PVSK Kupa (2. EB-VB válogató)-VÁLTOZÁS A BEOSZTÁSBAN!

Versenyengedély szám
271/B-07/08/2022

A PVSK Kupa volt a sportlövők második válogatója a szeptemberi wroclawi 25, 50 méteres kontinensviadalra, valamint az októberi kairói világbajnokságra. Mindkét eseményen olimpiai kvótákat fognak osztani. Mivel a vb-n 10 méteres számokat is rendeznek, ezért a PVSK Kupán is megrendezték ezeket. Az esemény helyszíne Pécsett a Városi Lőtér volt. Minden esetben összevont döntőkre került sor, vagyis nem volt korosztályi megkötés. A 25 méter pisztoly versenyszámban a nőknél Major Veronika (BEFAG Keszthelyi Erdész LK) lett az első 29 találattal, a 24 találatos Sike Renáta (BHSE) a második, Jákó Miriam (Cél-Tudat SE) pedig 15 találattal a harmadik. A felnőtteknél Major Veronika alaperedménye volt a legjobb 581 körrel, a junioroknál Fábián Sára (Csepel LE) szintén 581 körrel zárta az alapot.

Az 50 méter puska három testhelyzetű versenyszámban a nőknél Lovász Dorina (MATE-Gödöllői EAC) végzett az első helyen, miután az aranymérkőzésen 16-12-re győzött Dénes Eszter (UTE) ellen, Mészáros Eszter (MATE-Gödöllői EAC) a harmadik. A felnőtteknél a legjobb alaperedményt Lovász Dorina lőtte 590 körrel. A férfiaknál ebben a számban Pekler Zalán (Komárom VSE) lett a győztes, az aranymeccsen 16-10-re megverte Péni Istvánt (UTE), a harmadik Hammerl Soma (UTE). A felnőtteknél Pekler Zalán az alapversenyben is a legpontosabban célzott, 591 kört teljesített. A 25 méter gyorstüzelő pisztoly versenyszámban a 2005-ös születésű Nagy Ákos Károly (BHSE) lett az első 19 találattal, második Nagy Máté László (BHSE) 13, harmadik Nagy László (BHSE) 8 találattal. 

 

A 10 méter légpisztoly versenyszámban a nőknél Major Veronika (BEFAG-Keszthelyi Erdész LK) az első, aki 16-8-ra bizonyult jobbnak az aranymérkőzésen a második Berde Viktóriánál (KSI SE), harmadik Csonka Zsófia (PSN Zrt.). A felnőtteknél Major Veronika alaperedménye volt a legjobb 576 körrel. A férfiaknál ebben a számban az első két helyen juniorkorú versenyző végzett. Rédecsi Máté (BHSE) 16-8-re nyert az aranymérkőzésen Nagy Bálint (Egri PLE) ellen, harmadik lett Nagy László (BHSE). Az alapversenyben a felnőtteknél Nagy László 570, a junioroknál Nagy Bálint 572 körrel zárt az élen. 

A 10 méter légpuska számot a férfiaknál Péni István (UTE) nyerte meg, miután az aranycsatában 17-7-re győzött Pekler Zalán (Komárom VSE) ellen, harmadik a juniorkorú Dénes András (Cél-Tudat SE). Az alaperedménye Péni Istvánnak volt a legjobb 631.1 körrel. A nőknél Tarr Vivien (UTE) az aranyérmes, miután 16-8-ra győzött Toma Dorina (UTE) ellen, harmadik Dénes Eszter (UTE). Az alapversenyben a felnőtteknél élen záró Dénes Eszter 629.5, míg a junioroknál első Bajos Gitta (Komárom VSE) 629.9 kört lőtt. 

 

A válogatók sora július 28-án folytatódik, illetve zárul a 10 méteres számokkal, illetve július 29-től három napon át a 25, 50 méteres országos bajnoksággal, amelyet Budapesten, a Fehér úti Nemzeti Lőtéren rendeznek. 

A verseny szervezője
Pécsi Vasutas Sportkör
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2022-07-02
A verseny vége
2022-07-03
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40 lövés: 2000 Ft, 60 lövés: 3000 Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tamás Hanna
2009
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Zakár Emma Eszter
2008
BHSE
Friedrich Aliz
2011
Pécsi Vasutas Sportkör
Wiesner Csenge Zsófi
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Várkonyi Emma Róza
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 389,0 6 Aranyjelvény
2 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 371,0 5 Aranyjelvény
3 Tamás Hanna 2009. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 369,0 4 Aranyjelvény
4 Zakár Emma Eszter 2008. BHSE 359,0 3 Ezüstjelvény
5 Wiesner Csenge Zsófi 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 357,0 2 Ezüstjelvény
6 Várkonyi Emma Róza 2010. Pécs Városi LK 331,0 1 Bronzjelvény
7 Friedrich Aliz 2011. Pécsi Vasutas Sportkör 315,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Pál Ignác
2008
Tisza Volán SC
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Süle Nimród
2010
ZTE Sportlövész Klub
Fodor Márton
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Gyurkó Zsombor
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Mészáros Bence
2010
Pécsi Vasutas Sportkör
Várkonyi Botond Balázs
2008
Pécs Városi LK
Szabados Koppány
2009
Nagykanizsai PSLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 381,0 5 Aranyjelvény
2 Szabados Koppány 2009. Nagykanizsai PSLE 364,0 4 Ezüstjelvény
3 Takács Pál Ignác 2008. Tisza Volán SC 361,0 3 Ezüstjelvény
4 Fodor Márton 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 328,0 2 Bronzjelvény
5 Gyurkó Zsombor 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 325,0 1 Bronzjelvény
6 Várkonyi Botond Balázs 2008. Pécs Városi LK 234,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hadnagy Viktória Anna
2008
KSI SE
Szőnyi Sarolta Izabella
2009
KSI SE
Vincze Kata Sára
2009
KSI SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Kata Sára 2009. KSI SE 352,0 2 Aranyjelvény
2 Szőnyi Sarolta Izabella 2009. KSI SE 349,0 1 Aranyjelvény
3 Hadnagy Viktória Anna 2008. KSI SE 336,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Korondi Balázs
2009
KSI SE
Nagy Balázs
2008
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Vajda Martin
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Gyula Ferenc
2010
Göcsej Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 352,0 2 Aranyjelvény
2 Nagy Balázs 2008. KSI SE 341,0 1 Ezüstjelvény
3 Vajda Martin 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 302,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 597,3 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Zsófia
2004
ZTE Sportlövész Klub
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 629,9 7 Ifjú Mester
2 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 629,0 6 Ifjú Mester
3 Tóth Anna 2005. UTE 626,3 5 Ifjú Mester
4 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 625,7 4 Ifjú Mester
5 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 621,7 3 Ifjú Mester
6 Toma Réka 2006. UTE 619,2 2 Ifjú Mester
7 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 614,5 1 Aranyjelvény
8 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 607,6 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes Eszter 2001. UTE 629,5 5 Mester
2 Toma Dorina 1999. UTE 625,9 4 Mester
3 Tarr Vivien 2001. UTE 624,6 3 Mester
4 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 620,6 2 I. osztály
5 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 619,0 1 I. osztály
6 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 618,5 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Takács Dezső
2006
BHSE
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Gaál Márton
2005
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Dezső 2006. BHSE 598,4 1 Aranyjelvény
2 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 568,2 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Takács Péter ifj
2005
Tisza Volán SC
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Tankovics Tamás
2006
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Jakab Márton Péter
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Petrovics Artúr
2007
Nyíregyházi PLE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Wittmann Péter
2003
APLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 625,0 13 Ifjú Mester
2 Rácz Áron 2006. BHSE 623,6 12 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 621,2 11 Ifjú Mester
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 620,0 10 Ifjú Mester
5 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 619,5 9 Ifjú Mester
6 Mlinkovics Máté 2008. Komáromi VSE 617,0 8 Aranyjelvény
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 616,0 7 Aranyjelvény
8 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 612,7 6 Aranyjelvény
9 Takács Péter ifj 2005. Tisza Volán SC 611,2 5 Ezüstjelvény
10 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 608,7 4 Ezüstjelvény
11 Tankovics Tamás 2006. ZTE Sportlövész Klub 607,9 3 Ezüstjelvény
12 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 605,6 2 Ezüstjelvény
13 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 600,7 1 Ezüstjelvény
14 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 591,2 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Horváth Tamás
1985
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Szalai Mihály
1972
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 631,1 9 Mester
2 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 629,4 8 Mester
3 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 622,9 7 I. osztály
4 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 618,3 6 I. osztály
5 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 617,6 5 I. osztály
6 Hári Péter 1989. BHSE 616,2 4 II. osztály
7 Kiss Viktor 2001. UTE 615,7 3 II. osztály
8 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 614,7 2 II. osztály
9 Csókási Tibor 1967. ZTE Sportlövész Klub 613,3 1 II. osztály
10 Szalai Mihály 1972. APLE 599,2 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kabina Fanni
2007
KSI SE
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Pásztor Kitti
2006
Kecskeméti Lövész SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lázár Míra 2006. Csepel LE 550,0 5 Aranyjelvény
2 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 539,0 4 Ezüstjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 531,0 3 Ezüstjelvény
4 Kabina Fanni 2007. KSI SE 513,0 1 Bronzjelvény
5 Pásztor Kitti 2006. Kecskeméti Lövész SE 510,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Vas Emma
2007
UTE
Benedek Ágnes Veronika
2005
ZTE Sportlövész Klub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Kálóczi Regina
2007
Keszthelyi Erdész LK
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 570,0 9 Ifjú Mester
2 Varga Zalay Babett 2002. UTE 562,0 8 Ezüstjelvény
3 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 557,0 7 Ezüstjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 556,0 6 Ezüstjelvény
5 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 553,0 5 Ezüstjelvény
6 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 550,0 4 Ezüstjelvény
7 Kálóczi Regina 2007. Keszthelyi Erdész LK 549,0 3 Ezüstjelvény
8 Fazekas Milla 2006. KSI SE 549,0 2 Ezüstjelvény
9 Domsits Olivia 2004. UTE 545,0 1 Ezüstjelvény
10 Benedek Ágnes Veronika 2005. ZTE Sportlövész Klub 508,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Berde Viktória
2001
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Vas Virág dr
1977
BHSE
Tóth Gyuláné
1976
Göcsej Sportlövész Egyesület
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 576,0 7 I. osztály
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 563,0 6 II. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 562,0 5 II. osztály
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 562,0 4 II. osztály
5 Berde Viktória 2001. KSI SE 558,0 3 III. osztály
6 Vas Virág dr 1977. BHSE 548,0 2 III. osztály
7 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 524,0 1 IV. osztály
8 Tóth Gyuláné 1976. Göcsej Sportlövész Egyesület 481,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polacsek László András
2006
KSI SE
Tatár Soma
2006
KSI SE
Stróbl Ádám
2006
Kecskeméti Lövész SE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 530,0 1 Ezüstjelvény
2 Polacsek László András 2006. KSI SE 524,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szalma Bence László
2005
UTE
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Mezei Kornél
2002
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tóth Máté
2002
UTE
Tóth Braun Márton
2005
UTE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Soós Bendegúz
2006
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Bálint 2004. Egri PLE 572,0 11 Ifjú Mester
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 558,0 10 Ezüstjelvény
3 Rédecsi Máté 2004. BHSE 558,0 9 Ezüstjelvény
4 Tóth Braun Márton 2005. UTE 555,0 8 Ezüstjelvény
5 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 554,0 7 Ezüstjelvény
6 Mezei Kornél 2002. KSI SE 553,0 6 Ezüstjelvény
7 Szalma Bence László 2005. UTE 550,0 5 Ezüstjelvény
8 Weite Hayden 2008. KSI SE 550,0 4 Ezüstjelvény
9 Balázs Tamás 2006. KSI SE 548,0 3 Ezüstjelvény
10 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 542,0 2 Bronzjelvény
11 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 533,0 1 Bronzjelvény
12 Tóth Máté 2002. UTE 527,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Gábor
1973
UTE
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Tantó Milán
1996
Keszthelyi Erdész LK
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy László 1970. BHSE 570,0 11 II. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 560,0 10 II. osztály
3 Tóth Gábor 1973. UTE 559,0 9 III. osztály
4 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 558,0 8 III. osztály
5 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 557,0 7 III. osztály
6 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 556,0 6 III. osztály
7 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 548,0 5 III. osztály
8 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 545,0 4 III. osztály
9 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 541,0 3 III. osztály
10 Tantó Milán 1996. Keszthelyi Erdész LK 540,0 2 III. osztály
11 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 539,0 1 IV. osztály
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 502,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gergő Lilla
2006
KSI SE
Lénárt Eszter Nóra
2006
Nyíregyházi PLE
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter Nóra 2006. Nyíregyházi PLE 543,0 8 Aranyjelvény
2 Lázár Míra 2006. Csepel LE 517,0 5 Bronzjelvény
3 Gergő Lilla 2006. KSI SE 502,0 8 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vas Emma
2007
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia Ditta
2004
UTE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Riesing Borka
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fazekas Milla
2006
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Komáromi VSE
Fábián Sára Ráhel
2002
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fábián Sára Ráhel 2002. Csepel LE 581,0 23 Ifjú Mester
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 567,0 15 Ifjú Mester
3 Domsits Olivia 2004. UTE 564,0 14 Aranyjelvény
4 Szakács Tünde 2002. Komáromi VSE 559,0 10 Aranyjelvény
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 553,0 7 Ezüstjelvény
6 Varga Zalay Babett 2002. UTE 551,0 5 Ezüstjelvény
7 Fazekas Milla 2006. KSI SE 547,0 9 Ezüstjelvény
8 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 529,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Berde Viktória
2001
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 581,0 17 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 576,0 19 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 570,0 15 II. osztály
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 557,0 9 III. osztály
5 Berde Viktória 2001. KSI SE 548,0 5 III. osztály
6 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 519,0 5 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polacsek László András
2006
KSI SE
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polacsek László András 2006. KSI SE 544,0 7 -
2 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 509,0 4 -
3 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 488,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Weite Hayden 2008. KSI SE 555,0 11 -
2 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 553,0 10 -
3 Balázs Tamás 2006. KSI SE 551,0 9 -
4 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 543,0 7 -
5 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 539,0 9 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Orbán Zsolt ifj
1995
Technikai Sportok Klubja
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 566,0 10 -
2 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 562,0 13 -
3 Gurisatti Gyula ifj. 1966. Komáromi VSE 549,0 11 -
4 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 549,0 7 -
5 Orbán Zsolt 1968. Technikai Sportok Klubja 548,0 8 -
6 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 546,0 12 -
7 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 541,0 7 -
8 Orbán Zsolt ifj 1995. Technikai Sportok Klubja 529,0 9 -
9 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 528,0 5 -
10 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 522,0 6 -
11 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 508,0 6 -
12 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 474,0 0 -
13 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 455,0 1 -
14 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 282,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Komáromi Krisztina Panna
2001
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Balázs Tamás
2006
KSI SE
Szabó Barna Ádám
2007
KSI SE
Weite Hayden
2008
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Sike Renáta
1978
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Németh Ferenc
1959
ZTE Sportlövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Major Veronika 1997. Keszthelyi Erdész LK 569,0 11 Mester
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 561,0 15 I. osztály
3 Sike Renáta 1978. BHSE 551,0 10 II. osztály
4 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 543,0 7 II. osztály
5 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 538,0 8 III. osztály
6 Balázs Tamás 2006. KSI SE 535,0 7 III. osztály
7 Takács Tibor 1967. Egri PLE 532,0 8 III. osztály
8 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 529,0 5 III. osztály
9 Weite Hayden 2008. KSI SE 529,0 5 III. osztály
10 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 527,0 9 III. osztály
11 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 527,0 7 III. osztály
12 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 526,0 4 III. osztály
13 Szabó Barna Ádám 2007. KSI SE 523,0 6 III. osztály
14 Komáromi Krisztina Panna 2001. Tisza Volán SC 523,0 4 III. osztály
15 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 522,0 6 III. osztály
16 Németh Ferenc 1959. ZTE Sportlövész Klub 519,0 5 III. osztály
17 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 502,0 4 IV. osztály
18 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 479,0 6 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos Károly
2005
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos Károly 2005. BHSE 559,0 12 Aranyjelvény
2 Rédecsi Máté 2004. BHSE 557,0 15 Ezüstjelvény
3 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 514,0 7 -
4 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 512,0 2 -
5 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 454,0 5 -
6 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 452,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Orbán Zsolt
1968
Technikai Sportok Klubja
Pintér Ernő Tibor
1963
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Boros György
1956
BHSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 570,0 15 II. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 561,0 11 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 561,0 9 III. osztály
4 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 560,0 9 III. osztály
5 Pintér Ernő Tibor 1963. ZTE Sportlövész Klub 546,0 10 III. osztály
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 518,0 7 -
7 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 464,0 5 -
8 Boros György 1956. BHSE 383,0 6 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartók Csaba
1993
Tisza Volán SC
Takács Péter
1967
Tisza Volán SC
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Takács Tibor
1967
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 558,0 12 III. osztály
2 Takács Tibor 1967. Egri PLE 544,0 10 -
3 Bartók Csaba 1993. Tisza Volán SC 541,0 7 -
4 Nagy László 1970. BHSE 530,0 6 -
5 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 506,0 6 -
6 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 506,0 3 -
7 Takács Péter 1967. Tisza Volán SC 405,0 5 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Lukács Veronika
2006
Zámolyi Lövészklub
Lázár Míra
2006
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lukács Veronika 2006. Zámolyi Lövészklub 597,2 21 Aranyjelvény
2 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 591,3 14 Aranyjelvény
3 Lázár Míra 2006. Csepel LE 588,7 16 Aranyjelvény
4 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 563,4 10 Ezüstjelvény
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 553,4 4 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 610,9 29 Ifjú Mester
2 Tóth Anna 2005. UTE 608,7 27 Ifjú Mester
3 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 601,3 20 Ifjú Mester
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 594,1 11 Ifjú Mester
5 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 593,2 14 Ifjú Mester
6 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 585,1 13 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Konkoly Rózsa
1973
Kecskeméti Lövész SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Fehér Andrea
1971
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 618,0 32 Mester
2 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 611,3 31 Mester
3 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 611,1 30 Mester
4 Hanák Gabriella 1996. BHSE 609,1 22 Mester
5 Fehér Andrea 1971. APLE 603,0 18 Mester
6 Konkoly Rózsa 1973. Kecskeméti Lövész SE 567,0 9 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gajdácsi Zoltán
2005
Kecskeméti Lövész SE
Ginál Szabolcs
2004
Kecskeméti Lövész SE
Rácz Áron
2006
BHSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 592,8 20 Aranyjelvény
2 Rácz Áron 2006. BHSE 580,7 12 Aranyjelvény
3 Gajdácsi Zoltán 2005. Kecskeméti Lövész SE 562,9 11 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kis Botond
2003
Kecskeméti Lövész SE
Nemes Dániel
2004
Kecskeméti Lövész SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 622,8 36 Ifjú Mester
2 Török Ferenc 2003. Csepel LE 617,0 36 Ifjú Mester
3 Wittmann Péter 2003. APLE 614,0 33 Ifjú Mester
4 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 603,2 24 Ifjú Mester
5 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 600,9 20 Ifjú Mester
6 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 594,6 18 Ifjú Mester
7 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 592,8 15 Ifjú Mester
8 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 586,7 15 Aranyjelvény
9 Kis Botond 2003. Kecskeméti Lövész SE 574,6 9 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabián Norbert
1982
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Balogh Zoltán
1973
ZTE Sportlövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Szalai Mihály
1972
APLE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 626,2 48 Mester
2 Péni István Márton 1997. UTE 623,3 38 Mester
3 Simó Kornél 1984. BHSE 618,3 35 Mester
4 Gazdig Olivér 2000. Komáromi VSE 618,3 33 Mester
5 Hári Péter 1989. BHSE 617,3 30 Mester
6 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 611,0 24 Mester
7 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 610,6 26 Mester
8 Szalai Mihály 1972. APLE 610,1 26 Mester
9 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 610,1 23 Mester
10 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 604,6 25 Mester
11 Koczor Péter 1989. UTE 604,1 24 Mester
12 Balogh Zoltán 1973. ZTE Sportlövész Klub 599,3 16 Mester
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Héra Georgina
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Ferik Csilla
2008
MATE-GEAC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ferik Csilla 2008. MATE-GEAC 539,0 15 Ezüstjelvény
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 537,0 12 Ezüstjelvény
3 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 537,0 9 Ezüstjelvény
4 Héra Georgina 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 525,0 6 Bronzjelvény
5 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 518,0 6 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Réka
2006
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
BHSE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 588,0 26 Ifjú Mester
2 Toma Réka 2006. UTE 574,0 22 Aranyjelvény
3 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 572,0 18 Aranyjelvény
4 Nagybányai-Nagy Anna 2002. Csepel LE 570,0 20 Aranyjelvény
5 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 569,0 21 Aranyjelvény
6 Tóth Anna 2005. UTE 569,0 16 Aranyjelvény
7 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 542,0 7 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Toma Dorina
1999
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Gáspár Lalita
2000
VASAS SC
Lovász Dorina
1999
MATE-GEAC
Mészáros Eszter
2002
MATE-GEAC
Fehér Andrea
1971
APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovász Dorina 1999. MATE-GEAC 590,0 35 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. MATE-GEAC 583,0 22 Mester
3 Toma Dorina 1999. UTE 580,0 27 I. osztály
4 Dénes Eszter 2001. UTE 579,0 26 I. osztály
5 Gáspár Lalita 2000. VASAS SC 576,0 24 I. osztály
6 Tarr Vivien 2001. UTE 568,0 19 II. osztály
7 Hanák Gabriella 1996. BHSE 564,0 14 III. osztály
8 Fehér Andrea 1971. APLE 557,0 20 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Rácz Áron
2006
BHSE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 564,0 20 Aranyjelvény
2 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 554,0 11 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 547,0 9 Ezüstjelvény
4 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 534,0 6 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Szvetnyik Péter
2002
Csepel LE
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Tokodi Tibor Bence
2004
Kecskeméti Lövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szvetnyik Péter 2002. Csepel LE 488,0 2 -
2 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 484,0 4 -
3 Tokodi Tibor Bence 2004. Kecskeméti Lövész SE 467,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Wittmann Péter
2003
APLE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 586,0 27 Aranyjelvény
2 Wittmann Péter 2003. APLE 580,0 23 Aranyjelvény
3 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 567,0 16 Ezüstjelvény
4 Török Ferenc 2003. Csepel LE 565,0 25 Ezüstjelvény
5 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 561,0 15 Ezüstjelvény
6 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 559,0 15 Ezüstjelvény
7 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 557,0 12 Ezüstjelvény
8 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 522,0 12 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska 3X20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Péni István Márton
1997
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Hári Péter
1989
BHSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Klenczner Márton
2001
MATE-GEAC
Szalai Mihály
1972
APLE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 591,0 35 -
2 Péni István Márton 1997. UTE 588,0 35 -
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 585,0 28 -
4 Kiss Viktor 2001. UTE 584,0 32 -
5 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 582,0 29 -
6 Hári Péter 1989. BHSE 578,0 27 -
7 Klenczner Márton 2001. MATE-GEAC 574,0 18 -
8 Simó Kornél 1984. BHSE 574,0 17 -
9 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 567,0 13 -
10 Szalai Mihály 1972. APLE 552,0 14 -
11 Koczor Péter 1989. UTE 540,0 12 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 521,0 2 III. osztály
2 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 517,0 4 III. osztály
3 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 507,0 1 IV. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 426,0 2 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély