Rapid Shooting

Versenyengedély szám
425/RS-12/01/2019

Nevezés érkezési sorrendben a helyszínen történik 9:00-tól, a versennyel kapcsolatban érdeklődni: +36209296975 telefonszámon lehet.

www.budafokiloter.hu

FB: @bmse22

info@budafokiloter.hu

 

 

A verseny szervezője
Budafoki Mesterlövész SE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Pannóni u 1-3. (ERVA SC pincelőtér)
A verseny kezdete
2019-12-01
A verseny vége
2019-12-01
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000ft/kategória
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Egeresi Diana
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Gráf Péter
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 91,0 0 II. osztály
3 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 84,0 0 II. osztály
4 Gráf Péter 1976. Budafoki Mesterlövész SE 78,0 0 II. osztály
5 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Egeresi Diana
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Gráf Péter
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 97,0 0 II. osztály
3 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 76,0 0 II. osztály
4 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 75,0 0 II. osztály
5 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 74,0 0 II. osztály
6 Gráf Péter 1976. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Egeresi Diana
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Gráf Péter
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 86,0 0 II. osztály
3 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 80,0 0 II. osztály
4 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 79,0 0 II. osztály
5 Gráf Péter 1976. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Egeresi Diana
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Gráf Péter
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Szász Richárd
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Szász Richárd 1976. Budafoki Mesterlövész SE 89,0 0 II. osztály
3 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 74,0 0 II. osztály
4 Gráf Péter 1976. Budafoki Mesterlövész SE 72,0 0 II. osztály
5 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Durkó János
1972
Budafoki Mesterlövész SE
Egeresi Diana
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Gráf Péter
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 89,0 0 II. osztály
3 Durkó János 1972. Budafoki Mesterlövész SE 84,0 0 II. osztály
4 Gráf Péter 1976. Budafoki Mesterlövész SE 79,0 0 II. osztály
5 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély