II. MATE-GEAC Kupa sportlövő verseny
Versenyengedély szám
188/B-05/11/2024
A verseny szervezője
MATE-GEAC
A verseny helyszíne
Nemzeti Lőtér, 1106 Budapest, Fehér út 9-11.
A verseny kezdete
2024-05-17
A verseny vége
2024-05-18
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
5 000 Ft/fő/ 25 és 50 m-es lövéses versenyszámok. 4 000 Ft/fő/ 10 m-es 40 és 60 lövéses versenyszámok. 3 000 Ft/fő/ 10 m-es 20 lövéses versenyszámok. Határidőn túli nevezés: 8 000 Ft/fő/ 25 és 50 m-es. 6 000 Ft/fő/ 10 m-es 40 lövés. 3 000 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
MATE-GEAC sportlövő szakosztálya 11742049-21462573
10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bianka
|
2007
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Ármin
|
2009
|
MATE-GEAC
|
Szabó Levente
|
2009
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győrik Csaba
|
1967
|
MATE-GEAC
|
Karácsony Gyula
|
1956
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bence Golda Jente
|
2012
|
KSI SE
|
Gunczer Léna Anna
|
2010
|
KSI SE
|
Kerepeczki Bianka
|
2011
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ródler Bence
|
2011
|
UTE
|
Farkas Ákos
|
2010
|
KSI SE
|
Gosztola Gergő
|
2010
|
KSI SE
|
Kazár Ádám
|
2010
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Zsófia
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Nagy Bianka
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Cséki Emma
|
2009
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Kabina Fanni
|
2007
|
KSI SE
|
Kiss Virág
|
2007
|
KSI SE
|
Komlós Diána
|
2008
|
KSI SE
|
Szőnyi Sarolta Izabella
|
2009
|
KSI SE
|
Vincze Kata Sára
|
2009
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Olivér
|
2009
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Szekér Máté Bálint
|
2007
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó-Galiba Noémi
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Papp Zsófia
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Tinordi Gabriella
|
2004
|
Dunaújvárosi LSE
|
Dragoiu Alexa
|
2005
|
KSI SE
|
Kertész Zsófia
|
2003
|
KSI SE
|
Ozsváth Réka
|
2004
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gönczöl Ábel
|
2006
|
MATE-GEAC
|
Molnár Ádám
|
2006
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Szolnoki Marcell
|
2006
|
UTE
|
Kiss-Vámosi Ádám
|
2008
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
|
2001
|
Tisza Volán SC
|
Kresalek Noémi
|
1990
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Péter
|
1967
|
Tisza Volán SC
|
Polgár János
|
2000
|
Debreceni Lövészsuli SE
|
Tóth Gábor
|
1973
|
UTE
|
Kalmár Tamás
|
1995
|
UTE
|
Trájer Szabolcs
|
2001
|
KSI SE
|
Ferenci József
|
1952
|
APLE
|
Kresalek Ottó László
|
1958
|
APLE
|
Porcsalmy Imre Zoltán
|
1963
|
APLE
|
Sipka Péter
|
1958
|
APLE
|
Tihanyi László
|
1948
|
APLE
|
Balogh Gergely
|
1973
|
APLE
|
Nagy Tibor
|
1964
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kapás Rita
|
1984
|
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpisztoly 60 SH1 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polyák Norbert Zsolt
|
1975
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Petra
|
2009
|
ZTE Sportlövész Klub
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 - Serdülő leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Hanga
|
2012
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 - Serdülő fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Süle Nimród
|
2010
|
ZTE Sportlövész Klub
|
Turi Olivér
|
2012
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Petra
|
2009
|
ZTE Sportlövész Klub
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Dániel
|
2008
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jovan Noémi
|
2006
|
Tisza Volán SC
|
Komáromi Krisztina Panna
|
2001
|
Tisza Volán SC
|
Pap Jerne Zsófia
|
2007
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tarr Vivien
|
2001
|
UTE
|
Biatovszki Mira Zsuzsanna
|
1992
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karikó Zoltán László
|
1961
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 20 pont - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Bianka
|
2007
|
MATE-GEAC
|
Papp Zsófia
|
2007
|
MATE-GEAC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 20 pont - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kresalek Noémi
|
1990
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Győrik Csaba
|
1967
|
MATE-GEAC
|
Karácsony Gyula
|
1956
|
MATE-GEAC
|
Kresalek Ottó László
|
1958
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Pisztoly - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Domsits Olivia Ditta
|
2004
|
UTE
|
Vas Emma
|
2007
|
UTE
|
Dézsi Vivien
|
2005
|
KSI SE
|
Gergő Lilla
|
2006
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Barna Ádám
|
2007
|
KSI SE
|
Weite Hayden Károly
|
2008
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Pisztoly - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
|
2001
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
|
1970
|
Tisza Volán SC
|
Nagy Ákos Károly
|
2005
|
Tisza Volán SC
|
Takács Péter
|
1967
|
Tisza Volán SC
|
Döme István
|
1954
|
Mátyásföldi TLE
|
Nagy Tibor
|
1964
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt vegyes
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
|
2001
|
Tisza Volán SC
|
Nagy László
|
1970
|
Tisza Volán SC
|
Nagy Ákos Károly
|
2005
|
Tisza Volán SC
|
Takács Tibor Tamás
|
1967
|
Egri PLE
|
Weite Hayden Károly
|
2008
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Tibor
|
1964
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy László
|
1970
|
Tisza Volán SC
|
Nagy Ákos Károly
|
2005
|
Tisza Volán SC
|
Takács Tibor Tamás
|
1967
|
Egri PLE
|
Szabó Barna Ádám
|
2007
|
KSI SE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jovan Noémi
|
2006
|
Tisza Volán SC
|
Tóth Anna
|
2005
|
UTE
|
Toma Réka
|
2006
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
|
2003
|
APLE
|
Rácz Áron
|
2006
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
|
1999
|
UTE
|
Dénes Eszter
|
2001
|
UTE
|
Biatovszki Mira Zsuzsanna
|
1992
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
|
1989
|
BHSE
|
Szalai Mihály
|
1972
|
APLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Ifjúsági leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Junior leány
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jovan Noémi
|
2006
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Junior fiú
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Wittmann Péter
|
2003
|
APLE
|
Rácz Áron
|
2006
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Felnőtt női
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Molnár Anikó Margit
|
1967
|
UTE
|
Biatovszki Mira Zsuzsanna
|
1992
|
Tisza Volán SC
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Puska fekvő - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hári Péter
|
1989
|
BHSE
|
Tóth Gyula
|
1968
|
Göcsej Sportlövész Egyesület
|
Szalai Mihály
|
1972
|
APLE
|
Simó Kornél
|
1984
|
BHSE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Karácsony Gyula
|
1956
|
MATE-GEAC
|
Döme István
|
1954
|
Mátyásföldi TLE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély
50m Pisztoly - Felnőtt férfi
Részletek
A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szűcs Gergely
|
1977
|
UTE
|
Tóth Gábor
|
1973
|
UTE
|
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély