Senior Téli Kupa

Versenyengedély szám
005/B-01/04/2024
A verseny szervezője
BHSE
A verseny helyszíne
1134 Budapest, Dózsa György út 53.
A verseny kezdete
2024-01-21
A verseny vége
2024-01-21
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
60 lövés 3 000,- Ft/fő; 20 lövés 2 000,- Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kajdi Katalin
1987
KSI SE
Takáts Attiláné dr.
1954
KSI SE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Baranics Éva Beáta
1970
APLE
Farkas Bernadett
1987
APLE
Komárominé Kék Erika
1970
UTE
Fleischer Bernadett
1999
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Pálfi Gábor
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Polyák Norbert Zsolt
1975
KSI SE
Trájer Szabolcs
2001
KSI SE
Varga András Viktor
1991
KSI SE
Szekér Szilárd Gábor
1970
UTE
Gurisatti Gyula
1944
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Gurisatti Gyula Péter
1966
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt Vilmos ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Agot György
1960
APLE
Kresalek Ottó László
1958
APLE
Mezei Gábor
1961
APLE
Porcsalmy Imre Zoltán
1963
APLE
Sipka Péter
1958
APLE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Sárközi Tamás Dániel
1969
Ajkai TTE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karikó Zoltán László
1961
APLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Horváth Gábor ifj.
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Dénes András
2003
MATE-GEAC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Farkas Ágnes
1997
MATE-GEAC
Lovász Dorina Eszter
1999
MATE-GEAC
Biatovszki Mira Zsuzsanna
1992
Tisza Volán SC
Borsos Fanni
2000
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
Fehér Andrea
1971
APLE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Szijj Katinka
1993
Erődök Városa Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lengyel Dávid
1980
MATE-GEAC
Győrik Csaba Ernő
1967
MATE-GEAC
Karácsony Gyula
1956
MATE-GEAC
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Oskolás Imre ifj.
1988
Városföldi SE
Aranyos Gábor
1984
Sitmar Ltd Lövész TSE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Vakhal Sándor
1953
Csepel LE
Márton Balázs Zoltán
1982
Csepel LE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Nagy Tibor
1964
BHSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Vas Katalin
1977
UTE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély