84,0 0 II. osztály
7 Piller György 1967. Technikai Sportok Klubja 80,0 0 II. osztály
8 Szerdahelyi Attila György 1987. C-96 Lövész Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
9 Feketéné Fazakas Ildikó 1973. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 66,0 0 II. osztály
10 Semjén Vértes Miklós 2005. C-96 Lövész Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
11 Kalmár Balázs György 1966. Protective Force LSE 56,0 0 III. osztály
12 Fábián Márton 1986. C-96 Lövész Sportegyesület 46,0 0 III. osztály
13 Gazsó Balázs László dr 1985. C-96 Lövész Sportegyesület 38,0 0 IV. osztály
14 Rychlyk Zoltán 1976. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 0 IV. osztály
15 Szogolovszkij Vitalij Boriszovics 1960. Protective Force LSE 32,0 0 IV. osztály
16 Farkas Pál Miklós 1970. C-96 Lövész Sportegyesület 29,0 0 IV. osztály
17 Deim Zoltán 1951. C-96 Lövész Sportegyesület 27,0 0 IV. osztály
18 Papp Etelka Mária 1960. Protective Force LSE 25,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély