Esztergomi Steel Challenge II. osztályú meghívásos verseny

Versenyengedély szám
030/Sz-02/05/2024
A verseny szervezője
Esztergomi Spartacus SE
A verseny helyszíne
"Esztergom CEBA lőtér, 2509 Esztergom-Kertváros hegy utca
A verseny kezdete
2024-02-18
A verseny vége
2024-02-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
4000 Ft/ +divízió 2000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskal pi - Nyílt pgy maroklőfegyver (31/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Lévai Máté
1983
Esztergomi Spartacus SE
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Riegel Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István József
1974
Esztergomi Spartacus SE
Horváth-Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Hirsch Laszlo Robert
1975
Esztergomi Spartacus SE
Czirkelbach Raul
1996
Esztergomi Spartacus SE
Péter Valéria
1980
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 92,0 0 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
4 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 71,0 0 II. osztály
5 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 69,0 0 II. osztály
6 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
7 Lévai Máté 1983. Esztergomi Spartacus SE 64,0 0 -
8 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
9 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
10 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
11 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
12 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
13 Riegel Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
14 Hirsch Laszlo Robert 1975. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
15 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
16 Péter Valéria 1980. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
17 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 39,0 0 IV. osztály
18 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 36,0 0 IV. osztály
19 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 35,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Közp gy pisztoly Nyílt maroklőfegyver (32/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesiné Stróbl Réka
1977
Esztergomi Spartacus SE
Lévai Máté
1983
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Mészáros Tamás
1983
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Kovács Tamás
1976
Esztergomi Spartacus SE
Horváth-Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István József
1974
Esztergomi Spartacus SE
Kaszai Balázs Dr
1982
Esztergomi Spartacus SE
Erdélyi Rudolf Zalán
1976
Esztergomi Spartacus SE
Retkes János
1966
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Tamás dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Varga István
1955
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Riegel Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Megyaszay István
1977
Esztergomi Spartacus SE
Fizel József
1973
Esztergomi Spartacus SE
Molnár András
1968
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Marosvölgyi Mátyás
2004
Esztergomi Spartacus SE
Czirkelbach Raul
1996
Esztergomi Spartacus SE
Kaló-Ivcsics Erika
1978
Esztergomi Spartacus SE
Hirsch Laszlo Robert
1975
Esztergomi Spartacus SE
Péter Valéria
1980
Esztergomi Spartacus SE
Lampert Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 76,0 0 II. osztály
4 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 63,0 0 II. osztály
5 Molnár András 1968. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
6 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
7 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 II. osztály
8 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
9 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
10 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
11 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
12 Laub Dávid 1994. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
13 Megyaszay István 1977. Esztergomi Spartacus SE 57,0 0 III. osztály
14 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
15 Riegel Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
16 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
17 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
18 Fizel József 1973. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
19 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
20 Czirkelbach Raul 1996. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
21 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 48,0 0 III. osztály
22 Lévai Máté 1983. Esztergomi Spartacus SE 48,0 0 III. osztály
23 Kaszai Balázs Dr 1982. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
24 Retkes János 1966. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
25 Kovács Tamás 1976. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
26 Keresztesiné Stróbl Réka 1977. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
27 Kaló-Ivcsics Erika 1978. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
28 Horváth Tamás dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
29 Erdélyi Rudolf Zalán 1976. Esztergomi Spartacus SE 43,0 0 III. osztály
30 Juhász István József 1974. Esztergomi Spartacus SE 41,0 0 III. osztály
31 Horváth-Szeder Gábor 1978. Esztergomi Spartacus SE 41,0 0 III. osztály
32 Pócsik Miklós Béla 1964. Esztergomi Spartacus SE 39,0 0 IV. osztály
33 Hirsch Laszlo Robert 1975. Esztergomi Spartacus SE 39,0 0 IV. osztály
34 Zoltai Dániel 1979. Esztergomi Spartacus SE 38,0 0 IV. osztály
35 Péter Valéria 1980. Esztergomi Spartacus SE 37,0 0 IV. osztály
36 Lampert Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 29,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt sörétes puska divízió (33/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Laub Dávid
1994
Esztergomi Spartacus SE
Riegel Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Kovács Tamás
1976
Esztergomi Spartacus SE
Horváth-Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István József
1974
Esztergomi Spartacus SE
Kaszai Balázs Dr
1982
Esztergomi Spartacus SE
Erdélyi Rudolf Zalán
1976
Esztergomi Spartacus SE
Retkes János
1966
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Hirsch Laszlo Robert
1975
Esztergomi Spartacus SE
Czirkelbach Raul
1996
Esztergomi Spartacus SE
Péter Valéria
1980
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 96,0 0 II. osztály
3 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 96,0 0 II. osztály
4 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 II. osztály
5 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 II. osztály
6 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 73,0 0 II. osztály
7 Riegel Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
8 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 62,0 0 II. osztály
9 Hirsch Laszlo Robert 1975. Esztergomi Spartacus SE 61,0 0 II. osztály
10 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 59,0 0 III. osztály
11 Kaszai Balázs Dr 1982. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
12 Kovács Tamás 1976. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
13 Czirkelbach Raul 1996. Esztergomi Spartacus SE 54,0 0 III. osztály
14 Retkes János 1966. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
15 Zoltai Dániel 1979. Esztergomi Spartacus SE 48,0 0 III. osztály
16 Juhász István József 1974. Esztergomi Spartacus SE 47,0 0 III. osztály
17 Horváth-Szeder Gábor 1978. Esztergomi Spartacus SE 46,0 0 III. osztály
18 Erdélyi Rudolf Zalán 1976. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
19 Péter Valéria 1980. Esztergomi Spartacus SE 45,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nyílt kiskaliberű puska (34/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Riegel Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István József
1974
Esztergomi Spartacus SE
Horváth-Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Horváth Tamás dr
1963
Esztergomi Spartacus SE
Péter Valéria
1980
Esztergomi Spartacus SE
Czirkelbach Raul
1996
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 97,0 0 II. osztály
3 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 86,0 0 II. osztály
4 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 II. osztály
5 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
6 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 68,0 0 II. osztály
7 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 67,0 0 II. osztály
8 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
9 Riegel Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
10 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
11 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
12 Péter Valéria 1980. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
13 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
14 Czirkelbach Raul 1996. Esztergomi Spartacus SE 49,0 0 III. osztály
15 Horváth Tamás dr 1963. Esztergomi Spartacus SE 44,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska Nyílt pi.kal puska (35/RS) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kobezda Andrea
1973
Esztergomi Spartacus SE
Keresztesi Zsolt
1970
Esztergomi Spartacus SE
Vágó Norbert Ferenc
1971
Esztergomi Spartacus SE
Borz László Csaba
1957
Esztergomi Spartacus SE
Engi Róbert
1965
Esztergomi Spartacus SE
Magyarfalvi Norman
1973
Esztergomi Spartacus SE
Heer Ádám
1980
Esztergomi Spartacus SE
Peller Balázs
1984
Esztergomi Spartacus SE
Kun Zoltán
1973
Esztergomi Spartacus SE
Biener József
1978
Esztergomi Spartacus SE
Czéh Richárd Zsolt
1978
Esztergomi Spartacus SE
Nagy Szabolcs József
1977
Esztergomi Spartacus SE
Révfalvi Gergely dr
1981
Esztergomi Spartacus SE
Laub János
1971
Esztergomi Spartacus SE
Brogyanecz Milán
1986
Esztergomi Spartacus SE
Riegel Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Zoltai Dániel
1979
Esztergomi Spartacus SE
Kovács Tamás
1976
Esztergomi Spartacus SE
Horváth-Szeder Gábor
1978
Esztergomi Spartacus SE
Juhász István József
1974
Esztergomi Spartacus SE
Kaszai Balázs Dr
1982
Esztergomi Spartacus SE
Erdélyi Rudolf Zalán
1976
Esztergomi Spartacus SE
Retkes János
1966
Esztergomi Spartacus SE
Mechler Zoltán
1966
Esztergomi Spartacus SE
Pócsik Miklós Béla
1964
Esztergomi Spartacus SE
Czirkelbach Raul
1996
Esztergomi Spartacus SE
Lampert Viktor
1974
Esztergomi Spartacus SE
Hirsch Laszlo Robert
1975
Esztergomi Spartacus SE
Péter Valéria
1980
Esztergomi Spartacus SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kobezda Andrea 1973. Esztergomi Spartacus SE 100,0 0 II. osztály
2 Keresztesi Zsolt 1970. Esztergomi Spartacus SE 99,9 0 II. osztály
3 Kun Zoltán 1973. Esztergomi Spartacus SE 89,0 0 II. osztály
4 Heer Ádám 1980. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
5 Mechler Zoltán 1966. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
6 Riegel Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
7 Czéh Richárd Zsolt 1978. Esztergomi Spartacus SE 88,0 0 II. osztály
8 Biener József 1978. Esztergomi Spartacus SE 87,0 0 II. osztály
9 Nagy Szabolcs József 1977. Esztergomi Spartacus SE 84,0 0 II. osztály
10 Peller Balázs 1984. Esztergomi Spartacus SE 83,0 0 II. osztály
11 Magyarfalvi Norman 1973. Esztergomi Spartacus SE 80,0 0 II. osztály
12 Engi Róbert 1965. Esztergomi Spartacus SE 77,0 0 II. osztály
13 Laub János 1971. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
14 Brogyanecz Milán 1986. Esztergomi Spartacus SE 75,0 0 II. osztály
15 Lampert Viktor 1974. Esztergomi Spartacus SE 66,0 0 II. osztály
16 Révfalvi Gergely dr 1981. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
17 Borz László Csaba 1957. Esztergomi Spartacus SE 65,0 0 II. osztály
18 Czirkelbach Raul 1996. Esztergomi Spartacus SE 60,0 0 III. osztály
19 Retkes János 1966. Esztergomi Spartacus SE 58,0 0 III. osztály
20 Kovács Tamás 1976. Esztergomi Spartacus SE 57,0 0 III. osztály
21 Juhász István József 1974. Esztergomi Spartacus SE 56,0 0 III. osztály
22 Zoltai Dániel 1979. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
23 Hirsch Laszlo Robert 1975. Esztergomi Spartacus SE 55,0 0 III. osztály
24 Horváth-Szeder Gábor 1978. Esztergomi Spartacus SE 53,0 0 III. osztály
25 Erdélyi Rudolf Zalán 1976. Esztergomi Spartacus SE 52,0 0 III. osztály
26 Péter Valéria 1980. Esztergomi Spartacus SE 51,0 0 III. osztály
27 Kaszai Balázs Dr 1982. Esztergomi Spartacus SE 50,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély