Suhajda Mihály Emlékverseny.

Versenyengedély szám
270/B-05/24
A verseny szervezője
Nyíregyházi PLE
A verseny helyszíne
4400 Nyíregyháza, Stadion út 7.
A verseny kezdete
2019-05-04
A verseny vége
2019-05-04
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.-Ft/versenyszám/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Rudolf Karina
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 156,0 Bronzjelvény
2 Rudolf Karina 2006. Nyíregyházi PLE 116,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kelly Gordon
2007
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kelly Gordon 2007. Nyíregyházi PLE 132,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 317,0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fehérvári Nikoletta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fehérvári Nikoletta 2002. Nyíregyházi PLE 356,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nizsalóczki Soma
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nizsalóczki Soma 2002. Nyíregyházi PLE 543,0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Anetta
2002
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Torkos Anetta 2002. Nyíregyházi PLE 381,0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt Mihály
1976
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Andrea
1988
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Rácz Béla
1959
Nyíregyházi PLE
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
Mikó István Attila
1962
Nyíregyházi PLE
Mikó Péter
1987
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Katona András 1974. Nyíregyházi PLE 87,0 I. osztály
2 Veres Andrea 1988. Nyíregyházi PLE 86,0 I. osztály
3 Rácz Béla 1959. Nyíregyházi PLE 85,0 I. osztály
4 Bacsóka Tamás dr 1970. Nyíregyházi PLE 81,0 I. osztály
5 Torkos Zsolt Mihály 1976. Nyíregyházi PLE 78,0 I. osztály
6 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 75,0 I. osztály
7 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 73,0 I. osztály
8 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 72,0 I. osztály
9 Mikó István Attila 1962. Nyíregyházi PLE 71,0 I. osztály
10 Mikó Péter 1987. Nyíregyházi PLE 70,0 I. osztály
11 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 69,0 I. osztály
12 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 68,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth István
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Galambos Attila
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Laczkovszki Zsolt
1975
Sitmar Ltd Lövész TSE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 185,0 I. osztály
2 Laczkovszki Zsolt 1975. Sitmar Ltd Lövész TSE 181,0 I. osztály
3 Galambos Attila 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 169,0 I. osztály
4 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 159,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Katona András
1974
Nyíregyházi PLE
Torkos Zsolt Mihály
1976
Nyíregyházi PLE
Varga József
1957
Nyíregyházi PLE
Veres Andrea
1988
Nyíregyházi PLE
Veres Sándor
1951
Nyíregyházi PLE
Bacsóka Tamás dr
1970
Nyíregyházi PLE
Mikó István Attila
1962
Nyíregyházi PLE
Mikó Péter
1987
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Rácz Béla
1959
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Katona András 1974. Nyíregyházi PLE 85,0 I. osztály
2 Veres Andrea 1988. Nyíregyházi PLE 81,0 I. osztály
3 Torkos Zsolt Mihály 1976. Nyíregyházi PLE 79,0 I. osztály
4 Bacsóka Tamás dr 1970. Nyíregyházi PLE 76,0 I. osztály
5 Veres Sándor 1951. Nyíregyházi PLE 73,0 I. osztály
6 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 72,0 I. osztály
7 Mikó István Attila 1962. Nyíregyházi PLE 66,0 I. osztály
8 Rácz Béla 1959. Nyíregyházi PLE 65,0 I. osztály
9 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 64,0 II. osztály
10 Mikó Péter 1987. Nyíregyházi PLE 62,0 II. osztály
11 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 54,0 IV. osztály
12 Varga József 1957. Nyíregyházi PLE 52,0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galambos Attila
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Laczkovszki Zsolt
1975
Sitmar Ltd Lövész TSE
Tóth István
1967
Sitmar Ltd Lövész TSE
Melles András
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth István 1967. Sitmar Ltd Lövész TSE 188,0 I. osztály
2 Laczkovszki Zsolt 1975. Sitmar Ltd Lövész TSE 181,0 I. osztály
3 Melles András 1954. Nyíregyházi PLE 162,0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Pisztoly - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Betóri Gábor
1974
Nyíregyházi PLE
Somogyi Gyula
1963
Nyíregyházi PLE
Szántó István
1954
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Somogyi Gyula 1963. Nyíregyházi PLE 247,0 II. osztály
2 Betóri Gábor 1974. Nyíregyházi PLE 243,0 II. osztály
3 Szántó István 1954. Nyíregyházi PLE 236,0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Torkos Zsolt
2005
Nyíregyházi PLE
Gavola Bence
2004
Nyíregyházi PLE
Tugya Zsombor
2006
Nyíregyházi PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tugya Zsombor 2006. Nyíregyházi PLE 346,0 Aranyjelvény
2 Gavola Bence 2004. Nyíregyházi PLE 340,0 Ezüstjelvény
3 Torkos Zsolt 2005. Nyíregyházi PLE 304,0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély