Rapid shooting és Steel Challenge minősítő verseny MNL-SE

Versenyengedély szám
384/RS-09/02
A verseny szervezője
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
A verseny helyszíne
1085 Bp., Kőbányai u.19
A verseny kezdete
2018-09-28
A verseny vége
2018-09-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földvári Péter
1978
ALE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Lovas Zoltán
1996
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Tóth István
1982
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földvári Péter 1978. ALE 31,0 III. osztály
2 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 31,0 II. osztály
3 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 31,0 III. osztály
4 Lovas Zoltán 1996. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 31,0 III. osztály
5 Tóth István 1982. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 31,0 III. osztály
6 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 31,0 II. osztály
7 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 II. osztály
8 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 31,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földvári Péter
1978
ALE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szűcs Sándor
1986
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Tóth István
1982
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Lovas Zoltán
1996
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Fényes József
1957
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Kotuly Zoltán
1968
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Grosz Miklós
1946
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Szemelyácz Balázs
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lovas Zoltán 1996. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 III. osztály
2 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 32,0 III. osztály
3 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 32,0 II. osztály
4 Tóth István 1982. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 III. osztály
5 Földvári Péter 1978. ALE 32,0 III. osztály
6 Szűcs Sándor 1986. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 III. osztály
7 Fényes József 1957. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 III. osztály
8 Kotuly Zoltán 1968. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 III. osztály
9 Szemelyácz Balázs 1985. Budafoki Mesterlövész SE 32,0 III. osztály
10 Grosz Miklós 1946. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 III. osztály
11 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 32,0 II. osztály
12 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 II. osztály
13 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 32,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Földvári Péter
1978
ALE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 00:33:00 III. osztály
2 Földvári Péter 1978. ALE 00:33:00 III. osztály
3 Somló Péter László 1991. Euro-Gun SE 00:33:00 III. osztály
4 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 00:33:00 II. osztály
5 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 00:33:00 II. osztály
6 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 00:33:00 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Tóth István
1982
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Lovas Zoltán
1996
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1982. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 34,0 III. osztály
2 Lovas Zoltán 1996. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 34,0 III. osztály
3 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 34,0 II. osztály
4 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 II. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 34,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Attila 1981. Euro-Gun SE 35,0 II. osztály
2 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 35,0 II. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 II. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 35,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély